Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benım alışveriş listem bitmiş oldu. son siparişi de verdim. elimde de cazip kupon kalmadı alacakta pek bişeyim yoktu. bu sene kuponlarda tırt ötesiydi.

Altlimitsiz alanlar tabiki daha şanslı bir 11.11 geçirdi.

• Haylou gt1 plus vardı indirim bekledim tüm gün saatlik indirim vakti geldi fiyatı hiç değişmedi. Fiyat aynı kalacaksa saatlik indirimin ne anlamı var kaçırdığım birşey mi var?

Saatlik indirim olayı yalan arkadaşlar tüm gün aynı fiyat olan ürün saati gelince fiyatı yine değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordinaryCitizen -- 11 Kasım 2020; 18:59:22 >
  • aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu cihazı zaten gun sonunda sarja takiyoruz genel olarak guzel cihaz bence bu fiyata açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar bırısı yardımcı olabılır mı M51 ıcın samsung 100tl artı dıger kuponlar neden kullanılmıyor kullanan varmıs sanırım

M51ı ne sekılde ekonomık alabılırız tum kuponlarım var aslında ısteyene de yardımcı olabılırım

• hocam 100tl kuponu neden gecmıyor burda ne ıcın aldık bız onu

• Seloselo12 S kullanıcısına yanıt

Hocam sende bana gelen yanıtı yapıtırmışsın :)

Bu mor ile boyadığın alanlar ne ki ? Benim mesajlarda gizlenmesi gereken alanlar mı vardı diye şüpheye düştüm şimdi :)

Bu arada firma çok tutarsız. Ben hala Sony garantili mi yoksa değil mi emin değilim

Başta ithalatçı garantili dyorlardı, şimdi Sony garantili diye çevirmeye başladılar

İçinden Sony garanti belgesi çıkacak mı dedim. Gelince bakıp bilgi vereceğiz diyorlar. Lafa bak ya ! Sen nasıl satıcısın.

Şimdiden bilmen lazım onun garanti durumunu. Firma zerre güven vermiyor

• Sony ps 5 N11

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox series s saatlik indirim saat 15.30 du. 15.20 olunca ürünü kaldırıp fifa 2021 eklediler.üç beş şeyi 100 lira ucuz alacagiz diye sabahtan beri kör olduk. site , site değil birşey bulmak için oxford mezunu olmak lazim. türk işi kandrimaca türk işi indirim. ve konu hala popüler. hepimize müstehak böyle firmalar.

• akgun17 A kullanıcısına yanıt
    N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

• acar85 kullanıcısına yanıt
    Ben de işimin ortasında baktığımda, xbox olmalı filan diye bakınıyorum saatleri mi karıştırdım acaba, deyip öncesine sonrasına baktım. Yoktu.. Demek bu nedenle birden kaybolmuş.

• Merhaba samsung m51 almayı düşünüyorum 3700tl cihaz fakat indirim kuponum yok benimle paylaşabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Arkadaşlar teşekkür ederim. Ben de gamer laptop mu bu mu derken Huawei d14 yeni versiyon sipariş geçtim. 7499 TL hediyeleri güzel. Aslında bir de kulaklık olsa fena olmazmış. 9 Aralık teslim diyor. Henüz Tr’de yok mu bu arkadaşlar o yüzden mi ileri tarihli teslimat...Bir de son olarak TEB bonus’un puan kampanyasından da faydalanabilecek miyim ?

ayni urun 6k ya da satiliyordu neden gidip pahalisindan alddiniz

matebook 14 diye ucuzdan siralayin

• tomurcukk kullanıcısına yanıt
    Gün boyu kupon verildi hocam bakmadınızmı hiç

• tomurcukk kullanıcısına yanıt
    Saat 21 de 3000 e 300 var işinize yarar

• Seloselo12 S kullanıcısına yanıt

Ya işte bu sorularınıza verdikleri yanıtlar gibi. Bir öyle diyorlar bir böyle

Bir saat içinde aynı ürüne bi ithalatçı garantili diyorlar, bi Sony garantili

Ben hiç güvenmiyorum. Ama ürün gelince bakıp öyle mi iade etsem, yoksa şimdiden mi iptal etsem emin olamadım

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    Çalıştığım için yoğunluktan bakamadım.

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün değil....

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler %11 indirimi kaçırmışım :(

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.