Şimdi Ara

N11 - Samsung 1 TB hard disk 123,15 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
4.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: durall

quote:

Orijinalden alıntı: IPLT

kullanan alan arkadaşlar var mı acep?

Valla hocam ben gold bilgisayardan almıştım aynı ürünü 2013 yılbaşında 109 tl ye. Neyse 2 sene kullandım. Üzmedi beni. Gayette stabil, güzel performanslı bir ürün. Ama mart 2015 te manyaklaştı cihaz. Bu ürünler normalde 3 yıl garantili. Kutunun yanında yazıyor zaten. Gold ile samsung'un teknik servisinde abartısız 1 ay salladılar beni. Gold samsunga samsung golda atıp durdu topu. İçindeki hdd seagate. İnternetten baktım. Garanti devam ediyor. Gold ile samsunga kamyon dolusu küfür ederek hdd yi hollandaya seagate in merkezine gönderdim. 18,9 tl kargo parası tuttu. 1 hafta da ellerine ulaştı. Ellerine ulaştıkları 2. gün 2tb lik modelini kargoya verip gönderdiler. Şu an kullanıyorum. Mutluyum, huzurluyum.

valla helal olsun gerekeni yapmışsın ben olsam uğraşmaz ettiğim küfürle kalırdım heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Desene 19 liraya 2tb harddisk aldın rekor olmalı

19 değil 109 ama ben geçenlerde 2 TB Samsung u bir sürü komboyla birlikte 157 liraya mal ettim.
  • nuvo ile nasıl 30tl indirim kazanılıyor
  • en çok satılan harddisklerden bir tanesi ama benim şansıma mıdır nedir geçen kış golddan aldım, 15 gün sonra bozuldu. iade edip üstüne para ekleyip wd aldım. ama şuan fiyatı gerçekten uygunmuş.
  • Gece gece takılmayım bakmayım diyorum şu sıcak fırsatlara arkadaş,BKM ile birleştirdim aldık bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkm ile 100 lira bence sıcak
  • Finaller bitince almayı düşünüyordum arşiv için lazım. Kredi kartımı borc nedeniyle yeni kapattım :( böyle bir fırsatı bir daha zor bulurum
  • Haber veren arkadaşada teşekkürümü sunarım ayrıca

• mobile sitede ödeme yaparken "bkm ekxpress ile öde" seçeneği çıkmıyor bende. yardımcı olabilecek var mı ?
  • Hocam mobile sitede yapmadığım için bilemiyorum ,n11 uygulamasında çıkıyor lakin mobilde Pc den yaptığımda daha önce ödeme seçeneğine geldiğinde çıkması lazım

• bu hdd yi görünce tüylerim ürperiyor. 3. gün durduk yere yılların çalışmaları birden bire erişilmez oldu. entegre sistem olduğu için başka kutu ile de deneyemedik tam 900tl veri kurtarma ücreti ödedim. günde 3 öğün samsung müşteri hizmetlerini arayıp küfür edip kapatıyordum.
  • uygulamadan girdim, bkm seçeneği çıktı, ama bu seferde indirim kuponları yok ortalıkta... naıl iştir anlamadım
  • 100 TL'ye alan arkadaşlar nasıl yaptıklarını bir anlatırlarsa, dua edeceğim hepsine :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungh

100 TL'ye alan arkadaşlar nasıl yaptıklarını bir anlatırlarsa, dua edeceğim hepsine :)

Hocam önce n11 yeni hesap alıyorsunuz ve böylece 11 liralık kupon hesabınıza yükleniyor. Sonra hesabınızdan kupon ekle bölümünden KARNE yazıp 25 liralık kuponunuzu hesabınıza ekliyorsunuz.
    Daha sonra bu kuponları kullanarak 123 liralık ödemeyi mobil olarak telefonunuzdan BKM ile ödüyorsnuz. Karttan 123 Lira çekilecek 12 hairanda da 20 lira puan yüklenecek. Toplamda 103 Liraya gelmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 28 Mayıs 2015; 2:43:24 >
  • Bu kombinasyon ile 3 TB olan çok daha ucuz ve sımsıcak olmuyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişi geçtik bakalım.
  • zam gelmiş
  • 10 tl zam eklemiş satıcı.
    Bende süper bir kombo yaptım
    11+25+30.75+20+15+25=126.75
    Yeniuyelik+Karne indirimi+nuvo yuzde 25 iade+bkm 50/20 iade+bkm 75/15 world puan+referans ile hesap actigimdan gelicek 25 tl

Sonuc
    159-126.75=32.25 tlye almış oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

10 tl zam eklemiş satıcı.
    Bende süper bir kombo yaptım
    11+25+30.75+20+15+25=126.75
    Yeniuyelik+Karne indirimi+nuvo yuzde 25 iade+bkm 50/20 iade+bkm 75/15 world puan+referans ile hesap actigimdan gelicek 25 tl

Sonuc
    159-126.75=32.25 tlye almış oldum.

yok artık daha neler bende ps4 kolu alıcam 170 tl sizin yaptığınız hesaba göre kaç liraya almış olucam ?
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dediğim hesabı daha yeni açılmış benim referansimla uye olmuş arkadaşım için yaptim ve aldım. Sizinde elinizde hic kullanılmamış hesap varsa aynı işlemi yapabilirsiniz
    Yanliz sunuda belirteyim. O 25 de ağustosta world puan olarak gelicek arkadaşa 75/15 de world puan olarak gelicek gerisi tl olarak gelicek. Tek gec gelicek puan işte 25 tl olan geri kalanın hepsi haziran ayında yüklenecek.
    Karne kategorisinde sizin üründe varsa tek değiştirmeniz gereken. Yuzde 25 kısmı olucak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.