Şimdi Ara

MUSHKİNDEN VAZGEÇTİM HANGİSİNİ ALAYIM ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Ben corsair dominator aldım, sistemlerimiz aynı sayılır.

1066mhz 5-5-5-12 2.1V ile çalışıyor.

1163mhz 5-5-5-18 2.25V ile çalışıyor. Daha yukarısını denemedim ama, 1170 de çakıldı, gerçi 2.2V gibi birşey veriyordum.

Dominator u, e8400 işlemci ile kullanacaksın. 1250mhz cl5 , 1066 4-4-4-6 şeklinde kullanıyordu forumdan biri e8400 ile. Ben q6600 ve e6300 ile kullanamadım, Fsb farkından diye düşünüyorum. anakartında etkisi vardır tabi..

Konuyu açan arkadaşım tekrardan yazıyorum, Team Extreme al. Konuyu pek incelemedim ama Mushkin 'in baba ramlerini düşünebiliyorsan para sıkıntık yoktur sanırım. Team Extreme'nin baba ramlerinden al diyorum..

• Niye boşuna para veriyosun aynısından 2 tane daha al(anakartın 4x1 dual çalışıyorsa tabi).

Ayrıca 4gb kullanıcam diye 64bite geçiyosan çok gereksiz olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thermalshock

Niye boşuna para veriyosun aynısından 2 tane daha al(anakartın 4x1 dual çalışıyorsa tabi).

Ayrıca 4gb kullanıcam diye 64bite geçiyosan çok gereksiz olur.

aynısını bulursan bana adresini verde alayım ben bulamadım 64Bit e geçiş neden gereksiz onu anlamadım doğrusu?
  • Arkadasım oc yapmıcaksan butun ramler ısını gorur.En ucuz olanı al kullan.Zaten belli zman sonra ddr3 ler ıyıce ucuzlucak..ben mushkın aldım hb den 169 tl .Cok hesaplıydı aldım.Diger ramler daha pahalı.Sankı 1200 mhz goruyolar...
  • İlla gözle görülür performans istiyosan Muskhin Xtreme yada Patriot Exteme Viper almalısın.Başka alternatifin yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa*

OCZ Platinum Edition 4 GB 1066 MHz CL5 DDR2 Kit (2x2GB) bumu ?
    MUSHKIN Xtreme Performance 4GB 1066MHz DDR2 Kit (2x2GB) bmu ?
    ikisinin fiyatıda aynı birini tercih edeceğim

Hangisini alayım?

Ben Mushkin'i kullanıyorum ve çokta memnunum, kesinlikle öneririm
  • ramlerde Team extreem - Muskin lerin d9 micron çipli olanlarını tercih et bence ikisinide kullandım team ler 800 mhz idi günlükte çok zorlamadan 960 mhz çalışıyorlar şu an kardeşimin makinesinde ama piyasada fazla yok teamlerden o yüzden kesinlikle mushkin derim. ama oc işine girmem diyor isen parana en uygunu al yukarıda bi arkadaşın dediği gibi oc yapmayacaksan farkları yok birbirinden.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.