Şimdi Ara

Silinebilirrrrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trophy07 -- 12 Şubat 2022; 2:50:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yaptığın şey sen baska kisinin adina n11den sipariş verip.o adamin adresine gonderiyon.aradada sen adamdan parayi aliyo bu herylade.n11 gönderdigi ürünleri fatura ile birlikte gönderir.bu faturada herşey yazar

• Kendi kredi kartınla mı aldın ürünü. Müşteri illaki bir bağlantını biliyordur yoksa ne diye sordu ki n11'e?

Edit: Sanırım n11'den müşteriye göndermişsin ürünü. Orda acemilik yapmışsın. Tabii ki gönderen kısmında görürse adam merak eder bir bit yeniği olup olmadığını. Yapman gereken kendine sipariş edip oradan müşteriye göndermekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moritanyalı -- 20 Şubat 2020; 15:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

yaptığın şey sen baska kisinin adina n11den sipariş verip.o adamin adresine gonderiyon.aradada sen adamdan parayi aliyo bu herylade.n11 gönderdigi ürünleri fatura ile birlikte gönderir.bu faturada herşey yazar
    hocam ürün benim üyeliğimle benim dükkanıma benim adıma benim kredi kartımla sipariş edildi. müşteri ürünü nereden aldığımı bile bilmiyor. fatura vs hiç birşey verilmedi ürün haricin de müşteriye

• trophy07 kullanıcısına yanıt
    konuyu düzenlermisin hocam.çok anlaşılmıyor çünki dediğin tam olarai ürünü senmi sattın n11 üzerinden kendi mağazadan?

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

konuyu düzenlermisin hocam.çok anlaşılmıyor çünki dediğin tam olarai ürünü senmi sattın n11 üzerinden kendi mağazadan?
    düzenledim hocam.

• Ürünü direk müşteri adresine yolladın sanırım. Fatura adresini farklı ayarladın. Belki irsaliye veya bilgilendirme kağıdı gibi birşey gitmiştir ürünle. Orada bir yerlerde yazıyordur sipariş no. O numarayla öğrenmiştir müşteri hizmetlerinden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trophy07

hocam ürün benim üyeliğimle benim dükkanıma benim adıma benim kredi kartımla sipariş edildi. müşteri ürünü nereden aldığımı bile bilmiyor. fatura vs hiç birşey verilmedi ürün haricin de müşteriye

Alıntıları Göster
    sipariş numarası vardır illaki, bazı firmalar yanlışlıkla koyuyor olabilir.

Dropshipping olayı sanırım bi ara bende yaptım 60-70 ürün sattım sorun yaşamadım, ama yaşamayacağımız anlamına gelmez.

Şuan yapmıyorum iyi kazandırmadığı için.

• trophy07 kullanıcısına yanıt
    Adama de ki, o an elimde yoktu mağdur olmamanız için başka yerden yolladım.
  • hocam ürün bana geldi açtım kontrol ettim çalışıp çalışmadığını kutu vs yok hatta evine gidip kurulumu bile ben yaptım adamın. elinde hiç bişey yokken 3-4 tane farklı canlı destekle konuşup birinden sipariş numarası birinden diğer bilgileri toplamış. yukarı çıkartırsak konuyu sevinirim

• adam işini biliyor bu konuya bile damlar birazdan fazla arkasından konuşmayın
  • Çok ilginç bir durum, n11 den aldıgını nereden öğrenmiş ki? her siteye tek tek sordumu acaba? yada fiyatına bakmak için ürünü internette arattı orada satıldıgını gördü, herneyse, yinede n11 in bu bilgileri vermemesi lazımdı, canlı desteğin bilgisizliğinden kaynaklanmış gibi görünüyor, yoksa üçüncü şahıslara bilgi vermek yasak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sen ticaretini yapmışsın sorun yok bunda, müşteri boş konuşmasın hiç. Bu işin peşini bırakma, yüzde yüz haklısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikayet var a şikayet oluşturdum gerekirse N11 e dava açmayı düşünüyorum bu sebepten dolayı. Adam işini gücünü bırakıp her yeri aramış sanırım nereden alındı diye. Her böyle yapana bu bilgiler veriliyorsa yanmış halimiz var.

• N11 deyince forumdaki n8 olayı aklıma geliyor
  • Merhaba trophy07, Konu ile ilgili size yardımcı olmak isteriz. İletişim bilginizi bize PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba trophy07, Konu ile ilgili size yardımcı olmak isteriz. İletişim bilginizi bize PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
    Gönderdik bakalım ne olacak.

• Merhaba trophy07 ,

Ekibimiz sizi bilgilendirmiştir.

n11.com
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 19:29:49 >
  • Satarken faturasız satıyorsun he ?
    yaptığın suç gardeşim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.