Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.501
Cevap
116
Favori
361.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

şikayetvar dan bir konu :

N11.com Kuponları Kayboldu!
    17 Ekim'de N11 sitesinden yüklediği 33 TL'lik kupon 15 dk sonra silindi. Üstelik email ile onaylandığı site tarafından gönderildi. Ne yaptılar anlamıyorum. Bu konularda hiç açık değiller. Kupon şartları daha açık yazılmalı.

cevap :

Kampanya kapsamında üyeliğe yüklenen kuponlar, 11 Kasım 2016 tarihinde hesabınıza tanımlanacak olup; aynı gün 23:59'a kadar kullanılabilecektir. 11 Kasım 2016 tarihinde Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

özet : ilk günkü tık hızındaki silinen kuponlar 11/11/2016 günü hesaba gelecekmiş.

https://www.sikayetvar.com/n11com-kuponlari-kayboldu

Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası. Ekleseler şimdiden eklerlerdi.

galiba kuponlar hesaba geldi
    gereksiz kuponlar ve mobil kuponlar bir birine girdi takip edemiyorum ama galiba kuponlar hesaba geldi
    ben o gün 111 almıştım silinmişti şu an hesapta

Aynen yüklemişler. Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Site Göçer O Gün

göçmesede baya yavaşlıyacaktır

beyler taktik veriyorum

1. almak istediğiniz ürünleri favorilere ekleyin.
    2. fiyatları mutlaka bir yere not edin o gün oynama yapılırsa diye. (ben ekran görüntüsü alıyorum)
    3. gün geldiğinde hemen almayın bir kez daha daha ucuzu var mı diye bakın başka firmalar o gün için indirimler yapabilir.
    4. alacağınız o ürünlerin sahiplerine mesaj atın soru bölümünden. 11.11 de diğer firmalardan daha ucuza eklerseniz sizden alırız gibisinden
    5. o güne kadar alışveriş yapmayın. n11 yada firmalar o güne kadar başka indirimler yapar ise almayın bekleyin
    6. buraya dikkat. alacağınız ürünün iptal etmeyecek firmalardan olmasına dikkat edin. örnek: bi ayakkabı bir saat bir mont aldınız. 111 çek kulandınız. saat stokta yok diye iptal edildi. mağaza iptal ettiğinden çekin sadece bir kısmı iade edilir nerdeyse işe yaramaz hale gelir sorun yaşarsınız. yorumları iyi olan stokları sağlam olan puanı yükseklerden almaya dikkat edin.
    7. dolandırıcılara dikkat. o günü fırsat bilip nasılsa iptal etmezler diye abuk sabuk firmalar olabilir. en iyi fiyat kampanyasından bilenler bilir çek kazanmak için alınan ürünleri göndermeyen firmalar vardı çek için nasılsa iptal etmezler diye. bu sefer göndermeyen olmayacaktır lakin resimden yada anlatılandan farklı gönderilebilir. özelikle sepet tamamlamak için olan ürünler.
    8. denizbank bonus kampanyasi ile kombo yapacağım bunu sakın unutmayın kartı olanlar. (bu konuda bilgi için linkhttps://forum.donanimhaber.com/m_120182644/tm.htm )))

aklıma gelenler bunlar listeyi uzatmak isteyen buyursun nasılsa silinen çekler geldi altlimitli hale gelen altlimitsizler tekrarda altlimitsiz hale geldi kafa rahat rahat konuşalım o güne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 19 Ekim 2016; 22:14:24 >

• kötü_ben kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende telefondan takip edip alıyorum googleden açınca en altta web sitesine git var ordan gorebilirsin kuponlari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani alt limitsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500/100 kupon naısl yapılıyor.tanımlı hesap varsa alabilir kullanabilirim
  • Çok fazla çekim oldu mobil 11 leri almayı bıraktım
  • 20 gün çoğu kimse alışveriş yapmayacak, 11/11 (nine eleven gibi oldu dilimizde) günü yapılacak alışverişler 20 günlük boşluğu bence doldurmayacak.
  • kuponlar yine tükenmiş görünüyor
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    Hangi saatte başlıyor bu kupon dağıtım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 TL değerindeki kupon 75 TL ve üstü,
    35 TL değerindeki kupon 175 TL ve üstü,
    65 TL değerindeki kupon 450 TL ve üstü,
    175 TL değerindeki kupon 2.000 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilir.

yazıyor sayfada, bugünküler fena değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aiustha -- 20 Ekim 2016; 9:41:19 >
  • çekler hangi ara tükendi arkadaş,ne manyak iş bu
  • benide aradılar 100/500 için iade edebilecekleri söylediler.
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    daha açılmadı çekler. saat 10 da açılıyor
  • 11.11'de aldığımız tık hızında çeklerin hepsini kullanabilecek miyiz? yoksa bir tanesini kullanınca diğerleri silinecek mi?

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    hepsini kullanabiliyorsun. 1 ay boyunca toplıcaz, 11.11 günü kullanıcaz ama birleşmiyor kuponlar. hepsini ayrı alışverişlerde kullanıyoruz
  • bugunkş kuponlar geldi mi? sayfayı yeniliyorum ses seda yok
  • hala gelen giden yok
  • Gelmedi

• Açıldı beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

bugunkş kuponlar geldi mi? sayfayı yeniliyorum ses seda yok

şimdi açıldı dalın :D
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.