Şimdi Ara

muratgul hacked :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar BaBeL de artık muratgul biz değiliz TankerS isimli Yabancı Charı Hacklemiş Ve E_G_M_T_R 5 lv guıld dağılmıştır Elinde 64 +5 sun shield br 20 ve 72 +5 sword vardı cold 80 fire 80 light 69 heusksal 63 deydi char gittikçe sağlamlaşıyo derken char elimizden gitti bu nedenle oyunu bıraktık BaBeL Ailesine İyi Oyunlar dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeLaNKoLi@ -- 11 Temmuz 2007; 21:55:38 >

• Üzüldüm vallahiBenimde lvl70 bladeci gitmiştir...Acını anlıyorumBunlar çok ş.....
  • geçmiş olsun bolelerin allah belasını versin
  • Teşekkürler Arkadaşlar Napalım 80 lv char elimizden uçup gitti Kaderde bu varmış
  • Oyun altı üstü bişey olmaz, bir daha kasarsın.
  • bende babeldeyim görmüştüm geçmiş olsun
  • Kötü olmus Gecmıs Olsun.
  • geçmi$ oLsun..
  • Geçmiş olsun.Hack mack olayları yüzünden insanın huzuru kaçıyor.Adam gibi oyun oynamayacaksalar hiç oynamasınlar.
  • geçmiş olsun
  • eee Haram helal bilmeyen insanlardan ne hayır gelir.Geçmiş olsun gerçekten üzüldüm ayrıca spydevil senin adına da üzüldüm blade kolay kasılan bir char değildir emeğine yazık hepinize geçmiş olsun.
  • bunlara ben Hacker değilde Hırsız diyorum.

Çünkü ikiside Emeklerini çalarlar.
  • Geçmiş olsun :)
  • Geçmiş olsun..
  • Sağolun Arkadaşlar Silkroad I Bıraktık Cabal Online a Geçtik BaBeL i Özlüyoruz Eski Günlerimizi Özler Olduk Dikkat Edin..!! Birde Nasıl Hacklen di Derseniz Adam İP Adresini Bulmuş Ve Tabiki Evin pc sine girmiş şimdi bize diyorki bana 80 lv char verin sull str glavie (grafita81) ben bu charı size geri veriyim Neyse Emeklerimiz Gitti Ona Üzülüyoruz

İyi Oyunlar
  • İp yi nasıl bulduğu hakkında fikriniz var mı peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamurat

İp yi nasıl bulduğu hakkında fikriniz var mı peki?

Bizde Daha Onu çözemedik belliki adam hacker adam herşeyi bulmuş ayrıca kimin yaptığınıda biliyoruz baBeL de TankerS isimli Charın sahibi neden yaptığınıda biliyoruz ks ci botu olduğu için f.k_TankerS Yazmıştık Grant Name e Adamda Bundan Dolayı hackledi charı aldığında grant nameyi değiltiştirdi Kill_TankerS Yazdı...
  • GEçmiş olsun bende babeldeyim tankerS tnaıyom artık biraz ben bişey yazarım ona
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeLaNKoLi@

quote:

Orjinalden alıntı: karamurat

İp yi nasıl bulduğu hakkında fikriniz var mı peki?

Bizde Daha Onu çözemedik belliki adam hacker adam herşeyi bulmuş ayrıca kimin yaptığınıda biliyoruz baBeL de TankerS isimli Charın sahibi neden yaptığınıda biliyoruz ks ci botu olduğu için f.k_TankerS Yazmıştık Grant Name e Adamda Bundan Dolayı hackledi charı aldığında grant nameyi değiltiştirdi Kill_TankerS Yazdı...

Geçmiş olsun. Malesef hacklien hackliyor bi yolunu bulup.Bir şey çıkarsa sölersen bizde dikkat ederiz die sordum.
  • En iyisini yapmışsın kurtulmuşsun şu lanet oyundan..

geçmiş olsun bu arada ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.