Şimdi Ara

NAGELSMANN BALONU NE ZAMAN KOVULUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu adam durmadan bayerne ve dortmunda tokatlanıp durdu.en son dortmunda kupa kaybetti.

sırf genc diye pohpohlanıp duruyor

her genc zamanla gelisseydi jack wilshere dunyanin en iyi futbolcusu olurdu.

ben iki seneye kalmaz 2023 sonunu goremeden kovulur diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yine haklisin todo. bu adam reali orta sıra takimi yapicak rez alin

• Ben de Cl konusunda pek başarılı olacağını sanmıyorum tek istediğim forma adaletini sağlaması, Bayern taraftarı olarak buna hasret kaldık yıllardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leipzigin bu sene büyük maçlari oldukça izlemeye çaliştim. Leipzig kadrosuyla büyük maç kazanilmasi çok zor Todo hocam Şu adam çikar maçi alir diyebileceğimiz bir adamlari yok. Sörloth, Poulsen ve Hwang 3lüsü çeyrek forvet katkisi yapmiyorlar. Nkunku çalimlari, Olmo de koşulari ve şutlariyla iş yapiyor. Forsberg işte ara sira dar alanda etkili olmasiyla çöp takimlara iş yapiyor. Mukiele ve Kampl gibi laubali adamlar da var. Nkunku bir çalim atacak, Olmo bir koşu yapip şut atacak maç alacaklar.Ölme eşeğim ölme.

Leipzig çok hirsli bulduğum bir kulüb fakat kadroda vasat adam çok var.Aslinda Salzburgu daha iyi kullansalar, Bayerni Bundesligada tahtindan ederler. Mwepu, Adeyemi, Daka paketi yap Salzburgtan, stopere Lacroixi al. Taş gibi kadrolari olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Leipzigin bu sene büyük maçlari oldukça izlemeye çaliştim. Leipzig kadrosuyla büyük maç kazanilmasi çok zor Todo hocam Şu adam çikar maçi alir diyebileceğimiz bir adamlari yok. Sörloth, Poulsen ve Hwang 3lüsü çeyrek forvet katkisi yapmiyorlar. Nkunku çalimlari, Olmo de koşulari ve şutlariyla iş yapiyor. Forsberg işte ara sira dar alanda etkili olmasiyla çöp takimlara iş yapiyor. Mukiele ve Kampl gibi laubali adamlar da var. Nkunku bir çalim atacak, Olmo bir koşu yapip şut atacak maç alacaklar.Ölme eşeğim ölme.

Leipzig çok hirsli bulduğum bir kulüb fakat kadroda vasat adam çok var.Aslinda Salzburgu daha iyi kullansalar, Bayerni Bundesligada tahtindan ederler. Mwepu, Adeyemi, Daka paketi yap Salzburgtan, stopere Lacroixi al. Taş gibi kadrolari olur.

• İşte vizyon, işte ileri görüşlülük, işte adamlık, işte Todo...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.