Şimdi Ara

My Friend's Mother is Cheating On Her Husband (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
15
Favori
9.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  My Friend's Mother is Cheating On Her Husband
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Hi çgidip görmeyecektin bence annesine de ben sizi gördüm bu kötü bir davranış vs.. kadın ile görüş bence anlat durumu güzelce

bi 100 lira atsana hacı krediyi alıncaverim çok sıkışıgım o kadar para kaldırdın piyangodan

ah keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt__gl -- 2 Ocak 2014; 0:58:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Hi çgidip görmeyecektin bence annesine de ben sizi gördüm bu kötü bir davranış vs.. kadın ile görüş bence anlat durumu güzelce

bi 100 lira atsana hacı krediyi alıncaverim çok sıkışıgım o kadar para kaldırdın piyangodan

ah keşke

eğriyi doğruyu buldun helal

/>

• Sen söylemekten korkuyorsan
    Arkadaşının babasına gizli bir mail at yada bir şekilde ulaş ama senin olduğunu bilmesin karın seni aldatıyor takip et felan de.
    En azından o yakalamış olur. Senin de böyle birşey bildiğini bilmezler. Eğer sen söylersen başın belaya girebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

arkadaşlar ben her şeyi anlatmak istiyorum arkadaşıma falat onun hayatının kararmasından korkuyorum güzel bir bölümdE Okuyor dersleri falan çok iyi
    şimdi her şeyi anlatsam arkadaşım büyük ihtimal okulu bırakacak ve evden ayrılacak kötü bir hayatı olacak yada daha kotusude olabilir gidip o adamı vurabilir daha böyle bir sürü senaryo

inanın çok zor durumdayım

Okul bitince söyle. Ben ne aldatanlar gördüm gerçi. Alıştım. Söylemedim hiç. Boşver, diyecem ama
  • Önce güzellikle söyle yola gelmezse
    zurnayı ver eline yine yola gelmezse söyle arkadaşına

• Bana kalırsa kadına git açık açık konuş.Bak biliyorum bunları bunları yaptın ama ben sana değil arkadaşıma acıyorum diye.Eğer buna devam edersen söylerim ama etmezsen ne ben seni gördüm ne de sen beni dersin.Bir daha da onların evine gitmezsin ki iftara olasılığına karşılık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Güzel csb kardeş. Adresi duydun hemen dedektifliğe soyundun annesini takip edin aşkıyla gördün, hikayenin devamında fotoğraflarını çektim babasına gönderdim deseydin daha iyi olurdu bu haliyle yarım kalmış.

aynen ha

• bildiğin csb
  • o aile zaten dağılmış kimsenin keriz yerine konmasına seyirci kalma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

kadın güzelse şantaj yap sende tadına bak parada kopartırsın

• Kardeş kötü bir şey olsun istemiyorsan sessiz kal. O ailenin eninde sonunda dağılacağı belli zaten, dağılırsalar arkadaşına sonra anlatırsın ben biliyordum sen üzülmeyesin diye saa söylemek istemedim diye. Bak ciddiyim çeneni açarsan ömür boyu pişmanlık duyabileceğin şeylerle karşı karşıya kalabilirsin. Susmak konuşmaktan daha hayırlıdır. Ak akçe kara gün içindir, ayağını yorganına göre uzat. Bu atasözleri bu muhabbete uygun değil ama hep kullanmak istemişimdir
  • Git kadını uyar tehdit et
    Kocana ve oğluna anlatırım de
    Evinin gadını cocuklarının anası ol. de

• Csb

• Taxi den sonra okumadım.

• anlatma bence yalancının mumu yastıya kadar yanarmış tabi ben öle bir olayla karşılaşsam bilmiyorum ama o insanlardan uzaklaşırdım arkadaşımın yüzünede bakamazdım herhalde..

• Bence anlatma.Gördüklerini unut.Bunu arkadaşın için yap.Böyle bir olay arkadaşını çok kötü bir hale getirir.Dersleri, psikolojisi alt üst olur.Aile dağılmış zaten ama sen söylersen senin yüzünden olur.En azından o yaftayı yersin.
  • My friends hot mother hikayesi sezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Simo Hayha

Forumda amma karaktersizler varmış bunu da gördük. Ulan insan arkadaşının annesinin açığından faydalanır mı? Yapıyor bir hata Allah bildiği gibi yapsın ama yok neymiş. Kadına şantaj yap güzelse sende faydalan.. Yazıklar olsun size nasıl bir ahlaksızlıktır bu ya. Ulan annenize bacınıza yapsalar hoşunuza gider mi? Konu dışı bitmiş ölmüş hep ergenlerin yüzünden oldu bu eskiden ne güzeldi.

Sonunda fikrimi paylaşan birisini görmek güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

kadın güzelse şantaj yap sende tadına bak parada kopartırsın

sen fazla yaşamazsın bu kafadayken şimdiden söyliyim sana.
    büyük ihtimal cinayete kurban gidersin biri tarafından
    hiç yere ölürsün kısaca, senin gibiler hak ettiği gibi hiç yere ölürler zaten hep

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.