Şimdi Ara

Muzik Kutusu Ses sorunu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu cin mali müzik kutularının sesini biraz artırınca cızırtı oluyor ve kapanıyor şarjı dusul diye direk adaptörle denedim sorun ayni. Ayrıca şarjı hemen bosaliyor. Resim attım hangi parcadan olabilir ölçü aleti var arızayı nasıl tespit ederim elimde birkac tane var tamir etmem gerek. yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler
     Muzik Kutusu Ses sorunu.. Muzik Kutusu Ses sorunu.. Muzik Kutusu Ses sorunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çıkış ses yükseltici entegresini ayırıp ayrı bir anfi devresi kullanmalısınız. onu da ayrı bir güç kaynağı ile beslemen gerekiyor tabii ki.
  • Üstat teşekkür ederim ama inan çıkış ses entegre hangisi bilmiyom bıraz daha açık yazarmısın ayrı anfı besleme felan derken tamir olmazmi diyon :) istediğin resim varsa atabilirim şimdiden teşekkürler bunları yapmam lazım :(

• Pam 8002 yi söküp Sanyo nun la4182 entegresi ile köpek gibi oldu . Fakat entegreyi 6V ile beslemek gerekiyor

• Entegre hangisi ve arızaliysa hiç ses olmaması gerekmezmi? Ses var fakat yukseltince kapanıyor. .
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 8 bacaklı olan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokeyim mi onu şansa

• Aha entegreyi söktum başka taktım ondan değilmiş :) hoparlörü değiştirince düzeldi gibi ama 2. Hoparlöründe yenisini taktım yine kapandı
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moralman -- 26 Ocak 2017; 8:58:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.