Şimdi Ara

My Friend's Mother is Cheating On Her Husband (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
15
Favori
9.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Eğer doğruysa, yaptığın şerefsizlik.Videoya çekmek nedir lan? Diyelim ki bu olaylar ortaya çıktı, ondan sonra o kadın senin canına okur.Hem legal hem illegal.Sizin gibi gerizekalı ahlak bekçileri yüzünden memleket yaşanmaz hale geldi.Sanane lan ?

onca serefsizlik varken benmiyim serefsizlik ypaan
    ?

olm hasta mısın sen? gitmiş takip edip videoya çekmişsin.olaylar ortaya çıktıktan sonra kadın seni mahkemeye verirse görürsün.Kadının yaptığı doğru değil diye takip edip videoya çekme hakkını nerden buldun?

Ben verdim panpa.

Sakin ol la. Yapsin istedigini.

sen napıon la burda

• quote:

EDİTT=>

Bugün arkadasımın annesiyle bir cafede buluştuk. Hiç uzatmadan konuya girdim sizi gördüm dedim.Biraz afalladı ve neyi falan dedi.Geçen günki olayı falan dedim.Hangi olayı dedi siz anladınız ama ben yinede size söyleyeyim sizi o bey ile gördüm tüm olan biteni gördüm oglunuza ve kocanıza yazık degıl mi falan dedim.(KAdının nefesi tutuldu sanki ben kosuyordum o susuyordu) oglunuz ogrense falan onu düsünmüyor musun hayatı nasıl mahvolur bunları göze aldınızmı hem kocanız XXX amcayada yazık değilmi falan dedim?
    Annesi:Bak delikanlı herkesin kendisine cizdigi bir hayat vardır ve o hayatı yaşar iyi yada kötü buda benim hayatım .AYRICA bu seni hiç ilgilendirmez falan dedi.Daha sonrada bana sen bizi görmedin tüm olan biteni unut kendi hayatına bak falan dedi.(bu tavırları beni sinir etmişti çok öfkelendirmişti) peki öyleyse isterseniz şu videoyu izleyin bi dedim.Ve onları kaydettıgım videoyu ona izlettim .Kadının dili tutuldu sanki nefessiz kalmıstı.Bunlarda ne simdi sen ne yapmaya calısyıyorsun falan dedi.bende benim amacım oglununzun ve kocanınızın özellikle oglunuzun hayatınnı mahvolmasını istemiyorum bu yüzden ya bu sacmalgıa son vermenizi yada tüm olan biteni esiniz ve cocugunuz ogrenmeden sizin onlara anlatmanızı istiyorum falan dedim.
    bana bu bizim aile sorunumuz falan dedi seni ilgilendirmez gibisiniden birsey söyledi.bende haklsıınız beni ılgılendırmez ama bu şerefsizliğede göz yumamam dedim.

kadın bana para tekllifi etti susmam karsılıgında şu şu mıktarı al ve ceneni kapat dedi.
    bende sizden parayı alsam cenemin kapanacagı garantisinizi nereden alacaksınız falan dedim?
    kadın korkmus olacak ki masadan kalktı gitti giderkende birini aradı...

Şu an evıme geldim ve nasıl bir yol çizmeliyim bilmiyorum...

Keşke bu olanları hiç ogrenmeseydim diyorum icimden

herkese iyi forumlar

ben kastamonuda bir üniversite okuyorum 1.sınıfım burada aynı memleketTen 2.sınıf bir arkadaşım var burada tanıştık. arkadaşımın babası doktor annesi çalışmıyor neyse konuya geceyim.

bu ayın 25inde finaller baslamadan memlekete gidelim hem yılbaşınıda orda geciriz dedik ve 27aralık İzmire geldik.
    hemde gelirken valizlerimizde getirelm falan dedik(anlatım bozuklugu oldu biraz)
    neyse otobüs ızmire geldiğinde arkadaşımınn babası sağolsun arabasyla almaya gelmis bizi.otobüsten indigımizde saat gece 1buçuktu benim evim terminalden 1saat uzaklikta bir yerde idi bu yüzden benide eve davet ettiler sabah gidersin falan dediler bende kabul ettim

neyse sabah oldu arkadaşımınn annesi neFis bir kahvaltı hazırlamıştı.kocası ise erkenden ise gitmiş ben arkadaşım ve annesi 3kişi kahvalti yapacktk. tam kahvalti yaparken biri arkadaşımn annesini aradı kadın teli meşgule verdi yine çağrı gelince birazda oglundan çekinerek acil açmam gerekiyor dedi ve masadan kalktı. benim uzun yolculuklardan sonra 2gün kendime gelmem uzun sürüyor yani 2-3gün midem bulanıyor kahvaltıda aniden midem bulandı hemen lavobaya gitmem gerekti lavobada işimi hallettim tam çikacekken yan balkonda arkadaşmn annesinin konuşmalarını istemedende dinlemek zorunda kaldım.biraz tedirgin şekilde tamam canım bende seni özledim ama buluşamayız oglum geldi gibisinden şeyler söylüyordu. Daha sonra karşı tarafın ısrarını kiramayacak olacak ki onunla bugün buluşmayi kabul etti.
    buluşma yeri buluşma saatİni duymuştum hemen masaya geçtim ve ben artk eve gideyim dedim ve taksi çagirdm.
    eve geldim ve aklım sürekli o telefon konuşmarindaydı bir taraftanda kendime aman sanane oglum milletin ne halt yediğinden diyordum bir taraftanda arkadaşım aklma geliyordu
    neyse karar verdim ve onları izlemeye gidecektim ve gittim 45-50 yaşlarında oldukça sık giyimli bir bey ile x cafede buluşmuslardı.adamın giyimi ve gittiği cafe adamın maddi durumunu iyi olduğunu söylüyordu.
    aradan 5-10dakika geçti liseli sevgiler gibi kaçamak bir şekilde el ele tutuşmalar birbirine öpücük konuşmalar falan bir taraftan saskin bir taraftan saskin bir taraftan öfkeli bir şekilde telefonumla onları kaydediyorum.
    neyse 30dakika sonra falan kalktılar ve arkadaşmn annesi adamın dudagına bir öpücük kondurup taxiye bindi.

ve ben 4-5 gündür bu olayı aklımdan çıkaramıyorum.
    anlatmak ve anlatmamak arasında kararsızım arkadaşıma.
    anlatsam bir aile dağılacak arkadaşımın hayatı alt üst olacak bir daha hiç bir şey onun için eskisi gibi olmayacaktı
    anlatmasamda bir omur boyu vicdan azabi çekecek ve arkadaşımın her yüzüne baktıgımda içim içimi yiyecek

sizce ne yapayim dostlar?

Lütfen bana yardımcı olun...

Edit=> arkadaşımın annesiyle gorusmeye karar verdim.Kadına tatlı dille yaptiginin hata olduğunu oğlunun bu durumu öğrendiginde hayatı kapanacağını bu yüzden ya bu gunaha son vermesini yada her şeyi oğlu öğrenmeden tüm olup biteni ogluna ve eşine anlatmasını söyleceğim.

Edit=>Görüşmeyi Yarın Yapacagım...

kesinlikle alisine haber ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Csb oldugu her cumleden belli oluyor

• git söyle direk ailesine neden çekiniyorsunuz ki
  • Keşke ölsen.

• Kadın eve falan çağırırsa gitme, anladın sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benden tavsiyedir.
    kadın metresine senin bir problem olduğunu soyledi ve muhtemelen seni ortadan kaldirmayi planlıyorlar. ölürsen tek sorumlunun bu kadın olduğunu ve tehdit edildiğininden bahsettiğin bir mektup yaz el yazinla odana bırak ki yarin bigun cezani keserlerse faili meçhul olmayasın.

• Atma Ziya ,,

My Friend's Mother is Cheating On Her Husband
  • Hala csb olduğunu anlamayan varmı ?

• izmirli biri varsa güvenilir sağlam biri

videoyu ona izleteyim

csb csb diyenlerden bıktım artık

• Ben heryerdeyim panpa

Sakin ol sen. Bedava ban yeme.

• quote:

izmirli biri varsa güvenilir sağlam biri

videoyu ona izleteyim

csb csb diyenlerden bıktım artık

forumda tanınan bilinen birine yolla en azından +25 olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 4 Ocak 2014; 17:33:42 >
  • belki açık evlilikleri vardır, doktor da başkasıyla takılıyordur belki, üniversiteden oğlu gelmiş annesi sevgiliyle kafelerde yiyişme derdinde??? annesi babası boşandı diye hayata küsecek değil harelde üni okuyan arkadaşın, o kısmı öss ye girecek dersen daha acındırık olur yada 5yaşında kardeşi falan olsun bide fakir bi adamla aldatsın, doktorun parasını yiyor gibisinden. açıktan uyarma kısmı intihar etmeye eşdeğer, orayada ankesörlü telefondan aradım, isimsiz mektup yolladım falan iyi gider.ilerde daha iyi csb ler yazmak için eleştirilere kulak ver

• 2gün sonra kastamonuya geri gideceğiz

bakalım neler olacak

• Bunu yapmamaliydin can güvenliğin tehlikede
  • açykçasy allah göstermesin benim ba?yma gelse ben ö?renmek isterdim
  • Yav alıntı yaparsında neden mesajın hepsini alıntılarsın arkadaş.Orda konuya çağır butonu var.Lütfen sayın üyeler bu forum hepimizin
  • bugun gece 12 de kastamonu biletim var ama arkadasımın annesinin dostuda beni aradı 6da bulusalım diye ne yapacagım kararsızım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.