Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
50
Favori
92.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar aralik ayinda n11 cekleri yuklenecek, ürün almak isteyenler acele atmesin biraz daha beklesinler, cok cok ucuza alabilirisniz eger beklerseniz.
    Eniyi fiyat kampanyasindan cok fazla cek kazanan forum üyesi var ve bu cekler cok uygun fiyata satilacaklar cunku gercekten cok fazla cek kazanan oldu.

Takipte kalin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 28 Kasım 2013; 2:39:17 >
  • mavibenim M kullanıcısına yanıt
    öncelikle tesekkur ederim .aldığım ürün profesyonel tip dediğim gibi sıkı bi pazarlık sonucunda aldım sobacılarda kokreççi var onun birkaç dükkan ilerisinden aldım bilginiz olsun almak isteyenler bakabilirler o mağazaya
  • @seyy@h
    Sorun değil, olabilir.
    @rueta
    Aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar n11'den çekle alacağım. Maskot mu Cancan mı tavsiye edersiniz ?
  • topkapı'da tim2'de matar mutfak'tan 2 tane cancan aldım.140TL'ye geldi tanesi.

• Benim de çekler yüklendiği için N11'den almayı düşünüyorum. Hangi markayı tavsiye ediyorsunuz, Can Can mı MAskot mu?
  • metulen kullanıcısına yanıt
    tabiki cancan
  • Cancan profesyonel tip siparişi verdim n11 üzerinden. Tavsiyeler doğrultusunda memnun kalacağımı umuyorum.
  • KasarHood! K kullanıcısına yanıt
    Kale modelleri Media marktta daha uygun fiyata bulabilirsiniz, Kale 1705 sanayi tipi 90 liraya alabilirsiniz.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/KALE-TERMOS-1705-Meyve-Suyu-S%C4%B1kaca%C4%9F%C4%B1,103452,465803,854676.html?langId=-14
  • 2 sene önce Eminönü'nden CanCan sanayi tipi olandan almıştım.

Parasını hakeden başka bir alet yoktur evde.

Tavsiye ederim herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

2 sene önce Eminönü'nden CanCan sanayi tipi olandan almıştım.

Parasını hakeden başka bir alet yoktur evde.

Tavsiye ederim herkese.

Evet kesinlikle katılıyorum şu aralar eminönünde 140tl civarı pazarlıksız alınabiliniyor .alacak olanlara tavsiyem içinde aliminyum süzgeç ile geliyor ve aliminyum çok zararlı onun yerine çelik süzgeçle değiştirin. malesef bukadar para veriyoruz ama üretici firma bu üzerinddeki boyayı koruma amaçlı vernik benzeri bir ugulama yapılması gerekirdi zamanla üzerindeki boya çıkıyor ve yer yer pas tutuyor özellikle sıkıştırma yapan üst çenenin içi simsiyah oluyor burada da gene aliminyum material kullanılıyor bu çenede de
  • quote:

Orijinalden alıntı: resit00

Kale modelleri Media marktta daha uygun fiyata bulabilirsiniz, Kale 1705 sanayi tipi 90 liraya alabilirsiniz.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/KALE-TERMOS-1705-Meyve-Suyu-S%C4%B1kaca%C4%9F%C4%B1,103452,465803,854676.html?langId=-14

kalitesi hakkında bilginiz var mı?
  • bende NOVANAZAAR dan aldım kargo dahil 53'e gelecek inşallah model kale 1700 gelince yorum yazarım buraya
  • KasarHood! K kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum ben dökümü gayet iyi, süzgeç kısmı oldukça geniş, büyük narları dahil çok iyi bir şekilde sıkabiliyor. Süzgeçi alüminyum, merdiven olanlardan çok delikli ev tipi gibi filan değil.
  • 68 TL' ye geliyor sizce fiyatı nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

68 TL' ye geliyor sizce fiyatı nasıl oluyor

hangisi?
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    cancan

http://www.n11.com/can-can-profesyonel-meyve-presi-P13935706
  • arkadaşlar 60-70 tl ye alacağınız sıkacaklar pek bir işe yaramaz ve zamanla eğilip bükülüyor. züccaciye işiyle uğraştığım için biliyorum. iyi birşey alacakssanız 150 tl ve üstü olacak. 10 senedir evimde kullanıyorum zamanında almıştım CANCAN marka. en iyisi bu. maskot marka da var onuda tavsiye ederim.
    http://cancanmakina.com/default.asp?page=urunler&id=40
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.