Şimdi Ara

MWC 2015 : Lenovo'dan kamera odaklı Vibe Shot akıllı telefon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihaz ince sensörünün iddaalı bir değer olacağını düşünmüyorum.Ayrıca xenon flash olsa daha iddaalı olurdu ama yine ince olmazdı bu kadar.Sonuçta kamera konusunda iddaalı bir telefonun teknik bilgilerini vermeden sitede haber paylaşmakta işinizin kopyala yapıştırdan ibaret olduğunu gösteriyor.Tabi çeviri yapıyorsunuz birde unutmayalım.Ekrem bu sitenin en büyük defosudur bana göre...
  • ön yüzünü hiç beğenmedim
    MWC 2015 : Lenovo'dan kamera odaklı Vibe Shot akıllı telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Lenovo bunu getirmeli....sensor umarim 1/2.3 inç boyutundadır 3 inç se pek bi anlamı yok camera ön adinin çünkü..

1/1.8 inç olsun tam olsun

minnacık algılayıcılara bu kadar mp yığmasalar keşke. 8 mp yeter. 1/2.3 inç algılayıcıya 8 mp koysa bir üretici de farklılaşmak adına güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

sony ile ortak mı geliştirildi bilmiyorum ama isim nedense CYBER SHOT tan alına gibi.

arka görüntü ise tamamen cybershot kameralardan alıntı.

diğer sitelerden görebildiğim kadarıyla kamera menü arayüzü lumia telefonlarla benzer.

madem kamera odaklı bir telefon led flash yerine zenon flash koysaydınız.

kızılötesi odaklama ise 10 yıldan daha eski nokia telefonlarda bile var. lazerli odaklama olmalıydı IR fokustan çok daha hızlı. hem de kırmızı göz gidermek için fotoğrafı düzenlemeye gerek duyulmazdı.

hepsini geçtim insan bi sensör ebatı yazar!

aynı model aklıma geldi. bunun 5 mp olanı vardı. inanılmaz inceydi. arkadaş cebnde taşırdı sürekli. sony ş u cihazları güncellese çok güzel olurdu ama akılla telefonlar bu pazarı da fena vurdu.

• n8 in kullandıgı sensör o ..yıllar geçti androidler o boyuta cikamadi ne yazıkki cm1 var 1 inç ama oda ütopik bir şey..gerçi kasa böyle ince olmaz o sensörle de onca zamanda bir yolunu bulup ince kasaya büyük algılayıcı koyamadılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 3 Mart 2015; 23:06:52 >
  • Lenovonun fiyat politikası saçma, çok yüksek fiyatlardan giriyor piyasaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne şıklık be kardeşim. Yakıyor ortalığı :)

• 7mm olduğuna göre kamera 1/3 gibi birşeydir muhtemelen. Kamera odaklı demek en başta sensörün büyük olması demektir. Ardından kaliteli bir lensin olacak. Xenon flaş da olmalı. Alternatif olarak optik zoom da koyabilirsin ve o zaman tamamen kamera odaklı olmuş olursun. Minicik sensörü koyup 2 tane pro ayar eklemekle kamera odaklı olunmuyor. Eminim ki diğer çoğu telefonun kamerasından daha iyi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 3 Mart 2015; 17:50:57 >
  • Ona bakarsan z3 de 7.3mm ve 1/2.3inc sensorlu. optik stabilizer olmasaydı buda ayni sensordur derdim ama ois farketmesi lazim
  • Kapasif tuşlar, FHD ekran, harika tasarım 350$ (an itibariyle; -2,51880286- 879TL) Umarım 1100TL civarı ülkemize gelir.

• snapdragon 615 nasildir peki gpu ile birlikte 800 e karsi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

ön yüzünü hiç beğenmedim

Bende beğenmedim, neden hep arkasının fotoğraflarını koydukları anlaşıldı şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BSI CMOS sensor yazıyor özelliklerinde.
    nasıl bir sensördür bilen aydınlatırsa sevaba girer.
  • Ülkeye giriş yapması gereken çok güzel bir telefon olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    BSI ve CMOS birer çeşittir, marka değil. Her telefon aynı tür sensör kullanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun kamera karşılaştırması var mi acaba hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.