Şimdi Ara

Mutlu son gelecek mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasarayımız uzun zamandır forvet arayışında mutlu sona ulaşmak istiyor

Yeni sezondaki santrforlarını beklemekten gözü yollarda kalan Galatasaray taraftarlarının özlemi, önümüzdeki hafta bitiyor. Çünkü sarı-kırmızılıların yeni golcüsü gelecek hafta İstanbul'a geliyor. Aylardır forvet transferini bitirmek için detaylı bir çalışma yürüten Galatasaray yönetimi son birkaç isim arasında bir karar verecek. Listenin ilk sırasında Pauleta var. Galatasaray'da Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Fransa'da yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiği Paris Saint Germain forması giyen 34 yaşındaki Pauleta'nın sarı-kırmızılı kulübün teklifine olumlu yaklaştığı öğrenildi.

İKİ GENÇ YILDIZ DA LİSTEDE

Galatasaray'ın Portekizli bir golcüdeki tercih nedenlerinden biri, yeni golcünün Brezilyalı Lincoln ile aynı dili (Portekizce) konuşmasını istemeleri. Sezgin'in elindeki listede Lyon'da oynayan 24 yaşındaki Fred de var. Brezilyalı oyuncunun Lyon'un değişmez isimlerinden olması transferi zora sokuyor. Lyon'dan Corinthians'a transfer olan 23 yaşındaki Nilmar ise, diğer Brezilyalı oyuncuya oranla daha ekonomik bir isim olarak öne çıkıyor.

• yonetimin her yil yaptiği şey yıldiz ismler ortaya atıp kombine satmaya çalişiolar bence hiç birini alamzlr
  • kimse söylemedi sana galiba, konu dışında futbol bölümünde falan mesaj atmakla mesaj sayın artmaz, kendini bu kadar zorlama sürekli başlıklar açıcam diye
  • hala diyorum Morientes yada Nilmar gelicek diye....
  • nilmar veya fred pauleta ve helderpostiga dan daha iyiymiş bu sefer iyi atmışlar
  • Arkadaslar bence artık 3 gun icinde belli olcak yeni forvetimiz
    madem 8 agustos'ta liste vericez UEFA'ya o zaman... yarın ayın 6sı
    yarın transferi tamamlayıp acıklamaları lazım... ayın 7sinde adamı Turkiye'ye
    getirip imzalatırlar... 8indede listeye dahil olur.. Ayrıca hafta sonundaki lig macınada lisansını yetistirirler...

bence bize gelicek forvet ya morientes'tir yada nilmar yada postiga falandır. kalkıp pauleta'yı alcaklarını hic zannetmiyorum. yonetim o kadar saf degil herhalde.hem gereksiz pahalı hemde gelecek vaadetmiyo yası nedeni ile...

ayrıca artık gazetelerde cıkan hicbir habere inanmıyorum... cunku Galatasaray'ımızın gercekten ilgilendikleri adamları bilmedikleri bilgi alamadıkları icin sürekli sıkıyolar... artık isimlerini yazmadıklarını adam kalmadı avrupada...

rahat olun...
  • galatasaray forvet transferi bir an önce yapmalı.Çünkü bu oyuncunun galatasaraya alışması uzun sürebilir.

• Vatan da iyi sallamıs sheva yı kiralıcak yada kanoute yi alıcak ne basınımız war ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.