Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vespucci

5. bölüm duygulandırdı :')
    5'i şimdi izledim.. efsane ya.

• Felix’te mafya babası olup, ortalığı öttürecek karizma yoktu. O yüzden karakterin hikayesi bana geçmedi. Escobar’da ve Cali kartelinde bu saydıklarım fazlasıyla vardı. Kiki ise gayet vasat bir karakterdi. Don Neto ve Rafael hariç yan karakterler vasattı. 2.sezon daha iyi olur umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sezon 2. sezondan 2. sezon 3. sezondan 3. sezon da 4. sezondan daha iyi... ulan şu 4. sezondaki leşlikleri ğeçtim şu aksiyon sahnelerini -olmayan aksiyon sahnelerini- çeken kimse keşke hiç çekmeseydin kardeş

• Calderoni'nin, Felix'in önerdiği parayı alıp almadığını çok merak ediyorum. Umarım almamıştır. Çünkü ajanlar arasında tek sağlam karakter Calderoni'ydi.
  • sinsemilla, diğer adıyla tohumsuz kenevir. tohum olmadığı için, daha yoğun tad, daha yoğun bitki. yetişmesi de daha kolay oluyor zannedersem

https://en.m.wiktionary.org/wiki/sinsemilla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok beğendim bu sezonu . Ne bekliyordunuz anlamadım bundan daha iyisi nasıl olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilardo

Ben çok beğendim bu sezonu . Ne bekliyordunuz anlamadım bundan daha iyisi nasıl olabilir ?
    1 2 ve 3. sezon işte hocam
  • isabella, maşallah, iri diri

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

1 2 ve 3. sezon işte hocam

Alıntıları Göster
    Hocam gerçek ile kurguyu harmanlıyorlar adamlar demekki bu sıska adamın hayatından bu kadarı çıkıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

isabella, maşallah, iri diri

Kadın o kadar sürtünmesine rağmen, Felix hiç pas vermedi. Bunun yerine gidip, galerideki kadın ile ilişkiye girmiş. Isabella başıma bela olur diye düşündü sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Kadın o kadar sürtünmesine rağmen, Felix hiç pas vermedi. Bunun yerine gidip, galerideki kadın ile ilişkiye girmiş. Isabella başıma bela olur diye düşündü sanırım.

Alıntıları Göster

aynen hocam , belalı hatun , iş görüşmelerine falan da götürüyor, sırlarını biliyor, sevişmesi güzel olur da sonrası var bi de bu işin, ayrılık durumunda bu sefer o seni ... anlarsın işte

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

5'i şimdi izledim.. efsane ya.

Alıntıları Göster
    reyiz girdi, oyunculuk dersi verdi , ve gitti

• Harika sezondu 10/10

Narcos un 1. Sezonu tadını verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Peña, tam bir Kurtlar Vadisi Cahid 'i

sıfır yüz ifadesi, herşeye aynı. oyunculuk kütük gibi. keşke başka biri olaydi.

• Colombian Narcos'u ile Mexican Narcos'u arasında fark vardı elbette, şöyle ki;

İlk sezon dışında hiçbiri o tadı veremez bana göre. Ama nasıl ki Better Call Saul'de Breaking Bad'den esintiler var ise bu sezon da öyle oldu. Hatta bir bölümde Escobar çıkınca böyle bir hype oldu ama dediklerim hala geçerli yeni sezon için. Kurgu-anlatım tarzı olsun hala aynı çizgideki klasını koruyor ama bana göre İlk sezondaki duyguyu ve atmosferi kıyaslayınca yeni sezonda seyirciye daha az geçirdiklerini; karakter özeline inmeyip ana karakterler üzerinde daha çok üstünkörü geçtiklerini düşündüğüm için diziye tam anlamıyla bağlanılamadığını düşünüyorum. Ama her şeye rağmen gene akılda kalıcı bir final oldu, ve sonuna kadar izlettirdi serinin hatrına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 30 Kasım 2018; 3:56:26 >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bence Kiki'nin karakter modellemesi bu şekilde olduğundan bu kadar donuktu diye düşünüyorum.

Adam Felix'i o kadar yakalamak için odaklanmıştı ki, görev yeri değişince bile yakalayamasam bile adımı duysun istedim diye gitti çığırdı. O da zaten sonu oldu adamın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 30 Kasım 2018; 4:6:11 >
  • Narcos 1,2,3 izledim sonrasında Chapo yu da komple izledim ama bu Meksika sarmadı o heyecanı tadı alamadım nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarj45 -- 30 Kasım 2018; 9:43:35 >
  • Arkadaşlar beğenmedik falan demişsiniz de bi bağlama sezonuydu bu . Esas olaylar gelecek sezon gerçekleşecek . Bu sezon sadece sonun başlangıcı anlatıldı . Meksika da olaylar nasıl bu noktaya geldi onu anlattılar .

beni en üzen olay kiki oldu . İlla birşeylerin başlaması için birilerinin ölmesi gerekiyormuş bunu anladık .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslarda cok sarmadi zorla izledim ama sonradan duzeldi. El Chapodan sonra bu dizi iyi geldi. Chaponun ilk ise nasil girdigini de gormus olduk.

Escobari gorunce sanki 20 yildir gormedigim akrabagami gormus gibi mutlu oldum. Birde cali cartelini gorunce mazi gozumde canlandi :) :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

Michael Peña, tam bir Kurtlar Vadisi Cahid 'i

sıfır yüz ifadesi, herşeye aynı. oyunculuk kütük gibi. keşke başka biri olaydi.

bu yorumu yazdım ama adamın başına gelenleri görünce son bölümde, üzüldüm

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.