Şimdi Ara

Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Bu ülke için ter dökmüş, bayrağımızı en tepeye çekmiş bir abimizdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerry Lane

quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

naimin arkasından milletimiz duasını ederde sana edecek kimse olurmu acaba.

Fiat egea’nın 103.000₺ olmasını sağlayan bu millet ne cenazeme katılsın ne dua etsin nede ansın istemez

egea 103.000₺ den satılıyorya, hergün bu millete beddua ediyorum

bana sorsalar arabalar mı daha değerli insanlar mı Türk milleti mi diye?

arabaları seçerim, insanlarıda insanlığıda sevmiyorum

Blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerry Lane

Kurtulmuş bu uğursuz topraklardanda millettende

Az otede zirla vatan haini seni

• LİSELİLER BİLMEZ.

• Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Çok üzüldüm gerçekten, çocukluğumun en büyük sembollerinden biriydi. Çok genç yaşamını yitirdi.

Bu arada şu konuda saçma sapan, seks, alkol vb. konularında mesaj atanları kınıyorum.
  • derviş misali senin zikrin fikrinde aynı, herkesi kendin gibi belleme imzana bakmak yeterli.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Ne anlatıyorsun kardeş?
  • HELAL OLSUN SANA YUNAN LEONIDIS gitmiş saygı ve sevgisi ile Türk bayraklı tabutunu öpmüş..Şanssızlığın Naim dönemine denk gelmiş olman.Yoksa sende gelmiş ,geçmiş en büyük sporculardansın.

http://odatv.com/ezeli-rakibi-tabutunu-optu-1911171200.html
  • dedimki elin yunanı kadar olmadın... o bile geldi saygısını gösterdi sense içindeki kini kustun.
  • Ülkesi adına en büyük başarılara sahip sporcusu kendisi.Bazı spor dallarında başarılarımız gelmiştir kimi zaman1-4 yılları arasında en iyi denmiştir ama hiç bir zaman Naim bey gibi bir atletimiz olmamıştır Şimdiye kadar kendisini geçen bir rakibi olmamıştır bu kadar üst seviye de olmasına rağmen çevresi,rakipleri ve spor kitaplarına geçmiştir.Küçük zamanların geçici şampiyonu değildi.Günümüzün Phelps geçmişimizin latynina,Shakhlin,carl lewis bunlarla kıyaslayabilirsin.Günümüzde futboldan gözünü alamayan nesile ( kendilerinin suçu değil ) katkımız olmayışı sporcu yetiştirmeye önem vermiyişimiz diye adlandırılıp konu uzayabilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.