Şimdi Ara

N73 guncelleme esnasinda baglantinin kopmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu guncellerken hassas olan usb baglantim bir kac kere gidip geldi. Sonucunda da telefon ekrani karardi, dugmesine ne kadar basarsam basayim acamiyorum. guncelleme programi da suanda guncellemenin guvenli bir sekilde bitirilmeye calistigini ve bunun 15 dakika alabilecegini soyluyor. Bu dogru mu yoksa diger arkadaslar gibi bende servise falan mi goturmek zorundayim?

• yok mu bir bilen?
  • Böyle Birşey Normal Değil. Servise Götür Bence
  • benim 5800 e de aynısı oldu, ne yaptım ne ettim açılmadı, kendin boşyere uğraşma
    herhangi bir nokia shop a veya servise götürürsen düzeltirler, korkmana gerek yok, yazılım yüklüyorlar 5 dakika içerisinde halloluyor

http://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/destek-noktalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rusel -- 4 Aralık 2009; 11:35:13 >
  • bekle bakalım eger telefon acılmazsa sonucunda servıse gotür. Çünkü artık sen yapamazsın...
  • Arkadaşın Da Dediği Gibi Büyük İhtimale Açılmayacaktır En İyisi Servise Göndermek .. Bişey Olursa DA Sorumlusu Sen Olmazsın :):)
  • Benim bildiğim N73 te güncelleme sırasında bağlantı kopması telefonun servise gitmesine %100 sebepmiş. Birde birisi eğer bağlantı koparsa birdaha kullanamazsın o telefonu yazmıştı ama ben inanmıyorum.
  • Aynısı bnm basıma geldi yazılımı bastan yüklüyolar eger tanıdık telefoncunuz varsa yarım saat içinde halleder yoksa verin servise 4-5 gün içinde alırsınız korkmana gerek yok yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.