Şimdi Ara

~ Muse Fan Club ~ (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
9.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Albümde 11 şarkıdan 8 tanesinin akustik versiyonu olacakmış.
    Dig down bile dinlenebillir bir şeye benzer bu durumda.
  • Simulation Theory 9 Kasım'da

yeni albümden bir şarkı daha

• https://www.youtube.com/watch?v=gSF9XpuCLrg

https://www.youtube.com/watch?v=avM_UsVo0IA

• Bu yıl ne güzel geçiyor; Orphaned Land, Atheist, Ghost, Riverside, Bloodbath ve Muse
  • Haken vardı onu unutmuşum.
  • Güncel parcalarini bilmiyorum ama biraz once plug in baby actim. Resmen ufkum genisledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perşembe günü gelecek olan Pressure parçası sızdı.

The Dark Side'a şimdilik en iyi gözüyle bakarken Pressure tahtı elinden aldı.

Olmuş efendim mis gibi hemde.
    Birkaç kere daha dinlemeden sonraki edit:
    Olmuş olmasına da nakarat cidden vasat ve şarkı kendini çok tekrar ediyor hemen sıkıyor bu sebeple.Zaten son albüm marvel filmleri gibi çerezlik olacak gibi gözüküyor.Şimdilik idare eder ama açıp açıp sıkmadan dinlenecek şarkı çıkaramadılar son 1 senede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ricky Gervais -- 27 Eylül 2018; 18:53:17 >
  • Geldi

• Terry Crews
    catchy olmuş yine eğlenceli de bilemiyorum yani
  • Eveeet albüm sızdı...

Çok garip bir albüm olmuş, adam akıllı yorum yapabilmem için sindirmem lazım.

Şimdilik şunu diyeyim dark side'ın alternatif versiyonu çok iyi olmuş bu kadarını beklemiyordum.

• İngiltere'den bir arkadaşım vasıtasıyla albümü edindim, albümü dinledikten sonra unutmaz isem yorumlarımı paylaşmayı siz okuyucularıma esirgemeyeceğim.
  • Elektronik, 80'ler esintili ama aynı zamnda da modern olmayı başarabilmiş cillop gibi bir albüm olmuş.

• Yeni albümleri de çıktı hayırlı olsun dinleriz birkaç güne :D
  • Yeni albüm çıktı ama hala buralar ıssız, bizden başka Muse seven yok galiba.
  • Grup önceden ileride çok farklı sularda yüzeceğiz sinyalleri veriyordu bu konsept çok şaşırtmadı açıkçası.
    Neyse Albüm Algorithm ile güçlü bir açılış yapıyor.Şarkı kesinlikle kötü değil ama biraz boş hissettiriyor ve bu his şarkının çok yapay olmasından kaynaklı sanırım.İnsan dolu dolu enstrüman arıyor ister istemez.Birde Alternative versiyonu var ki orijinalinden daha iyi olmuş, bir şans verin derim.
    Devamından Dark Side geliyor.Zaten single olarak yayınlanmıştı fakat yeni olarak Alternative ve Instrumental versiyonları çıktı.Özellikle Alt.olandan ben OOS-Absolution hisleri aldım.Çok iyi olmuş bu.
    Pressure.Fazla dinlemezse zevk alınabilecek bir şarkı.Kendini çok tekrar ediyor, olması gerekenden uzun olmuş.Arada solo olsa ve nakarat berbat olmasa çok daha iyi olabilirdi.Feat.UCLA Bruin March hali var, arada değişiklik için dinlenir.
    Propaganda.İçime çok sinmedi ama vokal melodisiyle aynı olan gitar ve solo hoş olmuş.Genel olarak catchy diyebilirim.He birde akustiği var belki daha çok seversiniz.
    Break It To Me.İşte albümün nedensizce en sevdiklerim arasında olan Arabic Sounda sahip şarkı.Nakarat şarkının en iyi bölümü olurken Matt'in kaoss pad ile oynaşması ve main riffin Rage Against The Machine tadı vermesi de şarkının güzel yanlarından.
    Ve Something Human.Single olarak yayınlanmıştı şimdi ayrı olarak acoustic hali çıktı.Kanımca daha iyi olmuş, şarkıyı dinlenebilir kılmışlar.
    Thought Contagion.Bu da single olarak yayınlananlar arasında.Live versiyonu çıktı.Çok söze gerek yok bu şarkı da kendini çok tekrar ediyor arada sırada dinlenilebilir.Kötü değil bence.
    Albümün en kötüleri arasında liderliğe oynayabilecek bir şarkı.Get Up and Fight.Şarkı bir kere baştan kaybediyor o kadın vokal ne lan öyle.Hiç gerek yok böyle şeylere onun dışında nakarat MCR gibi pop punk tarzı bir hava veriyor.Bu albümün Revolt'u olmuş bu.Berbat.
    Blockades.Albümün en iyileri arasında.Tam bir Muse havası var şarkının genelinde.Bliss tarzı synth, Map of Problematique tarzı davul ve son olarak solo.Çok iyi çoook.
    Dig Down.Çakma Madness, çöp.Acoustic Gospel versiyonu ile arada dinlenebilir olmuş o kadar.
    Son olarak The Void.Ben beğendim, yaylılar çok iyi hava katmış şarkıya.Sözler biraz daha farklı olabilirdi onun dışında favorilerimin arasında.Ayrıca orijinalinden daha iyi bir akustik versiyonu var dillere destan.Tam anlamıyla Muse olduğunu derinden hissettiriyor, muhteşem.
    Albümün genel olarak çok beğendiğim şarkıları olsa da nefret ettiklerim de var.Ortalama üstü bir albüm olmuş diyebilirim.Kesinlikle kötü değil başkalarına aldanmayın siz kendiniz zamana bırakıp dinlerseniz fikirleriniz tam oturur.80'ler esintili, bol synthli albüm olmuş.Açıkçası sevdiğim bir konsept olduğundan çok kötü gözle bakamadım albüme.
    6,5/10

• şimdilik dikkatimi çekenler
    -algorithm, alternate version daha çok hoşuma gitti galiba
    -blockades
    -acoustic propaganda da hoşuma gitti, ilginç olmuş
  • Arkadaşımızı dinleyin bakalım cover nasıl.
    https://m.youtube.com/watch?v=7gg1rlOJTCw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.