Şimdi Ara

N11 - Samsung 1 TB hard disk 123,15 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
4.405
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce kaç tane samsung hard disk kullandıysam sorun yaşadığım için kendim almam ama en çok satılan ürünlerden biri olduğu için forumda bazı arkadaşlar değerlendirebilir diye konusunu açıyorum.

Satıcı fiyatı yükseltti,aynı kampanya kapsamında WD alın bence

WD Link: http://www.n11.com/western-digital-elements-1tb-sandisk-8gb-usb-bellek-hediyeli-P13938033

http://www.n11.com/samsung-m3-portable-1-tb-hx-m101tcbg-tasinabilir-hard-disk-P20456503

25 TL ürün kuponu kampanya linki:http://www.n11.com/promosyon/en-guzel-karne-hediyeleri-493254?OM.zn=MainPageMainSlider&OM.zpc=493254&OM.bzn=MainPageMainSlider&OM.OSB=493254&OM.mfr=PageView%20Count%20%3E%20-1

11 TL hediye çeki linki:http://www.n11.com/kampanyalar/uyelik-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 28 Mayıs 2015; 21:12:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylaşım için teşekkürler. İhtiyacım vardı 100 tlye aldığımız ürünler şimdi 160 170 civarında olunca böyle fırsatlar kovalar olduk.
  • kullanan alan arkadaşlar var mı acep?
  • 11 tl geçerli değil.129.90tl sıcak fırsat diyen ölücü masterim çıkarsa hemen alırım.
  • 123.15 e aldım ben ve şu piyasada sıcak fırsat değildir diyen arkadaşları daha sıcak bir fırsat önermeye davet ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

11 tl geçerli değil.129.90tl sıcak fırsat diyen ölücü masterim çıkarsa hemen alırım.

11 tl geçerli

• Arkadas akakcede arayinca populer diskler icinde ilk sirada..wd seagate varken samsunga veri depolamak istemem acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkm ve nuvo kullanınca daha da sıcak oluyor,

hedef 68.9 TL

sayılar;
    25-11-20-30-154.9

işlem;
    25+11+20+30 =86
    154.9-86= 68.9
    tam sonuç.

(bazıları 169 liradan 2 tb lık aldığından sıcak gelmemiş olabilir bu fırsat,)
  • Dolar kurunun son zamanlardaki dalgalanmalarına bakacak olursak iyi fiyat..
  • Çok yoğun olmasada kullanıyorum bu ürünü, hızlıaldan almıştım fiyatıda heralde 150 civarıydı. Şimdiye kadar bi sorun yaşatmadı.
  • gecerli 11 tl
  • Bkm ile 100 Liraya geliyor. Alsam mı ne yapsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

NERDE OKUDUN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 28 Mayıs 2015; 0:18:56 >
  • ben n11 de 2 defa hardisk aldım 1. sini geri gonderdim 2.el hardiski posetleyip gondermişlerdi temizlememişlerdi bile ve bilgisayarım zaten hardiski gormedi hatta buraya konu açmayı bile düşündüm
    2. hardisk acil lazım oldugu için kullanmak zorunda kaldım oda cok fazla ses cıkarıyordu ve sanki bozuk plak gibi ses cıkarıyordu
    şimdi linke tıklayıp baktım ilk hardiski aldıgım satıcı
    yazık günah bu şekilde satış olmaz hem kendi itibarınıda zedeliyor.
  • BKM nuvoyla iade oluyor mu

SSD tavsiyesi olan var mı
  • aynı kampanya ssd için de geçerli,listede kingston 128 var.
    Sabah aldım,fiyat 121.99

• quote:

Orijinalden alıntı: IPLT

kullanan alan arkadaşlar var mı acep?

Valla hocam ben gold bilgisayardan almıştım aynı ürünü 2013 yılbaşında 109 tl ye. Neyse 2 sene kullandım. Üzmedi beni. Gayette stabil, güzel performanslı bir ürün. Ama mart 2015 te manyaklaştı cihaz. Bu ürünler normalde 3 yıl garantili. Kutunun yanında yazıyor zaten. Gold ile samsung'un teknik servisinde abartısız 1 ay salladılar beni. Gold samsunga samsung golda atıp durdu topu. En son samsung türkiyedekiler garanti ile seagate ilgileniyor dedi. Seagatenin internet sayfasından ürünün garanti süresine baktım,devam ediyor. Gold ile samsunga kamyon dolusu küfür ederek hdd yi hollandaya seagate in merkezine gönderdim. 18,9 tl kargo parası tuttu. 1 hafta da ellerine ulaştı. Ellerine ulaştıkları 2. gün HX-MTD20EF/G2 2.5 " 2 tb modelini kargoya verip gönderdiler. Şu an kullanıyorum. Mutluyum, huzurluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durall -- 28 Mayıs 2015; 23:35:58 >

• durall kullanıcısına yanıt
    Desene 19 liraya 2tb harddisk aldın rekor olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

bkm ve nuvo kullanınca daha da sıcak oluyor,

hedef 68.9 TL

sayılar;
    25-11-20-30-154.9

işlem;
    25+11+20+30 =86
    154.9-86= 68.9
    tam sonuç.

Hesap doğru ama gözden kaçan bir durum var. Kargo parası 68,9 + 4,25= 73,15. Bu fiyat bile kesinlikle sıcak fırsat. Çinden daha ucuza getiremeyiz. Lazım değil ama kendimi almamak için zor tutuyorum

• 20tl bkm 50tl tictoc 25tl karne 159-95=65tlye Gelebiliyor. Mezarcilik boyle birsey :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.