Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jedi39

(1. Teorim) İlk özel tim Albay Carrillo'nun önderliğindeki tim, Escobar hapise girince tim dağıtılıyor ve Carrillo İspanya'ya yollanıyor hayatı tehlikede olduğu için. Escobar hapishaneden kaçtıktan sonra yeni özel tim kuruluyor Albay Martinez önderliğinde. (2.Teorim) Albay Carrillo gerçekteki Albay Martinez sadece dizide ismini değiştirmişler. (3. Teorim) Carrillo geçek hayatta Jaime Ramírez Gómez olabilir dizide isim değişikliğine gidilmiştir 2. sezonda anlarız ne olduğunu.

reyiz, adamım yav

hele o escobar'ı arayıp tehdit etmesi, ayağa kalkıp bağırasım geldi

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

• 1. sezon bitti sanırım, kaç bölüm var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

1. sezon bitti sanırım, kaç bölüm var?

10 bölüm.
  • Bende bitirdim ilk sezonu..

Diziden önce de Escobarı falan araştırmış, az çok bilgi sahibi birisiydim. Diziyi de çok beğendim. Keşke ilk sezonda 10-15 senelik olayları işlemeselerdi de 2. sezon için bu kadar sıkışık bi zaman kalmasaydı. Yani demek istediğim Escobarın
    2. sezonda yaşayacağı 3-4 yılı
    kalıyor. İlk sezon 15 yıl işleyip 2. sezon
    3 yıl işlenmesi yerine bu 18-19 yıllık süreci
    5-6 sezon halinde yapsalardı
  • Yeni izlemeye başladım.

Burada yazılanların hepsini hak ediyor dizi.

O milletvekilini vurulma sahnesi mükemmeldi ya çok gerçekçi yapmışlar beni ayrıca diziye bağlıyor..
  • izlemeye başlayacağım ilk dizilerden
  • İlk iki bölüm bitti, yalnız şu dış sesle olayları özet geçmeseler olmuyor mu, gıcık oluyorum dizilerde böyle olunca.
  • Bence bu şekilde daha iyi bu sayede çok daha zevkli oluyor.
  • Dizi Escobar karakterini kabullenmemizi istiyor,bu şekilde bir algı oluşturuyor.Bundan sonra yazdıklarım 1. sezon için spoiler olacak :
    Escobarın imparatorluğuna dizi boyunca bazı bölümlerde ''sıfırdan geldim'' tarzında anlatımlarla bahsediliyor.Yani dizi bir uyuşturucu baronunun da haklı yanlarından bahsediyor,bu anlatım tarzı izleyiciye kabullendirme psikolojisi veriyor.Escobar kazandığı paraları halk için harcıyor,hatta meclis üyeliğine adım atıyor.Fakat dananın kuyruğu meclisten kovulduğu an kopuyor.Artık Escobar daha acımasız bir hal alıyor,dizi iki tarafa da hak verecek şekilde hikaye anlatımına sahip.Uyuşturucu kaçakçısı ama halk için Robin Hood - İsa figürü olmuş bir Pablo Escobar - Pablito diğer yandan sadece kötü adamları alt etmeye çalışan amerikan narkotik ekipleri ve kolombiya hükumeti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

İlk iki bölüm bitti, yalnız şu dış sesle olayları özet geçmeseler olmuyor mu, gıcık oluyorum dizilerde böyle olunca.

olur mu, tam tersine hava katmış diziye
  • Bugün başladım, art arda 3 bölüm izledim. Dizi çok güzel, tavsiye ederim. Yalnız biraz hızlı gidiyorlar sanki, olaylar çabuk oluyor. Bu arada Game of Thrones ve Oz'dan da oyuncular görmek hoşuma gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi dizi çok iyi yerde bitti gelecek sezon ne zaman
  • Beyler dizi nasıl ? Sürükleyici mi ?
  • Dizide cinsellik var mı beyler ?
  • ilk 2 bölüm gerçekten çok iyidi, bu Netflix çok ayrı bir kafada gerçekten adamlar HBO'yu geçti artık benim gözümde.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Var eğer çocukla izleyeceksen izleme derim .
  • ve bitirdim biraz geç oldu ama olsun herkese tavsiye ediyorum şu sarı DEA ajanı hariç oyunculuklar mğkemmel o da kötü değilde işte herkes çatur çutur ispantolca akarken kalmış öyle mal gibi favori adamım Carillo kesinlikle mükemmel bir karakter olmuş hatta bu karakterin hemen hemen aynısını wagner moura da Elite squad filmlerinde canlandırmıştı (izlemediyseniz kesin izleyin Tropa de Elite serisini) birde o baskın sahneleri falan çok kaliteli hazırlanmış

Gustavonun ölmeden önceki ve Carillonun Pabloyu tehtidleri mükemmeldi ayrı gaza geldim oralarda

• Beyler kesin izle mükemmel diyorsanız başlicam?
  • Kesinlikle izle,pişman olamayacaksın.
  • valla bu diziden sonra true detective 2. sezonu izledim hayal kirikligina ugradim bolumleri silmedim yakinda tekrar basliycam. dizinin bi anda 10 bolum yayinlanmasi yuzunden konulari olu kaliyo netflix dizilerinin. daredevilde de oyle olmustu.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.