Şimdi Ara

MW2 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben MW2 almayı düşünüyorum çok fazla hileci var, server bulunamıyor, grafikleri mw3 ten daha iyi ve haritalar daha kaliteli diyenler oldu doğru mudur? düşüncelerinizi acilen bekliyorum :D

• cod4 yani mw al daha iyi
  • 30 lira şuan dnr da alıcaksan kaçırma
  • Kendine kalmış ama tavsiyem MW yani Call Of Duty 4.Herkesin fikirleri ayrı ama sahneleri bana göre daha iyi ve daha meraklandırıcı.MW3 ve 2'de güzel ama bana göre MW al.Ayrıca MW2'de o kadar etkileyici sahne yok.1 ya da 2 tane bence MW2'nin en etkileyici 2 sahnesi var.

1:İlk Bölüm Captain Soap MactaVish ile Buz Dağına Tırmanma
    2:2. Bölüm Havalimanı Baskını.

Bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: *BinBaşı--

Kendine kalmış ama tavsiyem MW yani Call Of Duty 4.Herkesin fikirleri ayrı ama sahneleri bana göre daha iyi ve daha meraklandırıcı.MW3 ve 2'de güzel ama bana göre MW al.Ayrıca MW2'de o kadar etkileyici sahne yok.1 ya da 2 tane bence MW2'nin en etkileyici 2 sahnesi var.

1:İlk Bölüm Captain Soap MactaVish ile Buz Dağına Tırmanma
    2:2. Bölüm Havalimanı Baskını.

Bu kadar.

Arkadaş sanırım multiplayer oynamak için alacak.Multiplayer için en iyi cod hangisidir?

• Konuyu uplayalım.
    MW2 D&r da 29 TL, bugün alacaktım ama kartımın limiti dolmuş Bu saatten sonra almaya değermi yoksa biraz daha kasıp mw3 mü almalı ?
  • boşa alma,serverlar neredeyse boş,ve hileci çok
  • grafikleri mw3 ten iyi değil + mw3 mapleri daha zevkli mw2 dekiler basit kalıyor
    bence güncel takıl mw3 al
  • MW 3 almanı öneririm güzel ve zevkli bir oyun değer yani ..
  • Güzel oyun ama tabi mw3 daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafıklerı mw3 ten daha ıyı falan değil alakası bile yok..tam tersi mw2 grafikleri gözüme çok kötü geliyor mw3 ten sonra..server larda hile ci dolu oyüzden mw3 varken bu oyunu almana gerek yok...
  • Mw2 ile artık ilgilenmiyorlar. Her alanda hile yaptılar .ps3'te bile hile kullananlar var. Bende bu oyunu satacağım. mw3 alacağım.
  • mw 3 almanı oneneririm hem kasmana gerek yok rus key al 30tl fln steam için. sonuctam guncel olursun MW3 yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.