Şimdi Ara

MyNet ücretli mi oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
4.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • My Net e-mail kullanıyorum aşağıdaki mesaj geldi.
    My Net Ücretlimi oluyor?

Değerli Kullanıcımız,

02.07.2019 tarihi itibari ile Mynet e-mail servisine Standart Abonelik veya Pro Abonelik paketlerinden birini satın alarak erişebilir ve ek avantajlar ile birlikte hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu tarihe kadar ücretsiz olarak servisi kullanmaya devam edebilirsiniz, abone olmadığınız durumda Mynet e-mail hizmetini kullanamayacağınızı hatırlatırız.

Sayın DH moderatörü üyeliğimde my net e-mail ile yapmıştım. Kullanıcı hesabımdaki mail adresini nasıl değişeceğim :)
    Yeni bir hesapmı açacağız yani :)

• 1999da ilk e posta adres edindiğim Mynet yıllar sonra Temmuz 2'de paralı olacak kendini iyice bitirtecek!

Mynet mail sayfasında uyarı yazdı bende tüm hesaplarımı ücretsiz ve daimi kaliteli servislere taşıyacağım

3 ay unutup girmediğin mynet mailler aktive edilmedikten sonra fayda etmiyordu zaten mynet verimsizdi ve reklamdan bunaltıyordu

Kendileri bilir benim gibi birçoğu aynı şeyi yapacaktır eminim arkadaşlardan birçoğunu gördüm Mynet'i kapatmak için girişimde bulundum fakat kapatmayı engellemişler anlaşılan o ki çok mynet mail kapatan var

buradan sesleniyorum ey mynet derhal üyeliğimi kapatın veya olduğu gibi ücretsiz dursun belki değeri üyelik fazlalığından yüksek oludur çok iyi paraya satardınız
  • Faydası olacağını düşündüğümden, siz de kapanacak mynet e-posta adresinizdeki tüm postaları ya outlook vb. araçlar ile yedekleyin YA DA yeni öğrendiğim diğer bir yöntem ile sahibi olduğunuz diğer bir e-posta adresinize, tüm bilgilerinizi aktarabiliyormuşsunuz, şöyle ki

gmail 'e aktarım yapıyorum ;

Ayarlardar/ İçe aktar

Postaları ve kişileri içe aktar:

mynet bilgilerinizi girin ve aktarın

Söyleyeceklerim bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afacan_x -- 30 Haziran 2019; 10:35:56 >
  • afacan_x kullanıcısına yanıt
    Bu islemi bilgisayardan mi yapioruz.mobilden yapabilirmiyiz
  • Blgisayardan yapıyorum, mobili bilemiyorum.
  • yani su zamanda my net gibi sadece mail hizmeti olarak soyluyorum ki ben sadece mail servisini kullaniyordum
    bu kadar Fahiş fiyatlama yapmalari lgrenc president bir durum
  • boyun ne postun ne ki kalkmış uygulamayı paralı yapıyorsun sanki bir tek siz varsınız ne vizyonunuz var ne geleceğiniz kullanmam olur biter sanki dünyada tek
  • Arkadaşlar mynetin bu email saçmalığı için cimere başvursak bi sonuç alabilir miyiz. Zamanında bi aptallık ettik bazı önemli sitelere bu maillerle kayt olduk. Benim gibi birçok mağdur var. Mynet çok katı davranıyor belki esner diye düşünüyorum.
  • Bu hamle ile mynet kendi fişini çekmiş olacak geçmiş olsun
  • bu konu hakkında muhakkak bir kolaylık olur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan_x

Faydası olacağını düşündüğümden, siz de kapanacak mynet e-posta adresinizdeki tüm postaları ya outlook vb. araçlar ile yedekleyin YA DA yeni öğrendiğim diğer bir yöntem ile sahibi olduğunuz diğer bir e-posta adresinize, tüm bilgilerinizi aktarabiliyormuşsunuz, şöyle ki

gmail 'e aktarım yapıyorum ;

Ayarlardar/ İçe aktar

Postaları ve kişileri içe aktar:

mynet bilgilerinizi girin ve aktarın

Söyleyeceklerim bu kadar
    bu içe aktarma olaylarını gmailin içindenmi yapıyorsunuz gmailden ayarlara girdim içeri aktarı bulamadım resimli anlatım olabilirmi

• hort!

mynet mail halen ücret almaya devam ediyor mu?

sürekli zam yaparak her yıl zam yaparak kaç kişiye hizmet veriyor ki?

hallerinden memnunlar herhalde

gmail gibi tüm dünyada popüler ve gelişmiş mail servisleri hep ücretsiz varken

mynet mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.