Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bence biraz bekleyelim bana sorarsan

N11 de aradım dedigininden farklı olursa iade edersiniz dedi

whatsapp görüşmelri belkide sony garantilidir yanlış bilgi vermişte olabilirler ithalatçı diye

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepİnize merhabalar. Xiaomi redmi note 8 telefon kullanıyorum geçen sene 11.11 de aldim memnunum telefondan ancak annem benim eski meizu mx5 telefonu kullaniyor 5 yıllık telefon şu an kuponlarla bonuslarla poco x3 128 gb 3100 gibi fiyata bana geliyor. Pocoyu alip note 8 i anneme verip ikimizde manacak yenilesek mi diyorum 2-3 yıl götürsün diyorum sizce alinir mi yoksa başka fırsatlar da gelir mi önümüzdeki günlerde? Ve seneye 11.11 de daha da mı zamlanır telefonlar note 8 bile 1000 lira koydu üstüne o yüzden tavsiyeniz nedir?

• Huawei Matebooklar tekrar satışa girmiş. Satıcı Huawei Türkiye. İhtiyacınız varsa kuponlarla çok uyguna geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 128lik poco x3 yapıştırdık

• tırt mırt dediniz son 24 saatte n11 ile alaklı 3 bin mesaj var :) ben görmedim amazonda trendyolda 1k yı bile geçmiyo mesaj sayısı :)

• Ekran kartı yok hocam o sistem açılmaz. Ekran kartı masrafınızı da düşünün. En kötü rx570 falan almak lazım bu zamanda. O da 1500 nereden baksan.

• ps5 mi indirimde

• %11 indirimi genellikle sınırlıdır altdaki açıklamada görmedim bu günkünü ama dün en fazla 220 indirim sağlar yazıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyminom

ps5 mi indirimde

Yok hocam nerede gördünüz

• liang kullanıcısına yanıt

Yılda 1 kere olay oluyorlar o da büyük olsun bir zahmet :)

• Dostlar odama uygun fiyata 43inch tv bakınıyorum, dizi, film, maç için, hiçbir ekstra özelliğe gerek yok, gören duyan pm, mention, alıntı bir şekilde haber verirse sevinirim, şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2020; 19:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

4500tlye s10+ alabiliyorken kartların bonuslarıyla falan hatta daha uyguna bence note10lite düşünme bile

Bu nedenle düşünmüyorum Ayrıca sorun kronik bir sorun.

• Seloselo12 S kullanıcısına yanıt

Görsellerle güzel desteklemişsin hocam eline sağlık

O kutu üzerinde Sony Türkiye garantisi stickerı var mı diye ben de sormuştum mesaj kısmından

Ama senin görsel ile bunu tekrar sorman iyi olmuş

Ona da evet böyle demişler. Ama sonrasında niye dilerseniz iptal edin diyorlar herkese aklım almıyor

Ürün sony garantili ise ve sen ürününün arkasındaysan , niye iptal edebilirsiniz diyip duruyorsun ki

Ben iptal edince eline ne geçecek ?

1-2 hafta sonra ürünler bize Sony garantili gelmeyecek ve biz de bunu görüp ürünü iade ederiz ve kargo vs masrafı çıkar diye mi çekniyorlar bilemedim ki ? Valla ben de her ihtimale karşı bekleme taraftarıyım ama gene de firma çok tutarsız

• quote:

Orijinalden alıntı: meReek

Nasıl 4300 e alabiliyorsunuz hocam?

Alıntıları Göster

4799 TL idi fiyatı yazdığım zaman.

400 TL indirim çeki + 100TL 'de samsung'un kendi indirim çeki birleşti. Ama almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskibalta

11.11 in babası, Türkiye mucidi olarak 4 yıldır n11 kampanyalarına bakarım. gerçekten en kötüsü bu yıl oldu.. Yazık oldu efsaneye.....

dövizinde bu iş de payı büyük

• quote:

Orijinalden alıntı: KUPON SEPETİ

hocam 100tl kuponu neden gecmıyor burda ne ıcın aldık bız onu

hocam samsung kodu belli samsung ürünlerinde geçiyor maalesef m51 o ürünler içinde yok

• para çekildi sipariş oluşmadı acil yardım,, sipariş oluşmaz mı,, karta geri mi iade olur,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whoisitya

hocam idefix gitti gidiyor kobolar indirimdeydi dün olağanüstü libra 1400 forma 2000 clara 999 liraydı varsa onu al kobo kindleden iyi.

Link atabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tomurcukk

Teşekkürler %11 indirimi kaçırmışım :(

max 111 tl indirim veriyor. çöp

• Benim telefonumda yaklaşık 2 saattir n11 uygulaması açılmıyor önbelleği sildim uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim ama sorun devam ediyor aynı sorunu yaşayan var mı

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.