Şimdi Ara

N11 alışveriş sorunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 parça kadın giyimden kıyafet aldım.%20 indirim ile 100 tl üstü 25 lira kampanyasından yararlanıp ödemeyi yaptım.Hesabımdan parayı çekti fakat ürünler siparişte gözükmüyor.Yani mevcut sipariş yok ama paramı çekti ve şuan kampanyada bitti.Tecrübeli arkadaşlar ne yapabilirim? Daha önce böyle birşey yaşayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benimde 1000 liralık alışverişim aynı şekilde para çekildi fakat sipariş onaylanmadı. gecenin 1inde yarım saat müşteri temsilcisini bekledim. sistemsel bir hata olduğunu paramın tarafıma 3-4 güne yatacağını, biten kampanyalar için yapacak birşey olmadığını söyledi. sanırım n11'den yap(ama)dığım son alışveriş oldu
  • Az önce aradım aynen sistemsel hata olduğunu söyledi.Sipariş bekliyor olarak gözüküyormuş,gün içinde kontrol ediniz görünür diyor.Nasıl bi iş anlamadım gitti annemi sevindireyim derken strese girdim bi sürü.

• aynen bendede oldu:23:45 de çektim 3 tane 79 çekmiş.

ama spariş hiç yok ortada.
  • Bekleyelim bakalım gün içinde tekrar arayacağım.

• Çok benzer bir durum başıma geldi. Telefon ile sordum. Yardımcı oldular. Sorunu düzelttiler.

Öğlene kadar bekleyip sorun düzeltilmezse tekrar arayın derim ben. Sık sık arayın ki akıllarına kazınsın ihmal etmesinler.
  • Cevabınız için tşk ederim sık sık arayacağım.

• Hayata İnat H kullanıcısına yanıt
    sonuc alabildin mi?

• Aynı sorunu bende yaşıyorum. Dün gece yapılan alışverişleri teknik bi sorundan dolayı iptal ediyorlarmış. Ben şikayette bulundum. Sizlerde şikayet edin. Ürünü puanla almıştım ve puanın son günüydü.

• dün gece itibari ile aynı sorunu ben de yaşadım. 2 kere çekim yapılmıştı. görünmeyen siparişim bugün kargolanmış diğer çekimi geri aide ederler sanırım.
  • Tekrar aradım sistemde kabul bekliyor bekleyin dediler.Yarın tekrar arayacağım hocam.

• Nereye şikayet ettiniz hocam eğer benimkini iptal ederlerse bende şikayet edicem kesinlikle.

• Müşteri hizmetleri

• Tşk ederim cevabınız için.Bi kaç kez aradım yarın biraz baskı kurayım.

• Arkadaşlar siparişlerimden bir adeti kargoya verildi bir adeti onaylandı. Diğer dört adette yeni sipariş diye gözüküyor,hepsi gönderilecekmiş.Verdiğiniz cevaplar ve bilgilendirmeler için tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayata İnat -- 10 Mart 2015; 18:42:57 >
  • Tüm siparişlerim iptal olmuş kargoya verilen ürün bile geri çağrılmış gözüküyor.Bir daha N11 den alışveriş yapmak mı töbeler olsun..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.