Şimdi Ara

N11 Uzak Durulması Gereken Satıcılar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
6
Favori
5.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 17 Kasım 2014; 9:51:41 >
  • HANIMİŞİ : Alırken stokta 10 adet görünen ürünü "stokta yok" diyerek iptal etti, mobilden 200'e 30TL indirimim yandı.
  • teknolojisepette, forumdan bir arkadaş ile kendisinden 5S aldık. Arkadaşın aldığı telefonun imeisi ile kutu arkasında yazan imei farklı çıktı. değişim için epey uğraşmış söylediği kadarıyla. Benim telefonun da garantisi 1 ay önce başlamıştı. Apple görevlisi "muhtemelen faturayla ürünü kendi dükkanlarına alırken garantiyi başlattıklarını" söyledi. 1 ay kadar oluyor telefonu alalı bir sıkıntısı yok ama içim rahat değil. Hele yukarıdaki satıcıyla ilgili mesajı okuduktan sonra...
  • Güzel konu ama farklı bir yere taşınmalı.
  • SuperCeyiz isimli satıcı 35 gündür, satın aldığım ürünü göndermiyor.
    Her seferinde bugün yarın diyen, yeri geldiğinde dilerseniz iptal edin deme genişliğine sahipler.
    Ürünün fabrikada üretimini anlatıp ikna etmeye yeltenecek kadar profesyonel görünümlü amatörler.
    4 hafta bekledim, en sonunda yeşili mevcut vs dediklerinde isteyince de yarın en geç ertesi gün deyip insanları enayi yerine koyacak kadar da kaypaklar. (bknz. tdk sözlük anlamı: "İnanç ve düşüncesini değiştiren, sözüne güvenilmeyen, caygın, kaypak (kimse), kahpe"
    Alışveriş yapmadan önce bir kez daha düşünün.
    Soru cevaplar kısmında da bir çok kişi satış aşamasında ürününün belirtilen sürede gelmediğ,nden şikayet ederken, ne zaman gönderileceğini de soruyor. Satıcı isterseniz iptal edin diyor. Çünkü zaten artık bir süreden sonra gönderse basacaksın 1/5 puanları foyaları ortaya çıkacak.
    http://www.n11.com/gelismis-magaza/superceyiz/sorucevap
    Kısacası başınızın ağrımaması için uzak durulması gereken n11 satıcılarından biri: SuperCeyiz

Kendileri bende iyice mimlenmişlerdir artık:
    Siteleri:http://www.superceyiz.com/ UZAK DURUN.
    n11 mağazası:http://www.n11.com/gelismis-magaza/superceyiz UZAK DURUN
    Şikayetvar profili:https://www.sikayetvar.com/firma/detay/superceyizcom Daha önceden sıkıntı yaşayanlar varsa BURAYA DA YAZINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 3 Aralık 2014; 1:48:14 >

• Teknoawm isimli satıcı.
    http://www.n11.com/note-3-kilif-orjinal-spigen-neo-hybrid-series-P40392611
    Bu ürünü orjinal diye 81.9 TL'ye aldık. neo hyErid yazan çakmanın çakması bir ürün geldi, kutusu kırık. kargoyu çöp poşetine koyar gibi koymuşlar sarma yok birşey yok.
    İade ettim. Aynı zamanlı bir kişi daha satın almış benimle. O da iade etmiş. Fiyatını 49.9'a düşürmüşler aman almayın.
  • güncellemeye devam..
  • çekle alışverişte sormadan almayın,Bikeresinde Stokta son 10 ürün diyor sipariş veriyorum sonra kalmamış deyip iptal edelim diyor. bir alt modelini gönder diyorum stokta var gözüküyor ama aa oda bitmiş diyor. Bi üstü modeli farkını vereyim gönder diyorum stokta var yazıyor aa oda kalmamış diyor.kendi web sitesinde de ürünler hala satışta bu arada.Sipariş veren yandı.
    Yorumlara aldanmayın iptal edilen müşteri yorum yazamıyor.
    benim %25 ve 111 para puan yandı kayıp çok büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 19 Ekim 2015; 14:30:46 >
  • magaza adı:SANALMAGAZA
    link:http://www.n11.com/magaza/sanalmagaza
    elinde olmayan stogu satıyor ve de müşterinin iptal yapmasını istiyor. kuponum yanacak diyorum klasik cevap veriyor.
  • formuldubai : Ürünün fiyatı bize gelmiyor göndermiyoruz diye iptal ettiler e ozaman satıştan çekin diyorum biz çektik ama hala görünüyor yalanını atan bir firma uzak durun

teknolight(şimşek computer gaziantep): Ürünü aldığımda her yerde fiyat aynıydı ancak ne olduysa 3 gün içinde fiyatlar iki katına çıktı ben 33 tl den aldığım ürünü şimdi en uygun 85 tl ye alabiliyorum o yüzden olacak ki ürünü 8 gün olmasına rağmen göndermediler. Yok depocu arkadaşlar ürünü kaybetmişler depoyu arıyoruz yok ithalatçıdan sipariş geçti bekliyoruz yalanlarıyla oyalayıp duruyorlar an itibariyle hala kargoya verilmesini bekliyoruz
    Edit: Teknoligt hala kargoyu gönderecek yüksek fiyattan ürünü satışa sunmuşlar thh yolu göründü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennizs -- 23 Kasım 2015; 17:54:30 >
  • Notebooparca adlı satıcıdan alışveriş yaptım ama elinde urun yokmuş iptal edin diyor kendileri edemezmis
    Bu satıcıdan uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multipazar.com, adamlar hem n11 de hem gittigidiyorda hemde kendi sitelerinde satış yapıyorlar, ben böyle bir amatörlük görmedim, buradan asla alışveriş yapmayın pişman olursunuz, yaklaşık bir ay önce bi uydu sipariş ettim (kendi sitelerinden) bekliyorum bekliyorum hiçbir gelişme yok sanki siparişi hiç vermemişim gibi, aradım telefonlarını, aaa kusura bakmayın görmemişiz hemen yollayalım dediler tamam dedim, tabi ki hemen yollamadılar 2 gün sonra yollandı, neyse kargo geldi, uydu arızalı çıktı, iade formu gibi bişey var sitede doldurdum ama gittiği şüpheli, ertesi gün aradım ben bunu iade etmek istiyorum ne yapmam lazım dedim, adam iade için gerekli işleri yapacaksınız dedi nasıl yapacam nerden yapacam diye sordum ben bilmiyorum bizde satıcı ekranı var alıcı ekranını göremiyoruz dedi !!! bende dün bi forum doldurdum fakat geri dönüş olmadı dedim, o zaman bilginetle görüşün bizim sistemi onlar kurdu dedi !!! bilginetle görüşecekmişim :) elinden gelen zorluğu çıkardı sağolsun, en son ısrarlarıma dayanamayıp, tamam sen gönder uyduyu bi bakalım burda dedi imalı bir şekilde, neyse gönderdim uyduyu, kargoyu netten takip ediyorum neredeyse bir hafta sonra bakabildiler. artık bezdiğim için iadeden vazgeçtiğimi söyledim, bozuk cihazın yerine yenisini yollayın bari dedim, tamam dediler. dün kargoya gittim uyduyu almaya beyfendiler adresi düzgün yazmayı beceremedikleri için kargo teslimat yapamadı, neyse kargoyu aldım aaa o da ne? benim eski uyduyu aynen yollamışlar. hatta yaptıgım ambalaj aynı hiç açılmamış bile, eve gittim baktım kutu aynı kutu uydu aynı uydu. multipazar dan uzak durun.

• luckybirds isimli satici hicbirsekilde urunumu haftalardir kargoya vermedi ve bunun ustune siparisi iptal ettim.Ama siparis iptalime ragmen haftalarsir param geri yatirilmadi.Luckybirdsten uzak durun dolandiricidir.

• ŞAHİNİLETİŞİM adlı firmadan İphone 5s ekranı aldım taktım çalıştı fakat renkler çamur gibi gibiydi A+++ diye sattığı ekranın o kadarda iyi renk doygunluğu olmadığını belirterek 3 yıldız bir yorum yazdım. Ertesi gün beni arayan satıcı, Böyle yorum yazmamam gerektiğini hatta yorumunuzu olumlu yapın iade alırım diyerek benden ürünü göndermemi iastedi. Ürünü iade için gönderdim yorumu sileceğimi belirttim.

Şu an İadeyi reddettiği halde ürünü de 1 haftadır tarafıma göndermemekte. Bakalım n11 bu sorunu çözebilecek mi?

UZAK DURUN : ŞAHİNİLETİŞİM
  • SORUNLU FİRMA KESKİNHOME

Bu firma Hiç kullanmadan sadece Kapağın zor kapandığından ve kullanacak kişinin Kapağı kapatamamasından dolayı iade etmek istediğimiz düdüklü tencereyi iade almayarak, bu hakkımızı kullanmamıza izin vermiyor. Uzak durun her yerde bu durumu ileteceğim.
    n11 sayfası:https://www.n11.com/magaza/keskinhome
    web sayfası:http://www.keskinlerzuccaciye.com/0785_8.html

• 861193600284 MNG Kargo ile gönderdiğim arızalı ürünüm, HOBİMTEK tarafından teslim alındıktan sonra telefonla defalarca aradım. Her defasında beni arayacağınız iletildi ama tekrar aranıp bilgilendirme yapılmadı. Ürünü geri vermeyeceğini ileten firmadan uzak durun arkadaşlar.

HOBİMTEK.COM uzak durun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pandemi günlerinde denk geldi de yazmak istedim. Arslan Group yani indiriminmerkezi gerçekten sorunlu. Eski mesajlara bakıyorum da 2014'ten beri şikayet ediliyor. Değişen bir şey yok. Amazon, n11, hepsiburada be trendyol dahil her yerde satış yapmaya devam ediyorlar. Bana da televizyonda kazık attılar, neyse sonradan belki detaya girerim. Bir de üstteki mesajda hobimtek'ten bahsedilmiş. Beni de mağdur etmişlerdi. Saç kurutma makinesi almıştım, 15 gün beklettiler. Ama n11 sağ olsun, beni mağdur etmeyip alt limitsiz çek vermişti.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.