Şimdi Ara

MW3 xTx...come back clan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu ay sonuna doğru anca toparlancaz...birkaç kişi daha katılcak onlarda gelsin yaparız inş. clan tam oturmadan yapmak istemiyoruz...
  • evet kanka yeni arkadaşlar gerekli bulması zor oluyor gerçekten çünkü biz özel insanlarla çalişiriz
  • Valla acikasi ben sizlere mac yapmak bile istemem , oyunu kirasil gelio oyle yatinca :) hehe , hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet-koksal

Valla acikasi ben sizlere mac yapmak bile istemem , oyunu kirasil gelio oyle yatinca :) hehe , hayirli olsun

:)) hehe sizde koştura koştura geliyonuz onuda ben sewmiom desem :)
  • Herkezin oynayisi farkli hakli olarak. Sorucam sorucam hep unutuyorum su xtx nickli ufuk abimi ? ;)
  • bende gelebilirmiyim ne zamandır Türk clanı arıyorum konuşmadan oyun zevksiz oluyor 18 yaşıma yeni girdim (lütfen ... oyundan zevk almak istiyorum)
  • EMRAH clana yeni arkadaş katıldımı bu hafta ? he bu arada bursa dişinda oldugum için oyuna giremiyorum bu hafta
  • Orijinalden alıntı: xTx

EMRAH clana yeni arkadaş katıldımı bu hafta ? he bu arada bursa dişinda oldugum için oyuna giremiyorum bu hafta

ufuk abii ?????
  • xian4 nicli arkadaş clandan atıldı bilginize hiç bir işe yaramıyordu yatmaktan başka oylama yapıldı bilginize

Yeni 2 arkadaş katıldı clana EGİTİME alındılar
  • cumartesi aksamı egitim var beyler toplanalım xTx..... clanı olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasliKuRTr-C -- 4 Mayıs 2012; 23:40:13 >
  • Ne günlerdi özledim 🥺

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.