Şimdi Ara

N11 GARANTİ BONUS PUAN REZİLLİĞİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şubat ayında bonus kartımla N11 den 1200 liralık alışveriş yaptım. 75 lira N11 bonus yüklendi . Harcama yaptım .3 tane ürün aldım. Sonradan farkettim 1 ürünü yanlış almışım. Bonus puanlar gitmesin alışverişi tekrar yapayım diye bütün hepsini iptal ettim . Sonra sepete ekledim hepsini ödeme ekranına geldim baktım puanlar uçmuş :) garanti ve n11i aradım yardımcı olan yok . Puan tekrar geri yüklenmez bilgisini aldım.iptal işlemini durdurun dedim onu da yapmadılar :) kaldık öyle yardımcı olan yok .

Neyse puanla alışveriş yapmak isteyenler dikkat etsin ben yandım siz yanmayın dostlar ..

• Puanlar 1 gün sonra geri yükleniyor. Aynısı benim de başıma gelmişti geçen sene.
  • _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    Bugun son kullanma tarihiydi😢

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 ve bonusun puan anlamında yaptığı ilk terbiyesizlik değil ki bu. 13/10/2014 de yeğenime n11 bonus puanlarla hi-level tablet aldım. tablet geldiğinde power tuşu bozuktu ve değişim talep ettim. mağaza sağolsun bonusların geçerli olduğu süre içerisinde ne bir mesaja cevap verdi ne de yenisini gönderdi süre dolduğu için otomatik para iadesine döndü. geçerlilik süresi dolduğu için puanlar geri de yatmadı ne n11 ne de garanti müşteri hizmetleri yardımcı olmadı sonrasında n11 bonuslarla sadece altın almaya başladım ne de olsa iade iptal olma şansı yok hem de birikim olur diye. arkadaş 2 aya kalmadı n11 bonuslarla altın alamazsın ibaresi geldi. artık bonus sadece n11de geçerli olduğu zaman alışveriş yapmıyorum her alışverişte geçerli kartların puanları daha rahat kullanılıyor.  N11 GARANTİ BONUS PUAN REZİLLİĞİ

• Drmzgl D kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende bundan sonra n11 bonus varken kullanmayacagım.
    söz 2 firma da doğuş gruba bağlı ama 2 tarafda yardımcı olmuyor .
  • hb in n11 out
  • puan iadeleri şimşek hızı ile olmaz. puanlar biraz geç yatar puanlarınız hiç bir yere gitmez. şöyle olur. sallıyorum puan kullanmak için 10 gününüz var. bişey aldın iptal ettin yada iade ettin. puanlar geri yansıdığında halen 1 gün bile kalsa son kullanım için o gün geçerli olur ve sonra silinir. ama sen son gün kullandın iptal ettin iade ettin puanlar yüklenir. her bankaya göre 3 gün 1 hafta 1 ay yada süresiz olarak kullanma hakkı ile geri yüklenir. puanlarına hiç bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

puan iadeleri şimşek hızı ile olmaz. puanlar biraz geç yatar puanlarınız hiç bir yere gitmez. şöyle olur. sallıyorum puan kullanmak için 10 gününüz var. bişey aldın iptal ettin yada iade ettin. puanlar geri yansıdığında halen 1 gün bile kalsa son kullanım için o gün geçerli olur ve sonra silinir. ama sen son gün kullandın iptal ettin iade ettin puanlar yüklenir. her bankaya göre 3 gün 1 hafta 1 ay yada süresiz olarak kullanma hakkı ile geri yüklenir. puanlarına hiç bir şey olmaz.

bonuslar yuklenmedı :S Kaldık öyle mağduruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrmTgc -- 17 Mart 2017; 1:25:23 >
  • KrmTgc kullanıcısına yanıt
    anladım arayıp banka ile görüş. ilk bağlandığın çağrı çalışanı kayıt oluşturayım cart curt derse. kart kapatma bölümüne aktar beni de. oradaki adamlar hem daha bilgili hemde böyle maduriyetlerde el ile puan yükleme yapıyorlar. garanti bankasında bu insiyatifler biraz düşük ama. şansını dene. mesai saatleri dışında kart kapatma bölümü çalışıyormu bilmiyorum. o yüzden pazartesi gün içinde ara böyle böyle de. sonuçta bu sana tanınmış bir hak. ortada faydalandığın bir hizmet yok ise. bunu sana bir şekilde geri vermek zorundalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

anladım arayıp banka ile görüş. ilk bağlandığın çağrı çalışanı kayıt oluşturayım cart curt derse. kart kapatma bölümüne aktar beni de. oradaki adamlar hem daha bilgili hemde böyle maduriyetlerde el ile puan yükleme yapıyorlar. garanti bankasında bu insiyatifler biraz düşük ama. şansını dene. mesai saatleri dışında kart kapatma bölümü çalışıyormu bilmiyorum. o yüzden pazartesi gün içinde ara böyle böyle de. sonuçta bu sana tanınmış bir hak. ortada faydalandığın bir hizmet yok ise. bunu sana bir şekilde geri vermek zorundalar.

Yarın hafta içi denerim o zaman. Garanti bankasında maaş anlaşmam olmasına rağmen yıllk aydat kesip geri vermemek için uğraşan bir banka :S
  • KrmTgc kullanıcısına yanıt
    garantinin affı yok çok nadir geri veriyor. hiç bi banka maaşlı çalışanından kredi kartı kesintisi muafiyeti sağlamaz. bi ara çok kampanya vardı ama şuan garanti gayet sıradan ilerliyor.
  • paraf puan ile n11 den harcama yaptım aralık 2017 de ürünü iade ettim.puan tarihi geçmesine rağmen tekrar yüklediler aynı gün alışveriş yaptım puan ile sıkıntı olmamıştı bana.....
  • 11 11 bonusları yüklenmedi. dün itibariyle yüklenmesi gerekiyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.