Şimdi Ara

N11 100 TL alışverişe 111TL Kupon (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
9
Favori
13.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: poirot

Çamura bakın arkadaşlar, kampanyada yazmayan şartlardan dolayı puanımı yüklememişler, sk grup doğuş grubu ortaklığı 111 tlnin üstüne yattı :)
     N11 100 TL alışverişe 111TL Kupon

Böyle bir şart olması mümkün değil, yıkarız N11.com 'u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Banka puanı ile türk lirası olarak satışta olan ürünü satın alabiliyorsunuz, ancak puan türk lirası değildir deniyor, baya komik
  • Sonu hayır olsun.

• ELEKTRONİKTE KULLANDIRTMIYOR
  • Ben 114 liralık alışveriş yapmıştım 10 lirada kartımda puan vardı onu kullanmıştım anlaşıldı şimdi niye yatırmadıkları puan kullandık diye yapıyorlarmış bu çamuru kaldı ki arkadaşın dediği gibi şartlarda böyle bir şey yazmadığı gibi benim kullandığım puanı yaptığım alışveriş miktarından bile düşsek yine 100 lira üstü oluyor yaptığım alışveriş bu nasıl bir saçmalıktır pes söyleyecek söz bulamıyorum
  • Bende 150/11 pepsi indirimi kullanmıştım, acaba kuponları bahane mi ediyorlar
  • Ben puan falan da kullanmadım, arkadaşlar arıycak en kısa sürede yüklenicek diyip duruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puan degil sanki BKM ile yapılan alışverişleri yuklememisler

• N11'in verdiği en son cevap : Talebiniz 123456 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  • byozzy B kullanıcısına yanıt
    banada aynı cevabı yazdılar bekliyoruz
  • BKM ile ödeme yapıldığı için teknik sorun oluyormuş, en kısa sürede yüklenicegini söylüyorlar. Geç yüklendiği icin telafi süresi olucakmış sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben facebooktan saldırı yaptım.genel sayfasındaki bütün konulara yapıştırdım yazıyı.
    bir ara sinirden ardı ardı yapmışım. facebook bloke koydu genele atmayı
  • Konuyu takipteyim. Ben de ayni dertten muzdaripim.

• hala cevap yok şimdi de teknosa başıma bela oldu
    sipariş iptalimi gerçeklertirmiyor şerefsizler bu konuda hepsiburda süper hemen iade yapıyorlar
    n11 için sipariş iptali hiç yapmadım yapan var mı iptal ve iade süreci hızlı mı (ürün kargolanmadan önce)?
    hepsiburada aynı gün iptal iade yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 29 Eylül 2014; 20:32:14 >
  • 9 Eylül'de 155 TL'lik alışveriş yaptığım halde hala 111 TL kuponum yatmadı ve n11.com denilen site hala oyalıyor. Müşteri hizmetlerine mesaj atınca her zaman otomatik bir şekilde aynı cevabı veriyor. Şikayetlerimi yazdım gerekli sitelere. Bunların yaptığı hiç etik değil. İnsanları kandırmaktan başka birşey değil bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

quote:

Orijinalden alıntı: altmisbir61

quote:

Orijinalden alıntı: latiff1903

arkadaşlar niye tırt çöp diyorsunuz çözemedim. ya mantıgını kapamadınız yada kolayınıza geliyor BAN yada tırt demek.

100tlye 111 tl kupon. (50+50+11)

birsonraki alışverişde mesela bebek bezi alıcam. salı gününe denk getiririm. 200tlde 50tl kupon indirimi - 25tl market indirimi; 125tlye gelir alışveriş. ortalama %40 a yakın indirim olurki gayet iyi. elektronik
    için x20 çok olabilir ama diğer kategorilerde x4 yani 200tlde 50 tl yabana atılmamalı.

takdir etmeyi azıcıkda olsa bilmek lazım.

Dediğimiz gibi olmuyor 50 liralik kuponu kullanmak için 225 liralik alisveris yapmaniz lazim yoksa kupon kkullanilmaz sali günü sepet otomatik düştüğü için 200 ustu kalmali sepet. Yani 225 harca 150 ode

belkide salı günü olacak indirimi 10 liraya düşürürler veya hiç koymazlar 2 hafta önce salı günü 10 liraydı 200-33 avea kodları olduğu zaman

Yoo hiçte bile öyle değildi. Market indirimi her salı 25 her hafta sonu 10 tl dir. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyim

kardeş n 11 market indirimi bugün ne kadar acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altmisbir61

quote:

Orijinalden alıntı: latiff1903

arkadaşlar niye tırt çöp diyorsunuz çözemedim. ya mantıgını kapamadınız yada kolayınıza geliyor BAN yada tırt demek.

100tlye 111 tl kupon. (50+50+11)

birsonraki alışverişde mesela bebek bezi alıcam. salı gününe denk getiririm. 200tlde 50tl kupon indirimi - 25tl market indirimi; 125tlye gelir alışveriş. ortalama %40 a yakın indirim olurki gayet iyi. elektronik
    için x20 çok olabilir ama diğer kategorilerde x4 yani 200tlde 50 tl yabana atılmamalı.

takdir etmeyi azıcıkda olsa bilmek lazım.

Dediğimiz gibi olmuyor 50 liralik kuponu kullanmak için 225 liralik alisveris yapmaniz lazim yoksa kupon kkullanilmaz sali günü sepet otomatik düştüğü için 200 ustu kalmali sepet. Yani 225 harca 150 ode

belkide salı günü olacak indirimi 10 liraya düşürürler veya hiç koymazlar 2 hafta önce salı günü 10 liraydı 200-33 avea kodları olduğu zaman

Yoo hiçte bile öyle değildi. Market indirimi her salı 25 her hafta sonu 10 tl dir. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyim

kardeş n 11 market indirimi bugün ne kadar acaba ?

Bu hafta markette indirim yapmadık

• beyler beyler beyler
    teknosanın %11 hediye çeki kazanma şansı kampayasında şartlarda
    hediye çeki kullanılan alışverişler hediye çeki kazanamaz yazıyor
    korkarım ki bu n11 ' de bu haltı yicek
    bende pepsi kullandıydım ya laaaaaaaaa
    oy nenem oy teknosadanda aynı kazığı yedim
    bu sanal alem olmuş yalan alem
    bankalar gibi ince puntolarla yazıler
    yıldız koyiler
    ek şart getiriler
    bizi kekliler ya laaaa
  • 1 ad 50 tl çek yüklenmiş
    diğer çeklerde en kısa zamanda yüklenecekmiş

ekleme:çeklerin hepsi yüklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 30 Eylül 2014; 17:47:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim çekler de yüklenmiş uzun bir bekleyişten sonra
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.