Şimdi Ara

Mutlaka alınması gerekenler.. Muhabbet kuşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Muhabbet kuşum için sepet oluşturuyorum. Petshoplardan araştırmadan yem aldığım için pek bilgisizim.
    Hangi yemi önerirsiniz? Fiyat sınırlamam yok. Ayrıca kesinlikle almam gereken neler var? Gaga taşı, kum vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yem versele Laga oldukça tercih edilen bir marka. Bunun yanında Mürekkep Balığı Kemiği ve kum gerekir. Ayrıca hafta da bir dal darı tavsiye ederim. Haftada bir gün gene salatalık verebilirsiniz, fazlası ishal yapabilir.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:25:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaga taşı
    Mürekkep Balığı Kemiği
    Sarı Dal Darı
    Kraker
    Quik Gurme Yem
    Versele Laga Prestige Karışık Ye
    Versele Laga Grit Kuş Kumu
    Kömürlü Grit Kum
    Deep Mantax-Scaly Çözelti (Deri Bakım)
    BiyoTeknik Avi-ast (Solunum Sistemi Güçlendirici)

Sepet bu şekilde. Sipariş verdim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 25 Haziran 2018; 2:11:18 >
  • Vitamin çeşidi çoktu. Sprey ve vitamini elden alacağım.
  • supernova034 kullanıcısına yanıt
    Dal darının renkleri neyi ifade ediyor? Sarı sipariş ettim.
    Kırmızı vardı ama muhabbet kuşuna uygun olduğunu düşünmedim nedensizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Dal darının renkleri neyi ifade ediyor? Sarı sipariş ettim.
    Kırmızı vardı ama muhabbet kuşuna uygun olduğunu düşünmedim nedensizce
    Kızıl olan daha iyi deniyor. Ama çok fark etmez. Kuşlar için çok sağlıklı ve faydalı bir besin. Doğal yem işte. Yemin yanında haftada bir mutlaka tavsiye ederim. Hastalıklardan korur. Severek de tüketirler genelde tüm kafes kuşları. Vitamin olarak süpravit şurup alabilirsiniz, eczanelerde bulunur. Ayda bir 4 damla suyuna atmanız yeter. Tüy dökme zamanları hafta da bir kullanabilirsiniz. Ama ertesi gün vitaminli suyunu değişin mutlaka. Normal su koyun suluğuna.

Ballı Krakeri de arkadaşın dediği gibi kullanmayın. Kimyasallar var ona rengini veren ve kuşa zararlı. Onun yerine dal darı çok daha sağlıklı dediğim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 25 Haziran 2018; 15:43:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.