Şimdi Ara

Nanokatalog.com Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

05.07.2019 tarihinde Corsair Vengeance CMW16GX4M2C3200C16 16 GB DDR4 3200 Ram için müşteri hizmetlerine ürünün termin süresini sordum ve bana maksimum 7 iş gününde geleceğini ve indirim kodu kısmına kendi ismimi yazmamı söyledi bende bu bilgiye güvenerek ürünü satın aldım (sipariş numarası: 460705679). Her hafta sormama rağmen en son bu hafta başında sonuçlanacağını söylediler fakat öyle olmadı. Şuan görüştüğümde "Cuma günü anca net bir bilgi" verebileceklerini söylediler bırakın ürünün gönderimini.. info@nanakatalog.com ve satis@nanakatalog.com 'a mail attım cevap yok.. 1 Ay olacak, ürünün gelmesi muhtemelen sözleşmede yer alan 1 ay süresini geçecek ürünün bana gelmesi.

Sikayet.com a ve duruma göre tüketici hakem heyetine başvuracağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucibel -- 31 Temmuz 2019; 18:38:40 >

• O site ile ilgili birkaç konu vardı bu yönde şikayetlerle alakalı. Alışveriş yapmadan önce inceleyebilseydiniz en azından bu durumla karşılaşacağınızı bilir ona göre davranırdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

O site ile ilgili birkaç konu vardı bu yönde şikayetlerle alakalı. Alışveriş yapmadan önce inceleyebilseydiniz en azından bu durumla karşılaşacağınızı bilir ona göre davranırdınız.
    Haklısınız, bir çok forumda bir dünya benzer şikayet varmış. Fakat haberim yoktu.
    Amacım, benim gibi bu durumdan haberi olmayan diğer forum üyelerimizin olası mağduriyetlerini önlemek.
  • benim üründe bayramdan sonra 45 gün olacak
    nanokatalog güvenli midir sorusuna cevap güvenli değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

benim üründe bayramdan sonra 45 gün olacak
    nanokatalog güvenli midir sorusuna cevap güvenli değildir.
    Benim de aynı hocam, 40 gün oldu halen daha lojistikten haber bekliyoruz.. Birde teyit vermişlerdi max 7 iş günü diye..
  • Nanokatolog böyle. 40 günden aşağı gelmiyor ürün
  • Lucibel kullanıcısına yanıt
    Bayramdan sonra gelmezse cimere beraber yazalım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

Bayramdan sonra gelmezse cimere beraber yazalım hocam
    Yazalım hocam cidden. Ayıp gerçekten yaptıkları..
  • 40 gün lojistik kaynaklı sorun dediler bu Cuma günü kargonuzu yapacağım kesin dediler.
    Şimdi sordum maalesef çok yoğunuz yetiştiremiyoruz bayram haftasından sonra kargoya vereceğiz diyorlar. Delirmemek elde değil, resmen insanlarla dalga geçiyorlar.
  • para iade etmeleri dert onların.
    aynı duruma düşmemek için iptal etmiştim 3-4 gün sonra.
    iyzico'ya şikayetvar da yazarak paramı kurtarabilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

para iade etmeleri dert onların.
    aynı duruma düşmemek için iptal etmiştim 3-4 gün sonra.
    iyzico'ya şikayetvar da yazarak paramı kurtarabilmiştim.
    Aynen öyleymiş hocam o yüzden hiç girmedim o topa birde onunla uğraşmamak için..
    Ders oldu bana, bundan sonra nanakatolog mu...
  • ben ordan gecen aylarda 2x 8gb ddr4 rgb 3000 mhz ram aldım tam 30 günde geldi çok beğendiğim birde kasa almıştım kasayı temin edemedeklerini 20 gün sonra benim çabalarım sonucunda öğrendim iade talep ettim kartıma paranın yatması 5 iş günü sürdü. eğer ürün alacaksanız mutlaka mh ile görüşüp ellerinde olup olmadığını sorarak alın yoksa 40 gün beklersiniz hiç gerek yok site sağlam paranıza yatma iade etmem gibi bir durumları yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulecan

ben ordan gecen aylarda 2x 8gb ddr4 rgb 3000 mhz ram aldım tam 30 günde geldi çok beğendiğim birde kasa almıştım kasayı temin edemedeklerini 20 gün sonra benim çabalarım sonucunda öğrendim iade talep ettim kartıma paranın yatması 5 iş günü sürdü. eğer ürün alacaksanız mutlaka mh ile görüşüp ellerinde olup olmadığını sorarak alın yoksa 40 gün beklersiniz hiç gerek yok site sağlam paranıza yatma iade etmem gibi bir durumları yok
    Hocam, öncesinde yazdığım gibi " Müşteri hizmetlerinden teyit aldıktan " sonra satın alımı gerçekleştirmiştim. Özellikle sordum resmen yalan söylemişler. Ayrıca her hafta başka yalan söyleyerek zaman kazandılar. Biraz araştırdıktan sonra, öncesinde de para iade işlemlerinde gecikmeler yaşanmış durumlar olduğunu öğrendim.

Sizce, sağlam dediğiniz firma kriterlerine uyuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucibel -- 10 Ağustos 2019; 14:13:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucibel

Hocam, öncesinde yazdığım gibi " Müşteri hizmetlerinden teyit aldıktan " sonra satın alımı gerçekleştirmiştim. Özellikle sordum resmen yalan söylemişler. Ayrıca her hafta başka yalan söyleyerek zaman kazandılar. Biraz araştırdıktan sonra, öncesinde de para iade işlemlerinde gecikmeler yaşanmış durumlar olduğunu öğrendim.

Sizce, sağlam dediğiniz firma kriterlerine uyuyor mu?

Alıntıları Göster
    Sağlam derken en azından paranı bir şekilde geri alabiliyorsun ha bana sorarsan bir daha oradan ürün alır mısın asla 200 fazla verir aynı gün kargoya verecek yerlerden alırım.

• Evet Arkadaşlar 50. güne geliyor halen daha net bir bilgi yok satın aldığım ürünle ilgili... Bu sefer dayanamayıp para iadesi istedim. Bakalım para iadesini ne zaman yapacaklar..
  • Umarım çok beklemeyiz..
  • hocam dolandırma falan yok adamların zaten yeri yurdu belli için rahat olsun yani. ama ürünler yurt dışından geldiği için geç geliyor orda 5 ila 7 gün içinde gelir diye yazmışlar o olaya ben de karşıyım yani neyse onu de niye sallıyosun ama şimdi işin avantajı hem ucuz hem güvenilir dezavantaj ise geç gelmesi ürünlerin normalde gelme süresi 20/25 gün benim imzamdaki ekran kartımı ben ayın dördünde sipariş ettim 19'unda türkiyeye geldi ekran kartı ama nedir ucuz güvenilir yerleri falan var benim internet kafeci arkadaşım ordan toptan donanım alıyor. siz arayın nihan hanıma ya da merve hanımla konuşun ya da söyleyin sizi onlara bağlasınlar nihan hanım biraz daha fazla ilgili yardımcı olur size. ama ben sana şöyle bir tavsiye vereyim iade falan yapma iade süren ramin gelme süresinin 2 katı diyeyim ben sana yani iade yapacağına rami bekle daha iyi
  • Öncelikle geçmiş olsun umarım sıkıntınızı en hızlı şekilde çözersiniz.
    İkinci olarak burda nanokatalog seviciler var. İkinci ele gider aaaaa nanokatalog'ta sıfırı bu fiyata aaaaa şu fiyata diye firmaya güzelleme yaparlar. Arkadaşlar belki dolandırıcı değiller eyvallah ama bir ürünün parasını ürünü teslim etmeden 40 gün önce alacaksınız iade istendiğinde 40 günden fazla bekleteceksiniz ürünün teslim süresi max 7 gün diye yazacaksınız ama size göre bunlar çok basit şeyler.
    Kimse kusura bakmasın bu normal ticaret ahlakına sığmaz
    Diyelim ki güç kaynağım bozuldu ben de siteye girdim nasılsa max 7 gün yazıyor aldım ürünü. 20 gün oldu hala gelmedi başka yerden almak zorunda kaldım. Sonra nanakatalog'tan iadesi ile uğraşacağım
  • Lucibel kullanıcısına yanıt
    40 günde gelemeyen kasa siparişimi iptal etmiştim. 15-16 gün sonra anca iadem yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

40 günde gelemeyen kasa siparişimi iptal etmiştim. 15-16 gün sonra anca iadem yapıldı.
    Çok kötü olmuş, umarım benimkiside öyle olmaz hocam..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.