Şimdi Ara

MW2'de tercih ettiğiniz sniper nedir ve sebebi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu intervetion mudur nedir onu genelde videolarda sık goruyorum ama bana pek rahat gelmiyor mermiyi doldururken çok sarsıyor silahi ben de alışmayı denedim ama pek de kullanamadım.
    bir de stoping power olmasına rağmen bazen 2 kere attiğim oluyor adamlara nedendir bilmem. adam cold bloodla bana tek attiği da oluyor-kafaya değil- kendimi aşırı şanssız hissediyorum o anlarda :)

• Şu sıralar Acog intervetion kullanıyorum Terminalde çok işe yarıyor
  • Ben cod4 te adını şu an hatırlayamadığım ilk sniperi kullanırdım. Ona en çok benzeyen intervention var şu an. Barrett ile birlikte one shot kill şansı fazla olan iki sniperdan biri intervention. Öyleki, highrise ın başında daha dün 3 head birden aldım demolition oynarken.
  • Intervention'ı tek geçerim. Barret ile birlikte en iyi keskin nişancı tüfeği Intervention oyunda. Ancak Intervention'ın bazen geri tepmesi fazla oluyor fakat en rahat oynadığım silah da o.
  • barettea ve interventionda mastry amblemini açtım. yani ikisiylede çooook kill aldım
    ama bana sorarsan kesinlikle barett
    ikisininde vuruş gücü aynı diyebiliriz. fakat barett daha seri atabilirken daha az sekiyor. ama barett ten sonra intervention tabiki. wa2000 ve m21ebr bana göre değil sniper dediğin tekte alıcak bunu başaran 2 silahta barett ve intervention.
    ama frag yapmak istediğim zaman kesinlikle interventionla oynamam barett acog scope ve barett heartbreath sensörlü iki klasman yaparım. yakın mesafeli haritalarda acog scope ile uzun mesafeli haritalarda heartbreath sensörle oynarım. ikisiylede yeterince tatmin oldummu bu sefer intervention a geçerim. ondada genelde termal kullanırım ama sizinde dikkatinizi çektimi bilmem termalle hareketli hedef vurmak daha zor çünkü hem görüntü çok akıcı değil hemde dürbünü açtığınızda görüş alanınız çok daha küçük. yani adam birden geçiyor ekrandan.fakat frag olarak hareketli hedefler dezavantaj olurken pusanları çok daha rahat indirip bu dezavantajı silebiliyorsunuz

• intervention dostum neden?Çünkü gerçek bir sniper dürbünde kalmaz hep o yüzden bolt action olması bir eksi değil.ayrıca farkettimki interventionda dürbünü saniseliğine açıp bastığında silah sekmiyor tabiki durduğun yerde.
  • Intervention'a o kadar alıştım ki bir ara Favela'da bile Intervention ile takılıyordum. Ama haritaların çoğunluğunda Intervention'dan başka bir silahla oynamam. Özellikle Wasteland, Estate, Underpass(buralar Thermal Scope için birebir haritalar) ve Terminal, Afghan, Skidrow, Highrise gibi haritalarda da FMJ + Thermal veya FMJ + Extended Mags ile Intervention'ı seçerim. Intervention'la 2500 sınırını da geçeli çok oldu ama neden Barret'le oynamak hoşuma gitmiyor pek.
  • İntervention çok sağlam. Artık ne hikmetse arkadan dolaşanları farkedip no scope filanda attığım çok oluyor One shot one kill için çok ideal.
  • Intervention tek geçerim , sebebi One shot şansının yüksek olması ayrıca bolt action sniperları daha çok seviyor olmam heralde.
  • Barrett
  • Barrett iyi ama intervention'a göre biraz hantal kalıyor bence. Özellikle ani nişan alma zamanlarında zor durumda kalabiliyorsunuz. Tek iyi yanı bolt action olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 26 Şubat 2010; 16:19:12 >
  • One shot One kill için genelde kafa harici vuruşlar için illa stopping power istiyor haksızmıyım?
  • Barrett tabi ki, Intervention kadar damage'i var ve 2. vuruşu daha çabuk yapabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaMpAgE

Barrett iyi ama intervention'a göre biraz hantal kalıyor bence. Özellikle ani nişan alma zamanlarında zor durumda kalabiliyorsunuz. Tek iyi yanı bolt action olmaması.

Bana göre tam tersi barret ile daha seri adam alabiliyorum inter biraz daha uzaktan takılanlar için ideal.
  • Intervention kullanıcısıydım, ama cidden hiç bi avantajı yok. Tek atmalı sniper birtek o olduğundan mecbur onu kullandım ama beni çok baydı. Cod4 den tanıdık Barrett kaldı. Diğer 2 snip'i sevmiyorum. Barrett oynuyorum ve memnunum.
  • Benimde favorim baretta nedenlerini arkadaşlar açıklamış zaten.

Diğerlerini kullanmamamın sebepleri farklı. M21 çok az zarar veriyor sürekli kalp seviyesinden vurman gerek tek atış için. Wa2000 ise zaten başlı başına olmaması gereken bir silah. 2. silahı çıkartana kadar 3 kere ölürsün. birde ekranı felaket bir şekilde kaplıyor görüş açısını çok daraltıyor.
  • Dragunov.,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

One shot One kill için genelde kafa harici vuruşlar için illa stopping power istiyor haksızmıyım?

kesinlikle hatta stopping power pro olduğu halde interventonla vücuttan denk getiripte alamadığımda oluyo
    ama genelde alıyo sp varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edward____Cullen

Dragunov.,
    multide dragunov yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

Orijinalden alıntı: Edward____Cullen

Dragunov.,
    multide dragunov yok

Yakında inşallah :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.