Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boxset olarak link bulan varmı acaba bayağı karısmıs bölmler
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiefdante

quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

2x3

Carrillo is back bitches

2x4 spoiler

And Dead

İzledim şimdi. Hakkaten olacak iş değil ya. Bu adam, Pablo'nun öldüğünü görmesi lazımdı. Adam gibi adamdı, bok yoluna gitti. Daha iyi bir ölüm yakışırdı reyize. Neyse hiç olmazsa kız ölmedi.

• quote:

quote:

quote:

2x3

Carrillo is back bitches

2x4 spoiler

And Dead

İzledim şimdi. Hakkaten olacak iş değil ya. Bu adam, Pablo'nun öldüğünü görmesi lazımdı. Adam gibi adamdı, bok yoluna gitti. Daha iyi bir ölüm yakışırdı reyize. Neyse hiç olmazsa kız ölmedi.

S02xE05

O kadar olay yaşandıktan sonra kızı hiç birşey olmamış gibi Ajan Peña'nın kucağına bırakmaları saçmaydı. Bir önceki planın hazırlanışındaki zeka ile bu salaklığı aynı zeka yapamaz. Saçma olmuş orası baya bence. Ya öldüreceklerdi ya da yanlarına alacaklardı ve Limonla mutlu mesut yaşayacaklardı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2X01 i izledim demeye geldim millet 5.bölüme geçmiş dizi çok iyi
  • 3.bölüme kadar geldim, sezon oldukça iyi gidiyor. Vikings'e başlamıştım ama Narcos'un yeni sezonu gelince dayanamadım, onu izlemeye başladım.
  • Bu bitince elde başka dizi kalmayacak
  • 6.bölümü izledim sonu çok güzeldi işler kızışıyor gittikçe heyecanlanmaya başladı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2x3

Carrillo is back bitches

2x4 spoiler

And Dead

S02xE05

O kadar olay yaşandıktan sonra kızı hiç birşey olmamış gibi Ajan Peña'nın kucağına bırakmaları saçmaydı. Bir önceki planın hazırlanışındaki zeka ile bu salaklığı aynı zeka yapamaz. Saçma olmuş orası baya bence. Ya öldüreceklerdi ya da yanlarına alacaklardı ve Limonla mutlu mesut yaşayacaklardı :)

2. bölümde de taksiciyi aynı şekilde polisler bıraktı. Sonra gittiler fahişeleri öldürdüler. Arada bir böyle şeyler olur ya. Ama yine de bu sezon harika devam ediyor. Bir de şu Tata gözüme acayip seksi geliyor ya. Pamuk gibi yemin ediyorum.Şimdilik burada bitiriyorum, yarın devam derim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 3 Eylül 2016; 1:33:16 >

• House bitsin de, güncel diziler başlamadan bir nefeste bitireyim sezonu.
  • 2x4 bitti way adana mersin konya
  • ilk sezondaki kaliteyi göremedim çok daha efsane gidiyor bana göre
    3.bölümüde izledim
  • S02E02

Durağan ilerledi bu bölüm. Takside oturan kız gerçekten bunları ihbar mı etti orasını tam anlamadım. Genelevde çalışan kadındı o ihbar eden, kızı boşu boşuna harcayacaklardı az daha, uzun saçlı eleman saklandığını gördüğü halde sesini çıkarmadı taktir ettim. Sonlara doğru bölüm iyice güzelleşti Escobar'ı gecenin bir yarısı evinden kaçmaya zorlarsanız ertesi gün olacaklara katlanırsınız mesajını verdi resmen. Adam karısını dansa kaldırdığında onun emriyle şehirde katliam oluyordu o dakikalarda. Gerçekten efsane bir adam.
    Başkandan bağımsız çalışan savcı iyi oldu diziye, bakalım anlaşma nasıl olacak veya olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 3 Eylül 2016; 5:42:17 >

• S2 2-3 de arabalara dikkat ettim de Murat 131 reno 12 falan var galiba

• Arkadaşlar netflixten ilk sezon diziyi başka bir çevirmenin altyazısıyla nasıl izlerim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulan ne zaman başladı ne zaman 5.bölüme geldi

• S02xE06

meşhur para yakma sahnesini gördük. Tata'nın kaynanası net gerizekalı. Gitme dediler o kadar b.k varmış gibi kiliseye gitti. Escobar'a en çok yaklaştıkları an kaynana sayesinde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chiefdante -- 3 Eylül 2016; 14:01:29 >
  • Beyler netflix te tr altyazı var mı? Ona göre üyelik alcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    var
  • Oh be gelmiş dizi. Hemen somuruyorum.
  • 4.Bölüm bitti şuan baya iyi gidiyor.Özlemişiz.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.