Şimdi Ara

Myp ile geçiş ve bu sene sınava girmek yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar geçen sene sınava girdim tercih Yaptım üniversiteyi kazandım ve devam ediyorumda.Bu sene sınava girsem kötü bir sonuç çıktı diyelim geçen seneki puanımı kullanarak başka üniversiteye geçiş yapabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İKİSİ FARKLI İŞLEM BİRİ KAYITLI OLUGUNUZ ÜN. DEN EVRAK İSTEYİP YERLEŞMEK İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTEYE BIRAKICAKSINIZ.
  • Arkadaşlar hala soruma cevap bulamadım.2017 de yükseköğretime yerleştim şimdi 2018 de yks ye girersem benim bu 2017 yerleştirme puanım yanacak mı?Bu soruyu sormamdaki sebep ise ben sene sonu myp ile yatay düşünüyorum ancak daha iyi bir yer tutarsa Orayada gitme niyetindeyim.Geçen Seneki myp puanını yakmak istemiyorum cevaplarınızı bekliyorum ve şu soruma yanıt veren arkadaşın duacısı olcam.

• Merkezi yerleştirme ile yatay geçiş hakkımız sadece okuldan kaydinizi sildirmeniz durumunda kullanamazsınız mekekzi ek 1 hakki hiç bir zaman yanmaz

• Kayıt yenilemedim iki dönem Myp ile geçiş yapmak istiyorum. Öğrenci belgesi alamazsam onun yerine başka evrak verseler kabul olur mu başvuruda

• Merveeyasar M kullanıcısına yanıt
    okulların bazı sı ençok öğrenci belgesine bakıyorlar öğrenci belgesi olmadan diğer evrakları almıyorlar başvuruda
    bir kısmı benim başvurduklarımdan yatay geçiş yepmadı evrakı olmadan başvuruyu almamıştı.
  • Kesin red mi alır yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.