Şimdi Ara

NA'da yeni arkadaşlar arıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NA'da Mount Tyrannas server'ında yaklaşık 10 kişilik bir oyuncu ekibimiz mevcut. Normal mode dg'ler, hard mode dg'lere düzenli olarak girmekteyiz. Oyuna başlamayı düşünüyorsanız, server değiştirmeyi ya da Eu'dan Na'a geçmeyi düşünüyorsanız bekleriz. Yabancılık çekerim düşüncesi olmadan, yardımlaşarak oynamak isterseniz buyrun gelin aramıza :)

Guild: Yeni Raki
    Nick: Vry.Eagnus

Guild başvurusunda açıklama bölümüne Forum donanım ya da Türkçe bir şeyler yazarak başvurabilirsiniz, kabul ederiz :)

• Ben de NA ya gecmeyi dusunuyorum fakat pingden korkuyorum. 25Mbs internetim var tahmini kac ping olur? Sizin internetleriniz nasil ve oynanabilirlik ne durumda?
  • Aynı şekilde bende gelmek isterim.
  • nosehole kullanıcısına yanıt
    Şimdi NA'da oynarken ping olmuyor dersem yalan olur.. Ortalama 180-220 arası bir ping mevcut oluyor. Ama çoğu class'ta sorun yaşanacak durumda olmuyor. LOL'deki gibi 100ping üzeri oynanamazlık durumu burada yok. Burada 260'ın üzerine çıkınca ufaktan sorunlar başlıyor. Class olarakta sanırsam en çok etki lancer'da oluyor. Kendim Sorc oynuyorum, biliyorsundur belki, teleport skill'imiz var. EU'da 120'nin üstüne çıkınca ping teleport olduğu yerde kalıyordu. Burada daha sıkıntı yaşamadım :) Kısacası AKN'den dolayı genel olarak 3MBit'lik bir netle oynuyoruz ve sorun yaşamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenyldrm92 -- 25 Aralık 2016; 11:51:30 >
  • hocam yeni indirdim ama NA mount Tyrannas serverini bulamadım yok yani nasıl bulucam onu :O
  • Arkadaşlar MT ye bekliyoruz.Yeni dungeon lar gelecek yakında sayımızın artması aktiviteler açısından faydalı olacaktır.

Yeni Raki

İletişim:

Pantheona
    Aka.Kiroku
    Hypno.Rise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonito -- 27 Şubat 2017; 2:28:50 >
  • Ekibinize katılmak isterim 2 aydır oynuyorum fakat Tempest Reach serverında oynuyorum :(
  • Biz de 2 kişi başlamayı düşünüyoruz. Gunner hoşuma gitti. Server ve class tavsiyeleriniz nedir? PvP / PvE dengeli olarak oynayabiliriz. Guild hayırlı olsun :)
  • türkler en çok mount tyrannas ta bildiğim kadarı ile, bende ortalama 10 kişilik bir grupta oynuyordum. şuan euda oynuyorum ama bugün na indirmeye başladım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.