Şimdi Ara

Mutfak Robotu Sökülmesi Hakkında Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı... fantom un mutfak robotu ile ilgili.. bu cihazın mikser bölümünü sökmem gerekiyor ancak o üstteki (resimde kırmızı bölge) bölümü bir türlü sökemedim.. Nasıl sökülüyor.. Motora takılı bölüm.. Alt kısmında segman bağlıydı o kolaydı.. Ancak gösterdiğim kısımda bişey göremedim.. Yardımcı olursan memnun olurum.. İlgili kısım resimde ekli çoğu mutfak robotunda var o bölüm ve nasıl sökecem bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.y -- 5 Ağustos 2011; 6:08:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: a.y

Arkadaşlar bir sorum olacaktı... fantom un mutfak robotu ile ilgili.. bu cihazın mikser bölümünü sökmem gerekiyor ancak o üstteki (resimde kırmızı bölge) bölümü bir türlü sökemedim.. Nasıl sökülüyor.. Motora takılı bölüm.. Alt kısmında segman bağlıydı o kolaydı.. Ancak gösterdiğim kısımda bişey göremedim.. Yardımcı olursan memnun olurum.. İlgili kısım resimde ekli çoğu mutfak robotunda var o bölüm ve nasıl sökecem bilmiyorum..

hocam sökebildin mi? aynı problemle ben de karşı karşıyayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: HKS571

quote:

Orijinalden alıntı: a.y

Arkadaşlar bir sorum olacaktı... fantom un mutfak robotu ile ilgili.. bu cihazın mikser bölümünü sökmem gerekiyor ancak o üstteki (resimde kırmızı bölge) bölümü bir türlü sökemedim.. Nasıl sökülüyor.. Motora takılı bölüm.. Alt kısmında segman bağlıydı o kolaydı.. Ancak gösterdiğim kısımda bişey göremedim.. Yardımcı olursan memnun olurum.. İlgili kısım resimde ekli çoğu mutfak robotunda var o bölüm ve nasıl sökecem bilmiyorum..

hocam sökebildin mi? aynı problemle ben de karşı karşıyayım...

maalesef hocam sökülmedi o zaman için sonrada denemedim elimde malzeme olmadığından.

• Alttaki motorun göbek milini pense ile tut o işaretlediğim parçayı sağa sola dönder vidalı zaten döndürüp cikarabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.