Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben S10 plus da denedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

N11 çökmedi helal olsun, ayrıca site cayır cayır hızlı. Geçen yıldan ders çıkarmışlar ya da öyle ahım şahım bir yoğunluk yok.  

aman aman bir yoğunluk yok bence amazon trendyol ve hb eritti öncesinde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: srdr87

iphone 11 128 gb yeşil gürgençlerde 8049 tl idi. 800 tl indirin ile 7249 tl ye geliyordu. 2 saattir uğraştım almak için her seferinde işleminizi gerçekleştiremiyoruz daha sonra tekrar deneyin dedi. az önce baktım ürün tükenmiş. var mı bulabildiğiniz başka iyi kampanya ?

• Apple watch da güzel bir kombo bulamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/gece-lambasi/xiaomi-mijia-motion-activated-gece-lambasi-2-night-light-2-P457068240

bence güzel fırst alacaksanız süresi bitmek üzere 175e 30 tl indirim kuonu geçiyor

• srdr87 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir saattir farklı bir satıcıdan aynı sorunu yaşıyorum. Nedeni nedir anlayamadım

• Garanti kartınız varsa, bir sürü kombo bir araya geliyor, müthiş avantajlı oluyor. Örneğin 1800 liralık alışverişe 180 TL indirim kuponu kullandım. 100 n11,75 elektronik,50 e ticaret,80 online alışveriş kampanyası birleşti,305 lira puan yüklenecek:) kampanyalar bonus flaşta, iyi bakın. Bir de şansıma 2100 lira olan ürün tam alacakken 1800 liraya düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Sabah aldığım 1111 liralık kuponu Xdrive sancakta kullandım 555 liraya gelmişti oldu müthiş bir fiyata almış oldum

bende 2 yıl önce 1111 lik kuponumu Xdrive Altay koltuğu için kullanmıştım. Hala onda oturuyorum. bugünde sancak koltuğu gözüme çarptı ama dedim saçmalama gerek yok yani :)) herkes bi kere 1111 lik kuponunu xdrive koltuğuna vermeli bence çok iyi bir tercih :)

• iphone 11 alamayan kaçırmasın çabuk olun son 1 stok açılmış çabuk

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleepwake33

44 mm olduğunu söylememişsin hocam 😎

Ahah valla ya siz şahitsiniz ne kadar uğraştım stok kovaladım .. Neyse bi 10 yıl kullanırım artık ben bunu  

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Hocam alim gucu dustu ülkemizde ve hb ve trendyol o yogunlugu aldilar o yuzden fazla kalabalık degil su an.

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Koldan şarj ederken çıkarırsınız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Link ekleyebilir misin

• volcy123 kullanıcısına yanıt

hocam roborock ne kadara gitti? hangi modeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Garanti kartınız varsa, bir sürü kombo bir araya geliyor, müthiş avantajlı oluyor. Örneğin 1800 liralık alışverişe 180 TL indirim kuponu kullandım. 100 n11,75 elektronik,50 e ticaret,80 online alışveriş kampanyası birleşti,305 lira puan yüklenecek:) kampanyalar bonus flaşta, iyi bakın. Bir de şansıma 2100 lira olan ürün tam alacakken 1800 liraya düştü.

Hocam sizinki combo ötesi olmuş   güle güle kullanın ve harcayın

• srdr87 kullanıcısına yanıt
  • Benden bu gecelik bu kadar iyi geceler dostlar 6k seviyelerinde notebook a denk gelirseniz etiketleyin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleepwake33

Koldan şarj ederken çıkarırsınız artık

Ahaah öyle olucak galiba

Ama n11 gözümde marka imajını iyileştirdi şimdi 11.11 ile

• quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Garanti kartınız varsa, bir sürü kombo bir araya geliyor, müthiş avantajlı oluyor. Örneğin 1800 liralık alışverişe 180 TL indirim kuponu kullandım. 100 n11,75 elektronik,50 e ticaret,80 online alışveriş kampanyası birleşti,305 lira puan yüklenecek:) kampanyalar bonus flaşta, iyi bakın. Bir de şansıma 2100 lira olan ürün tam alacakken 1800 liraya düştü.

Hocam bu fatality oluyor kombo başka bir şey  

• samsung 100 tl hedıye cekı olan varsa satın alabılırım

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.