Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.948
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :( 100TL'ya Sansa Fuze alacağım diye de sevinmiştim =P Mymemory'nin stok yapmasını bekleyip, o zamana kadar 512MB'lık Creative Muvo S200'ümle yetineceğim yani desenize :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogion

@EXcom_Zkko ve freedom36
    :( 100TL'ya Sansa Fuze alacağım diye de sevinmiştim =P Mymemory'nin stok yapmasını bekleyip, o zamana kadar 512MB'lık Creative Muvo S200'ümle yetineceğim yani desenize :(

Şu an kullandığım Fuze oradan alınma.. Hepsiburada 500 liraya yakın fiyat çekerken, 140lira civarı bi fiyata almıştım.

Stok durumunu bi sorun, çünkü yanlış değilsem bir süredir stokta hiç olmadı Fuze.
  • ^Sordum; yeniden Fuze stok edip etmeyeceklerini, ederlerse de ne zaman edecekleri konusunda bir bilgi veremeyeceklerini söylediler.

Sanırım bir kere alışveriş yaptıktan sonra anında cevap veriyorlar maillere, 20dk içinde geldi cevap çünkü :D Bundan önceki PX100 ne zaman stoğa girer mailime 2 günde cevap vermişlerdi :D
  • Thank you for your email and your attachment, unfortunately this proof of address needs to be in the form of a bank statement or utility bill (gas, electric, water etc).

Please accept my sincere apologies for any inconvenience.

Ya bana bu maili göndermişler bu gün. gönderdiğim banka ekstersini kabul etmemişler anladığım kadarıyla. İlle gas su elektrik faturasımı göndercez. Onlarda yok zaten. İki tane daha başka bankalara ait ekstre daha gönderdim. Eğer onlarıda ıda kabul etmesse. hepsiburdadan aldığım fatura vardı. taratı onu göndercem. eğer onu da kabul etmeslerse. ben du bu alışverişi iptal ederim. sankim bana araba gönderiyorlar :D
  • ben 2 defa alısveriş yaptım
    1. alısveriş 1 ay bekledi gelmedi tekrar gönderdiler o da 20 gün bekledi tam gelmedi para iadesi yapın dedim kabül ettiler 1 gün sonra geldi.

2. siparişi verdim 1 ay geçti yine gelmedi tekrar gönderdiler şmdi onu bekliyorum. bu kadar zor mu anasını satim bi postanın gelmesi istanbula
  • Banada 19 unda para iadesi yaptılar bugün baktım hala yok ,mail attım 19 unda gönderdik dediler alıştık artık beklemeye bekliyoruz
  • helal olsun adamlar bizim insanlarımızdan daha dürüstler cuma sipariş vermişdim bugün elime ulaştı ben istanbuldan ankaraya bi posta yollasam 5 günde gitmez valla

indirim kuponu olan varsa paylaşabilirmi yeni bi sipariş vereceğimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: president05

Thank you for your email and your attachment, unfortunately this proof of address needs to be in the form of a bank statement or utility bill (gas, electric, water etc).

Ya bana bu maili göndermişler bu gün. gönderdiğim banka ekstersini kabul etmemişler anladığım kadarıyla. İlle gas su elektrik faturasımı göndercez. Onlarda yok zaten. İki tane daha başka bankalara ait ekstre daha gönderdim. Eğer onlarıda ıda kabul etmesse. hepsiburdadan aldığım fatura vardı. taratı onu göndercem. eğer onu da kabul etmeslerse. ben du bu alışverişi iptal ederim. sankim bana araba gönderiyorlar :D

President kardeş bak adamlar sana adresini ispatşaöal için o adresin içinde olduğu bir belge gönder demişler sen siteye login olduktan sonra my detailsten billing details ile ekstre adresini aynı yap öyle dene.. benimkini kabul etmişlerdi çünkü bir de mail at sadece bank statement var öğrenci olduğum için gas electric utility benim adıma yok de biraz zorla :)

• benimkini 18inde kargoladılar hala gelmedi milletinki çabuk gelmiş
  • ya arkadaşlar mymemory visa elektron kartı kabul ediyor gözüküyor ama ödeme sırasında The Authorisation has been declined by the bank. Please try a different card. diyor. bankmatik kartıyla alış veriş yapamıycam mı ben şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiaoss

ya arkadaşlar mymemory visa elektron kartı kabul ediyor gözüküyor ama ödeme sırasında The Authorisation has been declined by the bank. Please try a different card. diyor. bankmatik kartıyla alış veriş yapamıycam mı ben şimdi?

Sadece kredi kartı veya sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hifled

quote:

Orijinalden alıntı: president05

Thank you for your email and your attachment, unfortunately this proof of address needs to be in the form of a bank statement or utility bill (gas, electric, water etc).

President kardeş bak adamlar sana adresini ispatşaöal için o adresin içinde olduğu bir belge gönder demişler sen siteye login olduktan sonra my detailsten billing details ile ekstre adresini aynı yap öyle dene.. benimkini kabul etmişlerdi çünkü bir de mail at sadece bank statement var öğrenci olduğum için gas electric utility benim adıma yok de biraz zorla :)

Saolasın gerek kalmadı iki tane daha ekstre gönderince kabul etmişler bu gün göndermişler. bakalım ne zaman gelcek. ya şu pembe cx 300 ii çok sırıtırmı çok merak ediyorum. Olmasa kızkardeşime veririm artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi president05 -- 25 Mart 2010; 1:47:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kiaoss

ya arkadaşlar mymemory visa elektron kartı kabul ediyor gözüküyor ama ödeme sırasında The Authorisation has been declined by the bank. Please try a different card. diyor. bankmatik kartıyla alış veriş yapamıycam mı ben şimdi?

Bankamatik kartıyla yapamazsın ödeme, o ancak İngiltere'nin bankamatik kartları için geçerli ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

benimkini 18inde kargoladılar hala gelmedi milletinki çabuk gelmiş

hocam benimki 12sinde kargolandı da gelmedi.. sana da benden önce gelirse artık ne diyim ben bilmiyorum ki.. hiç şans olmaz mı bi insanda ya...
  • yahu çarşamba günü mail geldi para iadesi yapıldı diye para hala yok hesapta anlamıyorumki bi bana mı oluyo bunlar.
  • aynı üründen 3 tane sipariş versem gümrükde takılırmı acaba ps3 oyunu sipariş vereceğim
    indirim kuponu bilen varsa pm pls
  • BACKFORGOOD var hala geçerliyse. Bir de bazı ürünler için TAKE2010 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

yahu çarşamba günü mail geldi para iadesi yapıldı diye para hala yok hesapta anlamıyorumki bi bana mı oluyo bunlar.

Paralar geç gözüküyordu sanırım.Bana da para iadesi yapılmıştı paranın nette gözükmesi bir süre almıştı.Ne kadar süre geçtiğini hatırlamıyorum.Daha sonra 2. ürün gelince ben de ilk aldığım fiyattan ödeme yapmıştım.Bana 14.99 paunda gelmişti Cx300 II.(38tl)Şimdi zam gelmiş yahu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 25 Mart 2010; 23:58:17 >
  • quote:

yahu çarşamba günü mail geldi para iadesi yapıldı diye para hala yok hesapta anlamıyorumki bi bana mı oluyo bunlar.

Hesapta gözükmesi 3-4 günü bulabiliyor. Bana paypaldan para yollamışlardı kredi kartında 4 gün sonra gözüktü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

quote:

Paralar geç gözüküyordu sanırım.Bana da para iadesi yapılmıştı paranın nette gözükmesi bir süre almıştı.Ne kadar süre geçtiğini hatırlamıyorum.Daha sonra 2. ürün gelince ben de ilk aldığım fiyattan ödeme yapmıştım.Bana 14.99 paunda gelmişti Cx300 II.(38tl)Şimdi zam gelmiş yahu...

Tamam geldi para iadesi fakat bana 19 unda iyade yaptık demelerine rağmen ,bana resmi sistem tabanlı mailleri çarşamba geldi bugünde para geldi ne dedikleri belli olmuyo valla.Bu arada ben 2.ürün istemedim ilk paketim takipli olduğu halde kayboldu ve tek kolide 3 parça vardı o yüzden bi daha yemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 26 Mart 2010; 10:07:53 >

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.