Şimdi Ara

N11 100 TL alışverişe 111TL Kupon (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
9
Favori
13.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uqurcan

Benimkine gelmiş. Lastik için güzel fırsat aslında.

benimki yüklenmemiş daha bekliyorum.bende lastik alıcam. mini stepne alıcam. bugün mobil üzerinden lastik alırsan 20 tl anında indirim var onu unutma.
    çeki beliyorum. stepne 248-20-50:178 tl ye gelicek.
  • 2013 yılının eylül sonrası üye olup hesabına bu kupon yüklenen var mı acaba? açıkçası boşuna bekliyoruz adamlar kazığı attı alışverişi yaptırdı kuponunda üstüne yattı bana göre bu dakikadan sonra kupon yatacağını hiç sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

2013 yılının eylül sonrası üye olup hesabına bu kupon yüklenen var mı acaba? açıkçası boşuna bekliyoruz adamlar kazığı attı alışverişi yaptırdı kuponunda üstüne yattı bana göre bu dakikadan sonra kupon yatacağını hiç sanmıyorum

Yetkili hesabınıza kazanma şartlarını sagladınızı görüyoruz lütfen bekleyin dedi. Yatıcaklar bence ama bahaneyi merak ediyorum.
  • 29.48e(sallamatik dahil) prima aylık paketi alarak 11 lik çeki değerlendirdik, güzel oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S
    http://www.n11.com/kampanyalar/111tl-kupon-kampanyasi?icid=300500_111tl-kupon-kampanyasi üstteki linkteki kampanyanız çerçevesinde 9 eylülde 229 tl'lik tablet almama rağmen 111 tl'lik kuponum hala yüklenmedi Lütfen bu yanlışlığı düzeltin

C

Merhaba Ömer Bey,

111 TL değerinde kuponunuz, 26 Eylül 2014 tarihinde gün içerisinde hesabınıza 50 + 50 + 11 TL olarak yüklenecektir.

Kuponlarınızı 26 Eylül – 7 Ekim 2014 23:59 a kadar kullanabilirsiniz.

n11.com ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

n11.com Müşteri Hizmetleri

• Tek hesaptan alışveriş yapmıştım ama yüklenmemiş,yükleneceğinide sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün içerisinde gün içerisinde dediler dediler gün biticek daha yüklenicek.
  • müşteri hizmetlerini aradım benim de yüklenmedi dedim. bu isme ait başka hesap var mı falan dedi. ben de yok dedim. cidden de yok. ama hala yüklenmedi.
  • Cek hala yüklenmedi hesabıma tek hesabım var.
  • Benim kampanyadan haberim yoktu arkadaş için alışveriş yapmıştık yüklenmiş.
  • Hala yüklenmedi yalan oldu o kupon yazıklar olsun şuan itibariyle n11 bitmiştir benim için bunun adı resmen adam kandırmak adam tokatlamak
  • quote:

Hala yüklenmedi yalan oldu o kupon yazıklar olsun şuan itibariyle n11 bitmiştir benim için bunun adı resmen adam kandırmak adam tokatlamak

Hocam pes etmeyin. Şikayetvar a yazdim twitter yazdim kendi sitesinden mail gönderdim. Yarında canlı destege çökücem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 26 Eylül 2014; 22:46:22 >

• Az önce aradım. Yoğunluk tan kaynaklanıyor. Yarın gün içinde hesabınızı tekrar kontrol edin dediler. Facedende yazdım. Mail adresimi istediler verdim bakalım ordan ne cevap gelicek.

• Sırf kupon için alışveriş yapmamıştım ihtiyaç olmuştu almıştım. Ama kuponlar şimdi iyi olucak. Tekrar ihtiyaç var. Sinir ediyorlar adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 27 Eylül 2014; 0:32:26 >
  • Faceden cevap geldi.

n11.com26 Eylül 23:38@Merhaba, Müşteri Hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir.0850 333 00 11 numaralı müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. n11.com Destek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 27 Eylül 2014; 0:31:37 >
  • quote:

Hala yüklenmedi yalan oldu o kupon yazıklar olsun şuan itibariyle n11 bitmiştir benim için bunun adı resmen adam kandırmak adam tokatlamak

benim 3 hesabım vardı hepsindende alış veriş etmiştim 100 lira üstü

kendim babam ve hanım adına ama adresler aynı yere .hepsine çek yüklemişler fakat sadece bir hesaptan alış veriş ediliyor ve çekler kullanılıyor

diğer iki hesaba giriyorsunuz ama kesinlikle sepete bir şey ekleyemiyorsunuz yani bloke etmişler

DUYURULUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 27 Eylül 2014; 1:29:49 >

• Ogleyin birkac urunde denedim, elektronik kategorisinde de 200 lira ustune 50 tl yapiyordu, su an ise yapmiyor. Hali yikama makinesi alacaktim sepete eklemistim aksam oderim diye dusunurken uyanmislar duruma. Alamadim malesef. Yandi gulum keten helva...

• bu sabah canlı destek ile görüştüm...

n11.com Online Destek Uzmanı : Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Ben : merhaba, 04.09.2014 tarihinde almış olduğum 2************* nolu siparişim için kampanya şartlarını tamamladığım halde 111,00 TL (50+50+11) kuponlar hesabıma tanımlanmamıştır.. Konu ile ilgili bilgi verir misiniz ?

n11.com Online Destek Uzmanı : Kontrol edeceğim. İzninizle sizi kısa bir süre bekletebilir miyim?

n11.com Online Destek Uzmanı : Beklediğiniz için teşekkür ederim. Üyeliğiniz kontrol edildiğinde, kampanya koşullarını yerine getirdiğiniz görülmektedir. Kuponlarınız sistem tarafından otomatik olarak yüklenmektedir ancak zaman zaman yoğunluğa bağlı olarak gecikmeler yaşanabilmektedir. Gün içerisinde Hesabım / Kuponlarım sayfanızı kontol etmenizi rica ederiz. Konu hakkında ekstra aksiyonların alınabilmesi adına talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir.
  • VATAN34 kullanıcısına yanıt
    Kalıp cevap aynısını 2 gündür alıyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.