Şimdi Ara

n11 Kupon yağmurları Başlıyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
22
Favori
20.213
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmirlim21

geliyorum yıllardır sorulan sorunun aynısına 1500 tl telefon alırken sepete 2 adet ekleyip 333 kupon kullanıp daha sonra 1 tanesini iptal edersek kupon geçerli oluyor mu ?

Bence 333 olan indirim de 2'ye bölünür(166,5 gibi)! Sanmıyorum o şekilde kalacağını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Tükendi kodlar keske stok yapsaydık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydaa 33lük bitmiş.. oral-b diş fırçası beğenmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Tükendi kodlar keske stok yapsaydık :)

33lükler çok iyiymiş. lan katlanan kuponu kullanamaz olduk
  • Yağmalamışlar yine
  • Nasi bitmis 😯 Eklemek isteyince ne diyo arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Bir hesaba yükleyin arkadaşlar. Sizden sonrakilere de düşünün. Mutlaka kotası vardır.

Dolmuş bile kota... uyarı için teşekkürler yine de...
  • Eyvallah kardeş

• hep böyle oluyor n11 de ne zaman güzel kupon dağıtsalar bazı ''doyumsuz arkadaşlar'' alıyor hemen bitirip sonra çek kısmında 11 liradan satıyor.O sattığınız para umarım boğazınızdan fitil fitil gelir ne diyeyim.Gerçi suç n11 de bu tarz hesapları kapatacak bir sistem bulmamasında aynı ip den 30 kupon alınmasına izin vermesinde.Adamın 20 tane hesabı var bunlara tanımlıyor sonra çek satışta satıp yolunu buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

geliyorum yıllardır sorulan sorunun aynısına 1500 tl telefon alırken sepete 2 adet ekleyip 333 kupon kullanıp daha sonra 1 tanesini iptal edersek kupon geçerli oluyor mu ?

Var mi boyle bisey yetkili kisi bekleniyor

gecerli olmaz diye düşünüyorum 1 adedini iptal ettiğinizde 1500 lira iade etmezler 1167 iade ederler
  • Arkadaslar gg de boyle kampanya yapar mi

• herkes 100/33 e saldırmış

50/11 aldım belki işe yarar
  • 7 hesap doldurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bordo_BERE

hep böyle oluyor n11 de ne zaman güzel kupon dağıtsalar bazı ''doyumsuz arkadaşlar'' alıyor hemen bitirip sonra çek kısmında 11 liradan satıyor.O sattığınız para umarım boğazınızdan fitil fitil gelir ne diyeyim.Gerçi suç n11 de bu tarz hesapları kapatacak bir sistem bulmamasında aynı ip den 30 kupon alınmasına izin vermesinde.Adamın 20 tane hesabı var bunlara tanımlıyor sonra çek satışta satıp yolunu buluyor.

haftaya tekrar olacak kampanya

aralık ayı boyunca her hafta yeni kupon demişler takip edin bence ama haftaya kesin daha hızlı tükenecek.
    kimsenin haberi yokken bu kadar hızlı tükendiyse haftaya nasıl olacağını tahmin edebilirsiniz.
  • fiyatları şişirmiş mağazalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

fiyatları şişirmiş mağazalar

Aynen bu nedir arkadas yav kupon veriyosun magazalarin fiyat degistirmesine izin verme

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemsiz

%5 kazanmak için sanırım.

muhtemelen birleşmiyordur
  • artık sadece 50/11 veriyor diğerleri hepsi bitmiş.
  • parça parça ürünler alıp 300'e tamamlayıp 44 tl indirim alsam? sonra 1 tanesini ödemeden sonra iptal etsem olur mu ?
  • Ayni hesaba birden fazla kupon yuklenebiliyor. Daha once bir adet yuklenebiliyordu. O yuzdn bu kadar hizli bitti

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.