Şimdi Ara

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
3
Favori
55.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kötü bir durum olmasında nihad gerisi sorun değil sadece özledik
  • elıt olmak sartsa ben tr hesabımı degistırmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

elıt olmak sartsa ben tr hesabımı degistırmem

Arkadasim ilk sayfadaki klan basvuru formunu doldur, biz seni denemeye davet eder ya da reddedilirsen neden reddedildigini aciklayan bir mesaj atariz. Tabii ki kimsenin kimseye para ödedigi yok. Klan oyundan alinan zevki maximuma cikarmak icin toplanmis oyuncular birligidir. Klanimiz hem premium hem founder'dir. Dolayisiyla kabul edildigin takdirde Psn'den bedava indiricegin Elite application'i senin icin yeterli olacaktir..

Bu arada sevgili dostlarim yaklasik 10 gunlugune yeniden yurtdisindayim. Yakin zamanda Alper gelicek, ben de bir sorun olmazsa 20 ocak gibi yeniden katilicam araniza.

Saygilar, sevgiler..
  • Aynen beyler ben 9 gün içinde dönüyorum Türkiyeye geri sayıma başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

quote:

Arkadasim ilk sayfadaki klan basvuru formunu doldur, biz seni denemeye davet eder ya da reddedilirsen neden reddedildigini aciklayan bir mesaj atariz. Tabii ki kimsenin kimseye para ödedigi yok. Klan oyundan alinan zevki maximuma cikarmak icin toplanmis oyuncular birligidir. Klanimiz hem premium hem founder'dir. Dolayisiyla kabul edildigin takdirde Psn'den bedava indiricegin Elite application'i senin icin yeterli olacaktir..

Bu arada sevgili dostlarim yaklasik 10 gunlugune yeniden yurtdisindayim. Yakin zamanda Alper gelicek, ben de bir sorun olmazsa 20 ocak gibi yeniden katilicam araniza.

Saygilar, sevgiler..

madem zevk için oynuyorsunuz niye milleti teste tabi tutuyorsunuz bu bir oyun ben hep çirkin takıma düşerim +30 kişi falan öldürsem bile kabediyorum ama buna ramen eğlene biliyorum sonuçta oyun yenilsende kazansanda siz bur da en iyileri topluyormusuş sunuz iyi olan bir adam bence zaten bir gruba ihtiyaç duymaz(eğer isterse o da zaten kendi grubunu kurar)ihtiyaç duyarsa da arkadaşlarını partysine davet eder beraber oynarlar ben iyi oynarım ama iyi olduğumu ispatlamak için sizin yaptığınız o teste de ihtiyacım yok beraber oynamak isterseniz psn den ekleyin beni çağrın oynayalım(benim görüşlerim)

• Sevgili arkadasim, klana girmek istedigini söyledin. Biz de sartlarimizi söyledik, bunda delallenicek bisey yok nitekim forumda deneme yapmadan alan klanlar da var, onlara basvurabilirsin. Bize katilmak isteyen herkes tabii ki de teste tabi tutulacak. 2 senelik gecmisi basarilarla dolu olan bir klaniz, bu kendiliginden gerceklesmedi. iyi oyuncularin dikkatle ayni bunyede toplanmasiyla gerceklesti. Her iyi oynayan klan kursa binlerce tek iyi oynayanli klan olur. Nitekim klan kurmak zor degil hemen sen de kurabilirsin 10 saniyede, önemli olan istikrarli oyuncularla bu klani devam ettirebilmektir. Bu forumda 10 gunluk, 5gunluk, 1aylik bircok klan oldu lakin acildigi gunden beri oyuncularini kaybetmeden kapanmayan, 2 klan var. Bunlardan biri biz digeri de PARS klanidir. Oynadigimiz oyunda aldigimiz zevki maximuma ulastirmak kadar bu oyunlarimizi basarilarla da taclandirmak isteriz. Velhasilkelam clan olaylarindan uzaksin biraz galiba arkadasim, umarim kisa surede umdugunu bulursun..

Saygilar, sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 11 Ocak 2012; 19:45:18 >

• ben elit olunmadığı halde bir clan a katılabiliyormuyuz diye merak ettiğimden sordum katılmak istesem formu doldururdum ama zevkler tartışılmaz size iyi eğlenceler diyor ve
    İYİ GÜNLER......diyorum
  • quote:

ben elit olunmadığı halde bir clan a katılabiliyormuyuz diye merak ettiğimden sordum katılmak istesem formu doldururdum ama zevkler tartışılmaz size iyi eğlenceler diyor ve
    İYİ GÜNLER......diyorum

Klana katilabilir miyim elit degilim demissin arkadasim, o yuzden öyle bir cevap verdim dogal olarak. Genel anlamda elit olmadan herhangi bir klana katilabilir miyim diye sorsaydin ona göre verirdim tabii ki de cevabi.

iyi gunler, iyi oyunlar..
  • 13 ocak klanımızın dh deki 1. yılı

dün gibi hatırlıyorum dh ye geçişimizi 3 gün var hayırlı olsun hepimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanado

13 ocak klanımızın dh deki 1. yılı

dün gibi hatırlıyorum dh ye geçişimizi 3 gün var hayırlı olsun hepimize

Adnanim 2 gun daha bekliyeydin de gununde kutlayaydik DH'deki 1. yilimizi Neyse, hepimize kutlu olsun bakalim..
  • Benden selam olsun Bolu beyine, merhaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

quote:

Saygilar, sevgiler..

madem zevk için oynuyorsunuz niye milleti teste tabi tutuyorsunuz bu bir oyun ben hep çirkin takıma düşerim +30 kişi falan öldürsem bile kabediyorum ama buna ramen eğlene biliyorum sonuçta oyun yenilsende kazansanda siz bur da en iyileri topluyormusuş sunuz iyi olan bir adam bence zaten bir gruba ihtiyaç duymaz(eğer isterse o da zaten kendi grubunu kurar)ihtiyaç duyarsa da arkadaşlarını partysine davet eder beraber oynarlar ben iyi oynarım ama iyi olduğumu ispatlamak için sizin yaptığınız o teste de ihtiyacım yok beraber oynamak isterseniz psn den ekleyin beni çağrın oynayalım(benim görüşlerim)

Güzel kardeşim sen klan olayını tamamen yanlış anlamışsın bizim klana alımlarda başvuranları tabi tuttuğumuz testte kişi isterse dünyanın en iyi oyuncusu olsun ama kişilik olarak klandaki diğer üyelerle uyuşamıyorsa biz ne yapalım onun süper oyununu.Ayriyetten sen girersin herhangi bir oyun modunda harika oynarsın, döktürürsün ama takım oyununa gelince işler değişir, zaten denememizin amaçlarından biride budur takımla beraber nasıl oynadığına bakılır.Ciddi anlamda klan olaylarından çok uzak olduğun aşikar çünkü bizim yaptığımız şeyler öyle çok değişik işler değil dünyanın herhangi biryerinde biraz bile ciddi olan bir takım oyuncu alımlarında önce teste tabi tutar.Bunda öyle çok garipsenilecek bir şey yok yani

Sevgiler,saygılar...

• Adnan efendi arada sesinizi duyalım hiç yoksunuz ortalıklarda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tagortian -- 12 Ocak 2012; 2:13:15 >
  • başlığa yazı yazılmıyor
    bu ay boşum oyundayım full ama mw3 ü hiç sevmedim dark souls alıcam bende herkeste var
  • al adnan öneririm yalnız bağımlısı olursun şimdiden uyarayım
  • dark souls u kimse almasın bence
    bazen sinirden çıldırma noktasına geliyorum ama öyle bir sardı ki bırakamıyorum da
  • Olum ben geliyorum 18inde sakın oyuna girmemezlik yapmayın bak. 20-25 günlüğüne geliyorum ,sırf sizinle oynamak için aldım oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tagortian -- 12 Ocak 2012; 12:52:34 >
  • usta öyle sey olur mu ya
    sen hayırlısıyla gel de her türlü toplanır oynarız
  • sertanın hotel california mesajımı silinmiş silinen mesajların sebebi ne anlamış değilim
  • 14 dk. durdu ulen ne komik insanlarsiniz ya Bu arada 1000. mesaji kacirdik 2000. mesajimiza bi hediye verelim yazana
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.