Şimdi Ara

Mustafa Kemal'in hitabet ve diksiyonunun mükemmel olduğu gerçeği olan video (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uplayalım da millet ADAM görsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğan ın diksiyonu daha iyi
  • fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen daha iyi. Eyyyy amerika sen kimsin yaw ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Aynen aynen daha iyi. Eyyyy amerika sen kimsin yaw ?

Üslubunu demiyorum ben hitabeti iyi sadece.

• zeki müreni hatırlattı
  • Kendini müthiş bir şekilde geliştirmiş olduğu videonun her saniyesinden belli oluyor. Bu nasıl bir hitap, nasıl bir konuşmadır.
    O zamanın şartlarını düşünürsek, böyle eğitimli bir insan karşısında, ne yapacağını ne söyleyeceğini gerçekten şaşırmış karşısındaki zat.
    Hiçbir alanda tırnağı olamaz.

Yok dur dur. Halkı kandırma, soyma, dolandırma ve kandırılma alanında çok iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 24 Mayıs 2017; 2:50:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Erdoğan ın diksiyonu daha iyi

Ananı da al git

Demi mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Erdoğan ın diksiyonu daha iyi

Ananı da al git

Demi mesela

Yaw ben diksiyon alanında diyorum sadece üslüptan bahsetmiyorum yanlış anladınız siz.
  • Kendisi hakkında araştırdıkça saygımın katlanarak arttığı yegane insan. Şu adam Türkiye'ye o zaman da fazlaydı bugün de fazla.Cidden sokağa çıkıyorum etrafa bakıyorum , televizyon izliyorum , sosyal medyanın durumuna bakıyorum da böyle bir milletten şöyle bir adam nasıl çıkmış şaşıp kalıyorum.

Bize yakışan zaten şuanki liderler.Mahalle karısı mantığıyla siyaset yapan , dini duyguları sömüren devleti cemaate peşkeş çeken şark kurnazı herifler.Ne bekliyoruz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BASGAN REYIZ

Osmanlı okullarında eğitim görmüş,Osmanlı ordusunda asker olmayı öğrenmiş ve Osmanlı kültürüyle yetişmiş bir insandan beklenilen bir durum.

Osmanlıda türkçe konusuyordu zaten tahta gecebilmek için kardesin kardesını oldurdugu osmanlı.

Fikrinde ciddiysen saygım var ama trol amaçlıysan en ufak saygı duymam. 100 sene 1 asır fark var, üstelik niye Atatürk ile birini karşılaştırıyorsun, karşılaştırıırsan kaybedeceğini bilmiyor musun? karşılaştırman saçma. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu veya Bahçeli yi karşılaştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: luxablis

bi karşısındaki adamın duruşunu konuşmasına bide mustafa kemalin duruşuna konuşmasına bakıyorum her seferinde bi insan bu denli kendini geliştirebilirmiş o yıllarda o senelerde kendine bunları katmış

*Mustafa Kemal'in
  • Hitabet konusunda dünyada gelmiş geçmiş en büyük lider Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan dır. Bu tartışılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Hitabet konusunda dünyada gelmiş geçmiş en büyük lider Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan dır. Bu tartışılamaz.

arkadaşlar konuyu lütfen siyasete vurmayın burada günün cumhurbaşkanı değil Mustafa Kemal ATATÜRK'ün hakkında yorumlar yapılıyor siyasi amaç yok konuyu saptırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Kendisi hakkında araştırdıkça saygımın katlanarak arttığı yegane insan. Şu adam Türkiye'ye o zaman da fazlaydı bugün de fazla.Cidden sokağa çıkıyorum etrafa bakıyorum , televizyon izliyorum , sosyal medyanın durumuna bakıyorum da böyle bir milletten şöyle bir adam nasıl çıkmış şaşıp kalıyorum.

Bize yakışan zaten şuanki liderler.Mahalle karısı mantığıyla siyaset yapan , dini duyguları sömüren devleti cemaate peşkeş çeken şark kurnazı herifler.Ne bekliyoruz ki ?

"Kendisi hakkında araştırdıkça saygımın katlanarak arttığı yegane insan. Şu adam Türkiye'ye o zaman da fazlaydı bugün de fazla.Cidden sokağa çıkıyorum etrafa bakıyorum , televizyon izliyorum , sosyal medyanın durumuna bakıyorum da böyle bir milletten şöyle bir adam nasıl çıkmış şaşıp kalıyorum. ",

duygularıma tercüman olmuşsunuz

• adam görün
  • ah PAŞAM ah. özledim. .:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedi Sekiz Hasan Paşa -- 21 Eylül 2017; 0:16:46 >
  • Yedi Sekiz Hasan Paşa Y kullanıcısına yanıt
    kim özlemiyor ki
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.