Şimdi Ara

N80 Mİ N91 Mİ??? TEK KELİMELİK CEVAPLAR İSTİYORUM!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :D sen bilirsin. ama üyüz beşyüz için N80'e laf atmana gerenk yok bence
  • ONLAR RİTİM SÖZLERİ
  • N80 cunku n91 takoz
  • Alma, N93 ü bekle.
  • şimdi alcaksan n91 bekleyebilirsen n83
  • cok bekler N73 al 1300dolar N93 bide dolar 1.470 oldu 1300*1.18*1470
    quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Alma, N93 ü bekle.
  • arkadaşın büyük ihtimalle müzikleri nokianın kulaklığı ile dinliyo
  • SÜPERRRRRRRRRRRR BIR TELEFON N91 BENDE VAR N80 NEDIR YA N91 HIC BIRSEYI OLAMAZ TAM DJ LAR ICIN BIR TELEFON YANI KESIN BUTÜN DJLERDE VARDIR EMINIM YANI BENCE KACIRMA DERIM N91 ASKINA
  • n80
  • n91 cok kaba yaa
  • aldın mı peki
  • N91
  • ben garip bir fanatik olarak N91 ve N73ten başkasını tanımıyorum.w810,w900,p990kim bunlar.kısacası N91
  • tek kelime n91
  • bence N80. N91 çok sorunlu.. yada bir ipod ve n80 yada ipod+birşey olursa, iyi müzik hedefse.. daha iyi olacaktır
  • N80 ama fiyatı seni düşündürebilir
  • Müzik benim için ön plandadır diyorsan : N91

Fotoğraf + işlevsellik ön plandadır diyorsan : N80

Seçim senin
  • ulaşamadığım takıntım N80
  • Tek kelimeyle aradaki farki anlatamiyorum :) . N80 imi satarak N91 alan biri olarak yorumlarim (Tum yazdiklarim kisisel goruslerim):

N80 imde N91 imde Finlandiye uretimi, N80 Nokia Shop tan alinma.

N80 in super ekrani muthis internette wifi ile sorf yapmak muthis N91 ile de sorf yapiliyor ama ekrani N80 in 1/4 u cozunurlugunde. N91 in wifi cekis gucu N80 den birazcik daha iyi (ayni adsl modem ile evde denedim modemin markasi linksys ama modeline evde bakmam lazim).

N80 de 3.5mm donusturucuyle ve iyi bir kulaklikla ses kalitesi idare eder (ama pop-port surekli yerinden cikiyor orada burada otobuste muzigi hoparlorden disari veriyor). N91 de ise ses gercekten mukemmel bazi muzik parcalarinda N80 ile fark bile edemedigim detaylari N91 kullanmaya baslayinca fark ettim. N91 icinede oldukca kaliteli su an icin Nokia tellerde sadece N91 de olan ozel bir muzik cipi var ve tum farki bu sagliyor (N80 de ve diger su an icin mevcut N serisi tellerde bu chip yok). N91 in su an icin kulaklikla dinlenen muzik icin rakibi telefon yok, cok yakinda W950i olucak (Benim kisisel fikrim).

N80 in GSM cekis gucu ne yazikki hemde N70 hemde N91 den oldukca dusuk (Howardforums da bundan bahseden bir baslik vardi, belki sadece bazi batch lerde vardir).
    link:http://www.howardforums.com/showthread.php?t=945079&page=3&pp=15&highlight=n80+reception+poor

Bu GSM cekis gucu problemi N93 de de bulunuyormus, infosync ten alinti " the N93 offers excellent quality but doesn't quite match the usual excellence of its siblings for signal reception and volume." http://www.infosyncworld.com/reviews/n/6955.html

N80 in kizak mekanizmasi gercekten rezalet bir ayda lacka oluyor (Gozum gibi bakamama ve Hama marka sert fotograf makinesi kilifina koymama ragmen. Soyle bir 6 aylik kullanimdan sonra herhalde iyice tutmaz hale gelebilir), ayni sorun belki N91 de de oluyordur ama henuz cok yeni kullaniyorum.

N80 e son cikan FW( versiyon) V4.0 yukletince, oldukca az isletim sistemi problemi yaratiyor son V4.00 FW ile bircok sorun cozuluyor ama benim GSM cekis gucum iyiye gitmedi. N91 icin ise nokia hala iyi bir fw hazirlamis degil, V2.00 fena degil ama bence stabil olmasi icin daha birkac fw update i daha lazim.

N91 bir takoz diyenlere, N80 de bence bir takoz (ikisinide kullandim).

Mobile-Review in rumor kisminda N91 ve N80 in birer ust modelinin duyurulabilecegi konusuluyor, tabii ki sadece sepkulasyon. N91 icin N96 ismi telafuz ediliyor(8-10 GB hard disk) ve N80 icinse (N83 yada N95 ismini alacak telefon). Nokia Eylul un son haftasinda duyuru yapip yeni N series modellerini duyurucak.
    http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=53112&page=2

Ama en onemlisi almadan once ikisinide kendin gor bir dene. N91 i Teknosa larda deneyebilirsin, Profilo da ve Mecidiyekoy deki teknosa larda N91 standlari var. N80 ve N91 in her ikisinide Nokia shoplarda deneyebilirsin, ciddi alici oldugunu anlayinca gosteriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzturkgem -- 8 Eylül 2006; 11:24:15 >

• N91
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.