Şimdi Ara

N11 en iyi fiyat garantisi kampanyası (1124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.683
Cevap
116
Favori
821.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam başvuruda göndermedim sorun çıkarsa sonra gönderirim dedim keşke gönderseydim, eğer sorun çıkarırlarsa şikayetvara ss ler ile birlikte artık başvuru yapacağız gibi görünüyor. bende çek kullanmıştım, umarım sorun çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Arkadaşlar ben barçın diye bir siteyi ref göstererek n11 den ayakkabı aldım. Ama ref sitede fiyat yükselmiş düşük fiyatlı ss var elimde işe yarar mı? Sanırım anlık indirimlerde kampanya geçerli olmuyordu

Nike Pegasus mu
  • ARKADAŞLAR MERHABA

n11 den 2200 liralık çamaşır makinesi alacam siz bu yöntemle kullanılabilir çek vs. yaratıyorsanız yüklü miktarda uygun fiyata elinizde çek varsa pm atın lütfen
  • fotocu dünkü 5b çantayı onaylamış bügün gönderecekmi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus27

quote:

Orijinalden alıntı: Pigou

Ayımı doldurdum ben.

benim asıl hesap 30 gün banlı :) biz daha 1 ayı doldurmaadık:))

daha cok bot baglaman lazım hocam
    ama kefilin benim

• http://www.n11.com/gulsan-micro-inox-3lu-set-P12987869

https://www.ealisveris.com/gulsan-micro-inox-tencere-seti-3-parca.html

Ha bunu daha önceden atmıştım.Referansa 5 TL kargo ekleyip başvurun. Son 1 ürün.
  • quote:

hocam başvuruda göndermedim sorun çıkarsa sonra gönderirim dedim keşke gönderseydim, eğer sorun çıkarırlarsa şikayetvara ss ler ile birlikte artık başvuru yapacağız gibi görünüyor. bende çek kullanmıştım, umarım sorun çıkmaz

n11 e hiç yakışmıyor yaptıkları.
    45 gündür kampanya yapıyorsun son günlere gelmissin herşeyi mahvediyorsun yok böyle bişey ya.
    adamlar bırak başka siteleri kendi sitesinde 20 lira olan ürüne degilde 40 lira olana logo koyarken gözgöre göre çek vermeye calısırken şimdi 9 lira farkı olan çantayı reddediyorlar.
    satıcılara baskı yapıp fiyatları degiştirttiriyorlar.

barçın büyük firmadır ayrıca n11 üzerindede magazısı var büyük ihtimal n11 degiştirtti fiyatı.

SON HAFTADA YAPTIGINA, YAPACAGINA
    YAZIKLAR OLSUN N11

• quote:

Orijinalden alıntı: Pigou

http://www.n11.com/gulsan-micro-inox-3lu-set-P12987869

https://www.ealisveris.com/gulsan-micro-inox-tencere-seti-3-parca.html

Ha bunu daha önceden atmıştım.Referansa 5 TL kargo ekleyip başvurun. Son 1 ürün.

ben alayım dedim.ürün sepete ekleniyor ama ödemede ürün bilgisinde değişiklik yapılmıştır uyarısı veriyor.

• erhan911 kullanıcısına yanıt
    Başkası almış.
  • Hala protein bar ve tencere için cevap gelmedi.. 26sında soru sorup cevap gelmeyen var mı aramızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRİLANB

quote:

n11 e hiç yakışmıyor yaptıkları.
    45 gündür kampanya yapıyorsun son günlere gelmissin herşeyi mahvediyorsun yok böyle bişey ya.
    adamlar bırak başka siteleri kendi sitesinde 20 lira olan ürüne degilde 40 lira olana logo koyarken gözgöre göre çek vermeye calısırken şimdi 9 lira farkı olan çantayı reddediyorlar.
    satıcılara baskı yapıp fiyatları degiştirttiriyorlar.

barçın büyük firmadır ayrıca n11 üzerindede magazısı var büyük ihtimal n11 degiştirtti fiyatı.

SON HAFTADA YAPTIGINA, YAPACAGINA
    YAZIKLAR OLSUN N11

katılıyorum hocam, başvuruyu yaptıktan sonra hemen logo kalktı, kesin barçına haber verdiler, yazıklar olsun son günlerde bu yaptıkları yakışmadı gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: BTopbas

Hala protein bar ve tencere için cevap gelmedi.. 26sında soru sorup cevap gelmeyen var mı aramızda?

+2014 protein bar
  • bugün neden market kampanyası olmadı...
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    +bakır kaşık gelmiş.
    bu iş yatar.
  • kurtbey02 K kullanıcısına yanıt
    DH Mezarcı Team yüzünden.
  • N11 in suyu iyice ısınmaya başladı. Market kampanyası ile inanılmaz fiyatlara ürün alınabiliyordu.

Kademeli olarak ürün fiyatları artırıldı ve market kampanyası da kaldırıldı. Artık çek + enpara ile bile normal market fiyatına alınıyor. Gerisini siz düşünün.

Milyarlarca çek kazanıp bunları satmaya çalışan suistimalciler yüzünden n11 de diğer birçok alışveriş sitesi gibi rutinleşiyor.

Yazık oldu !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey02

http://www.n11.com/addison-300419-kirmizi-7-102-ipad-tablet-pc-cantasi-P15780525 hey gidi addison hey ne kazandırdın bize:)

480
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Arkadaşlar şu kadar kupon kazandınız cevabı nereye geliyor?E-maile mi n11 üzerinden bir yerden mi?Teşekkürler

Başvurunuzu YARDIM linkine tıklayıp yapıyorsunuz. Sonra aşağıdaki sayfada takip ediyorsunuz :

Hesabım -> Soru-Cevap -> N11 hakkında

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.