Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.561
Cevap
66
Favori
46.946
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      365 Mesaj
      02 Aralık 2018 22:21:21

Bildiğim kadarıyla ikisi arasında bir bağlantı yok.Narcos Mexico adıyla başka bir dizi gibi çıktı.
      Bence de dediğiniz gibi Narcos Mexicoyu bitirip Narcos'a öyle başlamalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temhemrime -- 2 Aralık 2018; 22:22:54 >
      |
      |
      biuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2149 Mesaj
      03 Aralık 2018 15:05:54
      Mexico'nun ilk bölümünü izledim. İlk bölümden değerlendirmek doğru değil belki ama, bölümü zoraki bitirdim ve devam etmek gelmiyor içimden.

HOUSE
      - TARGARYEN -
      FIRE and BLOOD
    • Yarbay
      6025 Mesaj
      03 Aralık 2018 20:51:29

hocam bir sonraki sezon daha iyi olacak gibi, hikayeyi bilmeniz açısından, atlayarak da olsa izleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Azumi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      788 Mesaj
      04 Aralık 2018 06:57:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Azumi

Mexico'nun ilk bölümünü izledim. İlk bölümden değerlendirmek doğru değil belki ama, bölümü zoraki bitirdim ve devam etmek gelmiyor içimden.
      Hocam olayları bağlama sezonuydu bu . Gelecek seneye bomba gibi geliyor İnan bana izle anlayacaksın . Kolombiya lılar melekmiş diyeceğimiz bir Sezon geliyor sanki seneye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      8731 Mesaj
      05 Aralık 2018 01:08:04
      Bana çok kötü geldi bu sezon. Malum bölüm dışında çok heyecanlandıran, aksiyonlu bölüm yoktu açıkcası.

Son bölümde işler değişiyor dediklerinde bir yerden Javier Peña reyiz çıkar mı diye bekledim ama o da olmadı. 4. sezon daha kötü olacak gibi. Michael Peña hiç yakışmamış role Oscar Isaac daha iyi olurdu bence. Diego Luna da son bölümlerde açıldı.

Reyizleri de hatırlayalım şöyle;

|
      |

• Yarbay
      16251 Mesaj
      05 Aralık 2018 03:49:27

Sanırsın Türk Dil Kurumu eroin kaçırıyor.
      |
      |
      Bahsedilenler: mahmut716

• Binbaşı
      1346 Mesaj
      06 Aralık 2018 00:32:26
      2.Sezon onayını almış. Bir twitter hesabının attığı twit

Narcos: Mexico dizisinin 2. sezonu onaylandı. Dizinin başrolleri bu kez Scoot McNairy ve Diego Luna’nın. Luna ilk sezonda oynadığı karteli oynamaya devam edecek, McNairy kartel Felix’in peşindeki Amerikalı ajana hayat verecek. McNairy ilk sezonun anlatıcılığını üstlenmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 6 Aralık 2018; 0:34:20 >
      |
      |

• Yarbay
      2559 Mesaj
      07 Aralık 2018 01:15:57
      Narcos 3.sezon>mexico 1.sezon

Sevmedim bu sezonu. Felix e gram ısınamadım.

2.sezon daha iyi olabilir belki chapo da bu zamanlarda sivriliyor tam. 2.sezon felixle geçer 3te chapodan devam ederler diye düşünüyorum. Ha chaponun hali hazırda netflix dizisi varken nasıl olur bilemem. Büyük ihtimal 2.sezonun sonunda ajan pena yı görürüz. Ama ilk sezon çöptü. Felix e gelen geçen posta koyuyo. Anca sezonun en sonunda gördük olması gereken kötü adamı

Not: Yorumlarım tamamen diziye yönelik. Gerçekte böyle farklı mı işlesinler diyen olabilir benim fikrim bu yönde. Ben gerçeği bilmiyorum pek dizi izliyorum diziye göre yorum yaptım o yüzden.

• Admin
      11754 Mesaj
      07 Aralık 2018 01:33:58
      hem iyi hem kötü olmuş

beni en çok etkileyen kiki ve felix'in son sahnesi oldu üzdüler. kiki nasıl öldü onu da anlamadım öleceğini hiç tahmin etmemiştim
      pablo'yu görmek güzeldi çok az da olsa.
      calderoni nasıl saldı felix'i abi çok garipti gerçekten. whats a warrant dediğinde göğsümüzü kabartmıştın be reyis

• Emekli Yönetici
      5970 Mesaj
      07 Aralık 2018 02:06:42
      Pek beğenmedim, sarı filtre gözlerimi kör etti.
      |
      |

• Yarbay
      3406 Mesaj
      08 Aralık 2018 01:10:58
      quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Narcos 3.sezon>mexico 1.sezon

Sevmedim bu sezonu. Felix e gram ısınamadım.

2.sezon daha iyi olabilir belki chapo da bu zamanlarda sivriliyor tam. 2.sezon felixle geçer 3te chapodan devam ederler diye düşünüyorum. Ha chaponun hali hazırda netflix dizisi varken nasıl olur bilemem. Büyük ihtimal 2.sezonun sonunda ajan pena yı görürüz. Ama ilk sezon çöptü. Felix e gelen geçen posta koyuyo. Anca sezonun en sonunda gördük olması gereken kötü adamı

Not: Yorumlarım tamamen diziye yönelik. Gerçekte böyle farklı mı işlesinler diyen olabilir benim fikrim bu yönde. Ben gerçeği bilmiyorum pek dizi izliyorum diziye göre yorum yaptım o yüzden.
      meksika kolombiya gibi değil, hem devlet daha güçlü hem pisliği tam pislik. farkındaysan abd rahat rahat karışamıyor iç işlerine adamların. o yüzden normal escobar gibi terör estirmemesi. kaldı ki alayına gider yapması sonunu çok daha hızlı getiren şeydi escobarın. bir de adamın bakışları çok melun, adam öldürdüğünde bile tırsak bi bakışı var ondan öyle geliyor.
      |
      |

• Binbaşı
      1926 Mesaj
      11 Aralık 2018 17:47:22
      quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

hem iyi hem kötü olmuş

beni en çok etkileyen kiki ve felix'in son sahnesi oldu üzdüler. kiki nasıl öldü onu da anlamadım öleceğini hiç tahmin etmemiştim
      pablo'yu görmek güzeldi çok az da olsa.
      calderoni nasıl saldı felix'i abi çok garipti gerçekten. whats a warrant dediğinde göğsümüzü kabartmıştın be reyis

Önceki narcos sezonlarında birinde kikiyi kısada olsa anlaıyor. onun ölümüyle birlikte birçok şeyin değiştiğini, karşı tarafın tepkisinin sert olduğunu anlatıyor. Kikin sonunda öldüğünü bllerek izledim bende. Fakat felixin sonu çok şaşırttı beni... yok artık dedim. genel olarak başarılı bir sezondu.

5. sezon çekilirmi acaba :)
      |
      |

• Binbaşı
      1926 Mesaj
      11 Aralık 2018 17:57:44
      Dizideki en beğendiğim karakter.

Don Neto.

• Yarbay
      2177 Mesaj
      14 Aralık 2018 01:40:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Calderoni'nin, Felix'in önerdiği parayı alıp almadığını çok merak ediyorum. Umarım almamıştır. Çünkü ajanlar arasında tek sağlam karakter Calderoni'ydi.
      Mobilde spoiler kullanılmadığı için uyarıyorum

**SPOİLER**

Calderoni'nin yapacağı bir şey yoktu. Tapeler ortadaydı. Koskoca ülkenin bakanları bile yolsuzluğa batmış. Kimi kime şikayet edecek. Felix ölse yerine yenisi gelecek. Ayrıca Felix uyardı "yukarıdakiler kahramanları sevmez" dediğinde anladı işi zaten Calderoni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Intel i5 6500 4.5Ghz Bclk OC * MSI Gaming X Gtx 1080 * Asus Z170 Pro Gaming * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Razer Diamonback * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
    • Yarbay
      3524 Mesaj
      14 Aralık 2018 11:46:43

Felix'in kardeşi iyiydi. Bu sezonun en iyisi bu 2 karakterdi zaten.
      |
      |
      KARTALIZMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm
    • Yarbay
      2532 Mesaj
      15 Aralık 2018 20:47:47
      S1B9 bitti. Mexico yani.

Ulan bu nasıl yozlaşmış sistem anasını satayım

Gitti ajan.

Güzel bölümdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pontus Euxinus -- 15 Aralık 2018; 20:48:10 >
      |
      |
    • Yarbay
      3485 Mesaj
      20 Aralık 2018 14:49:26
      Narcos ve el chapoyu izlemis biri olarak bu Narcos Mexico yada baslamaliyim degil mi ?

Birde bu yeni dizi mi Narcos un devam sezonu mu ?

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Yarbay
      6025 Mesaj
      20 Aralık 2018 23:28:15
      quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Narcos ve el chapoyu izlemis biri olarak bu Narcos Mexico yada baslamaliyim degil mi ?

Birde bu yeni dizi mi Narcos un devam sezonu mu ?
      bağımsız hikaye.yine de izlenmesi tavsiye edilir.

• Yarbay
      3485 Mesaj
      20 Aralık 2018 23:57:59
      quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bağımsız hikaye.yine de izlenmesi tavsiye edilir.

Alıntıları Göster
      Tamam hocam sagolasin listeye aldim.
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Yarbay
      3732 Mesaj
      22 Aralık 2018 23:34:45
      Meksika sezonu en kötü sezondu bana göre. Dizide kalite gittikçe düşüyor. Bi sonraki sezon belki daha iyi olabilir konu daha iyi olacak gibi ama yinede izlermiyim bilmem.
      Geçen sene bitirseler daha iyi olurdu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrcnrbyrm -- 22 Aralık 2018; 23:35:14 >
      |
      |

PSN ID = kdrcnrbyrm
    Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.