Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
6
Favori
91.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam sorunu çözdük parayı geri istedim ,artık bir daha istemeyede yüzümde kalmadı cesaretimde bu fiyatlarada zor bulunur kulaklık aklımda kalmadı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Şubat 26 da takipli gönderilen fakat bir türlü takip edemediğim postam kayboldu eee şimdi güzel bir mail döşeme sıram geldi bugünü bekliyordum günlerdir.

Takipli posta seçeneğini seçtiğin halde takip edemediğini, üstüne bunun parasını ödedediğini, onun da üstüne paketin postada kaybolduğunu, onun da üstüne o anki duydularını döşeyip, güzel betimlemelerle gönder hocam. Cidden büyük saçmalık!

edit: Maile gelen mesajı görünce diğerlerini okumadan daldım mevzuya, ama konu çözülmüş gibi. Tabi yine de yapılan saçmalık müşteri kaybıyla geri dönecektir kendilerine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 19 Mart 2010; 16:34:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Şubat 26 da takipli gönderilen fakat bir türlü takip edemediğim postam kayboldu eee şimdi güzel bir mail döşeme sıram geldi bugünü bekliyordum günlerdir.

Takipli posta seçeneğini seçtiğin halde takip edemediğini, üstüne bunun parasını ödedediğini, onun da üstüne paketin postada kaybolduğunu, onun da üstüne o anki duydularını döşeyip, güzel betimlemelerle gönder hocam. Cidden büyük saçmalık!

edit: Maile gelen mesajı görünce diğerlerini okumadan daldım mevzuya, ama konu çözülmüş gibi. Tabi yine de yapılan saçmalık müşteri kaybıyla geri dönecektir kendilerine..

Hocam adamlar hala ısrarla gönderdik diyorlar , burada kim suçlu inanınki bilmek isterdim ama malesef bu mümkün değil.aşşığıda geri ödemeyi kabul eden son maili veriyorum ilk paragrafa bakarsanız hala ısrar ediyorlar vede ısrar ettikleri konu kolinin bu kodu taşıdığı.ben şimdi ne yapayım onu düşünüyorum takipsiz olarak tek tek yavaştanmı alsam yoksa hiç bulaşmasammı.
    Thank you for your email.

We would like to inform you that this order was sent via Recorded Delivery Mail with the tracking number: RI855956897GB.

Due to non-delivery of your original order we will now make a full claim for the goods with Royal Mail and issue a full refund. Please do allow 3 to 5 working days for the amount to appear on your account.
  • Hocam ilginç bi durum, kendilerinin kontrol etseymiş ya yolladık diyene kadar; gerçi iade yapılmış artık.

Ben de aksine en ufak sorun yaşamadım henüz, yukarıda arkadaş da takip ede ede almış paketini. Münferit bir olay diye düşünüyorum senin durumu, yine de sana kalmış bundan sonrası.

Mesela, son zamanlarda bi PX100 düşüncesi geziniyor aklımda, alacak olursam yine bu siteden takipsiz olarak alacağım.
  • Bu saatten sonra PX100u napıcaksın abi, onların modası 3 sene önceydi

quote:

Hocam ilginç bi durum, kendilerinin kontrol etseymiş ya yolladık diyene kadar; gerçi iade yapılmış artık.

Ben de aksine en ufak sorun yaşamadım henüz, yukarıda arkadaş da takip ede ede almış paketini. Münferit bir olay diye düşünüyorum senin durumu, yine de sana kalmış bundan sonrası.

Mesela, son zamanlarda bi PX100 düşüncesi geziniyor aklımda, alacak olursam yine bu siteden takipsiz olarak alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

Bu saatten sonra PX100u napıcaksın abi, onların modası 3 sene önceydi

quote:

Hocam ilginç bi durum, kendilerinin kontrol etseymiş ya yolladık diyene kadar; gerçi iade yapılmış artık.

Yok burada tamamen cebi düşünüyorum.

Aslında px100'ü aklıma sokan mymemory'deki indirim, yoksa dediğin gibi geçti artık.
  • Ühü, ayıp oluyor ama burda PX100'ünü sabırsızlıkla bekleyen birileri var
  • Yeni başlayanlar için bu hobiye halen yeni sayılır, orası ayrı konu

quote:

Orijinalden alıntı: Ogion

Ühü, ayıp oluyor ama burda PX100'ünü sabırsızlıkla bekleyen birileri var
  • Sandisk 8gb Cruzer Micro 22 gün sonra geldi. Kayıtsız olarak geldi. Postacı kapıya koyup gidiyor kayıtsız olunca ama yürütecek biri çıkmaz bizim sokaktan. Geç geldi foruma oranla ama yine de 8 liralık indirime değdi galiba. Gerçi mesaj da biraz konunun dışında kalıyor ama idare edin.
  • px100 ps3 için tv ye bağlayıp kullanabilirmiyim kulaklıklar konusunda pek bilgim yokda
  • daha önce verdiğim sipariş elime ulaşmadı, paramı iade ettiler. iyi tamam hoş

bir sonraki siparişim 5 martta kargoya verildi, 15 gün geçti hala elime ulaşmadı. gerçi 21 günden sonra para iadesi yapıyorlar o yüzden korkum yok ama bu posta şirketleri hiç çalışmıyor herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

daha önce verdiğim sipariş elime ulaşmadı, paramı iade ettiler. iyi tamam hoş

bir sonraki siparişim 5 martta kargoya verildi, 15 gün geçti hala elime ulaşmadı. gerçi 21 günden sonra para iadesi yapıyorlar o yüzden korkum yok ama bu posta şirketleri hiç çalışmıyor herhalde

Bölgenizeki ptt ofisinin kapısını aşındırın biraz. 2 kerede gelmezse paranızı iade edip üyeliğinizi silme ihtimalleri var..
  • mp3 player alan varmı buradan elektronik eşya olduğundan gümrükte takılma gibi bi soru yarata bilirmi sandisk clip+ almayı düşünüyorum burdan amazonda daha ucuz ama burda okuduklarıma bakınca sitenin güvenilirliği baya bi memnun edici geldi bana
  • uzun zamandır memoryi takip ediyordum. en sonunda cuma günü indirimleri görünce cx-300 II ve px100 almaya karar verdim. cx-300 II pembe ama artık o fiyata dayanamadım :) İşallah çok sırıtmaz. ya bu arada ödemeyi paypal ile yapmama rağmen benden de fatura istediler. Benim kredi kartı extrelerim mailime geliyor onu gönderdim kabul ederler mi acaba?
  • Ya bana para iadesi yapıcaz dediler cuma günü ama araya hafta sonu girdi ve bugün baktım para iadesi gelmemiş hafta sonundan dolayıdır değilmi?
  • @re_death

Sansa clip+ fiyatı dolayısıyla gümrüğe takılmadan rahatlıkla gelecektir.

@president05

Edeceklerini tahmin ediyorum.

@geberit

İade durumları 2-3 gününü buluyor diye biliyorum hocam.
  • 13'ünde sipariş ettiğim, 17'sinde kargoya verilen kulaklığım bugün (22'sinde =P) elime ulaştı :3 Çok iyi ya, 5 günde İngiltere'den kapıma geldi yani~

En kısa zamanda bir adet de Sansa Clip+ almayı düşünüyorum kendilerinden =) (Fuze alırsam onlardan almam ama, amazon fiyatı daha ucuz, en azından şu anda =P)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogion -- 22 Mart 2010; 16:33:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogion

13'ünde sipariş ettiğim, 17'sinde kargoya verilen kulaklığım bugün (22'sinde =P) elime ulaştı :3 Çok iyi ya, 5 günde İngiltere'den kapıma geldi yani~

En kısa zamanda bir adet de Sansa Clip+ almayı düşünüyorum kendilerinden =) (Fuze alırsam onlardan almam ama, amazon fiyatı daha ucuz, en azından şu anda =P)

Hayırlı olsun.. Çok hızlı gelmiş gerçekten de..

Yalnız Amazon TR'ye gönderi yapmıyor bildiğim kadarıyla..
  • Evet, ürünlerin çoğunu Türkiye'ye kargolamıyor. Buna yalnızca elektronik aletler değil, çanta, kulaklık ucu vs tarzında nesneler de dahil.

Tek emin olduğum CD'leri kargoladığı. Onun da elinize geçmesi bir ayı buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: president05

uzun zamandır memoryi takip ediyordum. en sonunda cuma günü indirimleri görünce cx-300 II ve px100 almaya karar verdim. cx-300 II pembe ama artık o fiyata dayanamadım :) İşallah çok sırıtmaz. ya bu arada ödemeyi paypal ile yapmama rağmen benden de fatura istediler. Benim kredi kartı extrelerim mailime geliyor onu gönderdim kabul ederler mi acaba?

Ben de uzun zaman önce ilk sayfalara bakarsan görürsün koss portapro kulaklık aldım benden de aynı şeyi istediler mailime gelen eksteri gönderdim hatta paketi istediğim adresimle ekstre adresimde tutmuyordu kabul ettiler. Ben takipli nasıl yapılıyor bilmiyorum onu hiç görmedim ama 5gün sonra pttyi aradım yurt dışından paketim gelecekti diye gelmiş gidip oradan kendim aldım. Bir arkadaş 22gün sonra geldi demiş ptt çok yoğun olduğundan merkezde paket bekliyor türkiyeye girişi 5 gün.. herkese iyi alışverişler ben de hafıza kartı ve flash disk almayı düşünüyorum fiyatları türkiyeyle karşılaştırmadım daha.. Fazla da uygun fiyatlı ürün bulamadım sizin dikkatinizi çeken olursa yazın biz de bakalım arkadaşlar..
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.