Şimdi Ara

Müzik sesi gidiyor ama benim sesim gitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
12.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim sorunum başlıktada belirttiğim gibi mikrofonla konuşurken Müzik sesi gidiyor ama benim sesim gitmiyor windows 7 bilgisayarım

Sağ alttaki ses ikonuna çift tıkla>seçenekler>özellikler>Kaydetme yi tıkla ve alttaki Mikrofon kutucuğuna çentik at.Sonra Tamam a bas >Kayıt denetimi gelecek mikrofonu alttaki Seç çentiğini işaretle ve maximum seviyeye çıkar.

Cevabı buymuş ama Xp için galiba, windows 7 olduğu için benim bilgisayarım yapamadım yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

• sag alttaki hoparlöre sag tıkla kayıt aygıtlarını sec orada mikrofon ve stereo yu göreceksin.Buyuk ihtimal stereo acık ondan muzigi duyuyor.Eger orda steronun olduğu yerde mikkrofon yoksa sag tıkla kullanılmayan aygıtlarıda göster de daha sonra mikrofonunu görünce varsayılan aygıt yap.stereo yeşil olmasın mikrofon yeşil olsun yapamazsan team viever id pass ver 2 dakikada halledeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kademcan06

Merhaba arkadaşlar benim sorunum başlıktada belirttiğim gibi mikrofonla konuşurken Müzik sesi gidiyor ama benim sesim gitmiyor windows 7 bilgisayarım

Sağ alttaki ses ikonuna çift tıkla>seçenekler>özellikler>Kaydetme yi tıkla ve alttaki Mikrofon kutucuğuna çentik at.Sonra Tamam a bas >Kayıt denetimi gelecek mikrofonu alttaki Seç çentiğini işaretle ve maximum seviyeye çıkar.

Cevabı buymuş ama Xp için galiba, windows 7 olduğu için benim bilgisayarım yapamadım yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

Realtek audio yüklüdür herhalde o programa gir orada sekmeleri kurcala tam hatırlamıyorum Gürültü tutma diye bir seçenek var onu kaldır

• sende şarkı söyle o zaman.

şaka maka eğer skype team speak 3 gibi programlar kullanıyosan yani bu programlardan kullanmaya çalışıyosan mikrofon ve hoparlör ayarlarını bi kontrol et derim.mesela skypede konuşurken bilgisayarın sesi kulaklığa skypedeki konuşmalar dışarıya çıkabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay11

sag alttaki hoparlöre sag tıkla kayıt aygıtlarını sec orada mikrofon ve stereo yu göreceksin.Buyuk ihtimal stereo acık ondan muzigi duyuyor.Eger orda steronun olduğu yerde mikkrofon yoksa sag tıkla kullanılmayan aygıtlarıda göster de daha sonra mikrofonunu görünce varsayılan aygıt yap.stereo yeşil olmasın mikrofon yeşil olsun yapamazsan team viever id pass ver 2 dakikada halledeyim...

kardeşim dediğini yaptım ama Hala aynı istersen bak bi tw den Tabi meşgul etmek istemem işin olmadığı bi zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hairw0w

sende şarkı söyle o zaman.

şaka maka eğer skype team speak 3 gibi programlar kullanıyosan yani bu programlardan kullanmaya çalışıyosan mikrofon ve hoparlör ayarlarını bi kontrol et derim.mesela skypede konuşurken bilgisayarın sesi kulaklığa skypedeki konuşmalar dışarıya çıkabiliyor.

Sağol kardeşim ama onları yaptım teşekkürler yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kademcan06

quote:

Orijinalden alıntı: hairw0w

sende şarkı söyle o zaman.

Sağol kardeşim ama onları yaptım teşekkürler yinede.

benim dediğimi yapsan sorunun çözülcek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.