Şimdi Ara

N70 için TaM eKrAN ReSiM ÇekmE ProGrAmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
13.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar 3 aya yakın bir süredir N70'ler için tam ekran resim çekme programı arıyorum bulamıyorum.2500 kadar üyesi olan bu yegane sitede yok mu bilen bir arkadaşımız?Desteğinizi bekliyorum..Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 3 Haziran 2007; 0:24:56 >

• ah aahhhh bende arıyorum artık imzama yazdım
    bulan olursa sevinirim banada haber verin tşk
  • boyle bir yazilim oldugunu gordunuz mu veya duydunuzmu. soruyorum cunku boyle birsey hic yoksa aramak mantiksiz olur ama olsa tum symbian surumleri icin guzel olur.
  • Ben eski rahmetli Nokia 7610 telefonuma yüklemiştim güzel olmuştu ama nereden bulduğumu unutmuşum
  • demekki kimse bilmiyor...
    2501inci üye inşallah...

ama böle bi program var demeki ki kullanan var
  • Arkadaşlar camera x pro diye bir program var ama N70'te çalışmıyor.Ancak unutulmamalıdır ki N70 de symbian özellikli.Ve N70'te yan tarafta denklaşör tuşu var.O yüzden de tam ekran resim çeken bir program olması lazım.
  • Tüm arkadaşlardan özellikle mod arkadaşlardan destek bekliyoruz
  • yaw alakasız olcak ama bu forumun toplamında 2500'den daha fazla üye war

quote:

Toplam 267485 üye kayıt olup, 224 forumda, 12115757 mesaj attı. Şu anda toplam 1153103 konu bulunmakta.
  • bncede neredyse 27000 kullanıcı olucak yani
  • quote:

bncede neredyse 27000 kullanıcı olucak yani

• Arkadaşlar konu sitenin ne kadar üyesi olduğu değil.N70 için yatay poziztonda tam ekran resim çekme programı arıyoruz.27000 kullanıcı olsa ne yazar?Çözüm var mı?Yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 7 Şubat 2007; 16:36:23 >
  • bu konunun 24 saat önce açılmasına rağmen henüz ses yok.Ne değerli bir programmış bu!Özellikle adminlerden destek bekliyoruz
  • arkadaşlar bu denklasçör tuşunu boşa koymamışlardır vardır böle program ya petro24 dostum ben nerdeyse 2 aydır arıyorrum bulamadım ama

mod arkadaşlarımız emınım bu konuya el atarlar bekliyoruz
  • ben indirdim ama pc hala görmüyor telefonumu sinir oluyorum deneyemedim bir türlü umarım deneyen arkadaş vardır ve çalışıyordur program,ben de artık kendi pcme geçince yüklerim napayım
  • Arkadaşlar Camera Xpro N70'te çalışmıyor.6600,6630,6680 gibi telefonlarda çalışıyor.Bu programı daha önceden biliyorum ama dediğim gibi maalesef N70'te çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 8 Şubat 2007; 12:58:09 >
  • n72de denedim... çalışmadı....

üstelik yerli yapım gibi duruyordu proğram kurulum aşamasında
  • Acaba Camera Xpro'nun N70 için uyumlusu yok mu?Mod arkadaşlar neden bu konuya bir el atmıyor acaba?
  • tühbeeeeeee kurdum açmadı

offff bunun n70 göre olanı lazım yaaaa
  • Evet arkadaşlar bir program daha buldum birazdan deneyip sonucu buraya yazarım.Mod arkadaşlar yardım ederse daha çabuk bulabiliriz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: petro24

Evet arkadaşlar bir program daha buldum birazdan deneyip sonucu buraya yazarım.Mod arkadaşlar yardım ederse daha çabuk bulabiliriz..

bekliyoruz.....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.