Şimdi Ara

Nakamichi vs JLD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimde 2 adet amfi var bunlardan hangisi daha iyi ses verir.

şöyle göstereyim

JLD
    http://www.autoworld.com.tr/urun/jld-audio-jld-1501d-mono-amfi_185735.aspx?CatId=82034

Nakamichi
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-sifirdan-farksiz-nakamichi-pm-1400.1-1x-1400w-2800w-435129630/detay

Bunlardan birini satacağım ama iyi olanı aracımda kullanmak istiyorum.

Ses sismtemlerinden anlamıyorum bu arada şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbrysn -- 9 Mayıs 2017; 19:7:25 >

• hocam her iki üründe subwoofer anfisidir, yani sadece subwoofer ile kullanabilirsiniz. Nakamichi anfi sizde kalsın kesinlikle. diğerini satın.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    şimdi aracımda nakamichi takılı haldeydi.
    satan arkadaş dediki elimde birtane amfi var.
    seninkinden daha kaliteli daha çok vurur dedi.
    nakamichi iptal etti ve bunu taktı, gerçekten ses farkedilecek şekilde değişti.
    acaba diyorumbunun bi ayarı falanmı var bana satmak içinmi acaba bişiler değiştirdi :S nakamichiden alamıyorum JLD olan performansı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbrysn

acaba diyorumbunun bi ayarı falanmı var bana satmak içinmi acaba bişiler değiştirdi :S nakamichiden alamıyorum JLD olan performansı :S

gain ayarı, bass boost ayarı, hertz kesme gibi ayarlar mevcuttur. doğru ayarlar ile daha iyi ses alınabilir. eğer şuanki anfiden daha memnunsanız o kalsın, nakamichi yi satın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: sbrysn

gain ayarı, bass boost ayarı, hertz kesme gibi ayarlar mevcuttur. doğru ayarlar ile daha iyi ses alınabilir. eğer şuanki anfiden daha memnunsanız o kalsın, nakamichi yi satın.

yardımlarınız için gerçekten teşekkürler hocam kolay gelsin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.