Şimdi Ara

My Summer Car (Çıktı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
4
Favori
5.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür : Simulasyon
    Geliştirici : Amistech Games
    Yayımcı : Amistech Games
    Çıkış Tarihi : 24 Ekim 2016

Merhaba Arkadaşlar,
    Ortaya gayet detaylı bir oyun çıkmış diyebiliriz. Oyunda aracınızı sıfırdan toplayabiliyorsunuz, yeni parçalar satın alıp ekleyebiliyorsunuz. Yaptığınız araba ile yarışlara katılabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda teknede kullanabiliyoruz ve bunun gibi bir sürü detay bulunmakta oyunda. Kesinlikle detaylı bir simulasyon oyunu olmuş, özellikle piyasaya değerinin çok üstünde fiyatlarla çıkan gereksiz oyunlara para verebiliyorken bu oyunu alıp denemek gerektiğini düşünüyorum.

Sistem Gereksinimleri :

MİNİMUM:
    İşletim Sistemi: 64bit versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
    İşlemci: +3 GHZ dual core processor
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 TI or AMD equivalent
    DirectX: Sürüm 9.0
    Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcard
    ÖNERİLEN:
    İşletim Sistemi: 64bit versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
    İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 or AMD equivalent
    DirectX: Sürüm 9.0
    Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcard

Ekran Görüntüleri :

My Summer Car (Çıktı)
    My Summer Car (Çıktı)
    My Summer Car (Çıktı)
    My Summer Car (Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonatika -- 14 Kasım 2016; 20:37:28 >

• street legal racing redline diye bir oyun vardı onu anımsattı .. Kesinlikle denemeye değer gözüküyor
  • Konuyu ben açmayı düşünüyordum. Açılması iyi olmuş. 50 saat kadar oynadım. Bir süre sonra oyunda yapılabilecek her şeyi yaptıktan, takılabilecek her parçayı taktıktan sonra sıkmaya başlıyor. Early Access bir oyun, yapımcı zamanla yenilikler ekleyecektir. Oynayın, oynattırın. Yapımcıyı destekleyin. Bir uyarı yapayım, oyun sık sık ruh sağlığınızı tehdit ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Konuyu ben açmayı düşünüyordum. Açılması iyi olmuş. 50 saat kadar oynadım. Bir süre sonra oyunda yapılabilecek her şeyi yaptıktan, takılabilecek her parçayı taktıktan sonra sıkmaya başlıyor. Early Access bir oyun, yapımcı zamanla yenilikler ekleyecektir. Oynayın, oynattırın. Yapımcıyı destekleyin. Bir uyarı yapayım, oyun sık sık ruh sağlığınızı tehdit ediyor.

+1
  • Oyunu bu gün gördüm ve biraz oynadım çok beyendim harika detaylar düşünmüşler.
  • Bu oyunu steamden aldım birkaç gündür oynuyorum. Çok detaylı bir oyun ama ufak tefek fizik hataları var. Asıl amaç araba toplamak olsa da hayatta kalmak için de çaba harcamamız gerekiyor.

Öncelikle arabayı toplamak için hayatta kalmanız lazım gidip önce alışveriş yapıyorsunuz. Yiyecek içecek. Araba içinde yine aynı markette kayış, soğutucu sıvı, motor yağı ve 3 adet hidrolik alıyorsunuz. Hidrolikler fren,direksiyon ve debriyaj için.

Herşeyi alıp arabayı toplamaya başladım. Önce yürür aksamdan başladım sonra içini yerleştirdim en sonda motoru topladım. Motoru toparlamak bayağı zor oldu youtube da videolara bakarak anca toplayabildim. Sonra motoru ufak vince alıp yerine yerleştirdim. Bağlantıları yaptım. Sıvıları ekledim. Çalıştırdım ama araç şuan yağ eksiltiyor. Sanırım eksik bir şeyler yaptık.

Burda oynayan arkadaşlar varsa yardımlaşalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Bu oyunu steamden aldım birkaç gündür oynuyorum. Çok detaylı bir oyun ama ufak tefek fizik hataları var. Asıl amaç araba toplamak olsa da hayatta kalmak için de çaba harcamamız gerekiyor.

Öncelikle arabayı toplamak için hayatta kalmanız lazım gidip önce alışveriş yapıyorsunuz. Yiyecek içecek. Araba içinde yine aynı markette kayış, soğutucu sıvı, motor yağı ve 3 adet hidrolik alıyorsunuz. Hidrolikler fren,direksiyon ve debriyaj için.

Herşeyi alıp arabayı toplamaya başladım. Önce yürür aksamdan başladım sonra içini yerleştirdim en sonda motoru topladım. Motoru toparlamak bayağı zor oldu youtube da videolara bakarak anca toplayabildim. Sonra motoru ufak vince alıp yerine yerleştirdim. Bağlantıları yaptım. Sıvıları ekledim. Çalıştırdım ama araç şuan yağ eksiltiyor. Sanırım eksik bir şeyler yaptık.

bendede aynı sorun var herşey tam eksik parça yok vidalar sıkılı fakat yağ eksiltiyor .. bu yüzden soğudum

• Bende günlerdir uğraşıyorum. Markete sağ salim gitmek bile ayrı bir macera benim için şuan. Bakalım neler olacak ilerleyen zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonatika -- 19 Aralık 2016; 1:15:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KubilayE

quote:

Bu oyunu steamden aldım birkaç gündür oynuyorum. Çok detaylı bir oyun ama ufak tefek fizik hataları var. Asıl amaç araba toplamak olsa da hayatta kalmak için de çaba harcamamız gerekiyor.

bendede aynı sorun var herşey tam eksik parça yok vidalar sıkılı fakat yağ eksiltiyor .. bu yüzden soğudum

Yotube da izlediğim videolarda hep yeni radyatör ve hava filtresi falan almışlar. Onlardan olabilir diye düşünüyorum.

• Oyun 3-4 seneden fazladır geliştirme sürecindeymiş. Halende eksikleri ve fizik problemleri var. Ama ona rağmen oyunun konusu ve ayrıntıları çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nonatika

Bende günlerdir uğraşıyorum. Markete sağ salim gitmek bile ayrı bir macera benim için şuan. Bakalım neler olacak ilerleyen zamanda.

Aynen yollar çok dar olduğu için her an kaza riski var. Ayrıca o dar yolda 126 bis ile gezen bir manyak var hiç durmuyor direk üzerine sürüyor. Ana yolda da yeşil modifiyeli bir son ses müzikle gezen manyak var ona da dikkat etmek lazım. :D
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Neden ruh sagligini bozuyorki

Evde ailem izlerken oynayamazmiyim?

Yada cinsel içerik felanmi var oyunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahatlıkla oynayabilirsin, oyunda cinsellik içeren obje ve sahneler yok. Psikolojini neden bozduğunu oyunu oynamaya başlayınca anlayacaksın hocam.
  • quote:

quote:

Bende günlerdir uğraşıyorum. Markete sağ salim gitmek bile ayrı bir macera benim için şuan. Bakalım neler olacak ilerleyen zamanda.

Aynen yollar çok dar olduğu için her an kaza riski var. Ayrıca o dar yolda 126 bis ile gezen bir manyak var hiç durmuyor direk üzerine sürüyor. Ana yolda da yeşil modifiyeli bir son ses müzikle gezen manyak var ona da dikkat etmek lazım. :D

Yeşil Vectra'yı oyundan kaldırmışlar son güncellemede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

quote:

quote:

Yeşil Vectra'yı oyundan kaldırmışlar son güncellemede.

Niye serseriliğe özendirir diye mi acaba :)

Buji anahtarı da eklenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 20 Aralık 2016; 16:46:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinir krizi nöbetleri geçirebilirsin hocam. O yönden psikolojiye zararı var.
  • quote:

Sinir krizi nöbetleri geçirebilirsin hocam. O yönden psikolojiye zararı var.

Aynen öyle valla polisler ayrı sinir kaynağı mazotu benzini takip etmek lazım onlar ayrı sinir kaynagı deli oldum iyice.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok ilginç duruyor ama indirim görmesini bekleyeceğim. Ama takibe devam.
  • youtubeda yabancı oyuncu bunu oynuyor, oyun hakkında baya detaylı bilgi alırsınız kendiniz oynamışsınız gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.