Şimdi Ara

Mülakat heyecanı :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

26.11.2011 tarihinde THY HABOM A.Ş. sınavına girmiştim. Geçenlerde bir mail aldım sınavı başarıyla geçtiniz, yakın zamanda mülakata davet edileceksiniz. Lütfen bize verdiğiniz irtibat numaralarını açık tutunuz diye. Beklenen telefon geldi ve beni bugün 13:00'da mülakata çağrıyorlar. THY çalışmayı çok istediğim yer. Mülakatım nasıl geçecek diye kaygılanıyorum ve ne sorarlar, ne derler diye içim içimi yiyor :( Deneyim yaşamış arkadaşlardan bilgi ve yarın ki mülakata katılacak arkadaşlar varsa bilmek istiyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden hepinize.

İyi forumlar.

• herşeyden önce kendine güven, insanların gözlerinin içlerine gülümseyerek bakmak, ve oturuş tarzın çok önemli.
    konuşurken olabildiğince rahat olmaya çalış(onları sanki arkadaşınmış gibi gir, öyle hayal et)
  • quote:

Orijinalden alıntı: walkmania

herşeyden önce kendine güven, insanların gözlerinin içlerine gülümseyerek bakmak, ve oturuş tarzın çok önemli.
    konuşurken olabildiğince rahat olmaya çalış(onları sanki arkadaşınmış gibi gir, öyle hayal et)
    hocam en iyisi yat sen geç bile kalmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: accman

herşeyden önce kendine güven, insanların gözlerinin içlerine gülümseyerek bakmak, ve oturuş tarzın çok önemli.

Çoğu insan gibi iyi bir gelecek kurmak için en ideal yer THY. Şu zamana kadar bir çok mülakata girdim ve hiç bu kadar kafaya takmamıştım. Mülakata davet telefonu geldiğinden beri ben ben değilim :) Önerilerin için gerçekten çok teşekkür ederim, dikkate alıcam. Umarım olumlu geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

:) haklısın dostum, uykumu aldım ve içimdeki garip heyecan beni uyutmıcakmış gibi hissettiriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Alıntıları Göster
    Bu saatten sonra THY sınavıyla ilintili herhangi pratik bir bilgi edinirsen, yarın, yani sınav saatinde tüm düşüncelerin onlar üzerine yoğunlaşır. Benim düşüncelerime göre şu anda kendin için yapabileceğin en iyi "şey" dinlenmektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Legion -- 21 Aralık 2011; 2:15:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apcnah

quote:

Çoğu insan gibi iyi bir gelecek kurmak için en ideal yer THY. Şu zamana kadar bir çok mülakata girdim ve hiç bu kadar kafaya takmamıştım. Mülakata davet telefonu geldiğinden beri ben ben değilim :) Önerilerin için gerçekten çok teşekkür ederim, dikkate alıcam. Umarım olumlu geçer.

bir de aradıkları en önemli özellik seni sıkıştıracak sorular sorduklarında senin verdiğin cevaplar olacaktır.
    bilmesen bile mutlaka birşeyler söyle kendine güvenini hissettir.
    umarım kabul edilirsin
    sonuçtan haberdar edersen sevinirim..

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ne işi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

ne işi bu ?

Alıntıları Göster
    Şu sorumada cevap alabilirsem gerçekten yatıp uyucam :) Ne giymeliyim ? Takım elbise ? Yoksa kumaş yada benzer bir pantolon üste gömlek ?

@Nat..Bakım onarım teknisyenliği ile ilgili bir iş pozisyonu.

@accman .. Teşekkürler öneriler için, umarım olumlu olur. Haberdar edeceğim konu başlığı altında.
  • quote:

Şu sorumada cevap alabilirsem gerçekten yatıp uyucam :) Ne giymeliyim ? Takım elbise ? Yoksa kumaş yada benzer bir pantolon üste gömlek ?

@accman .. Teşekkürler öneriler için, umarım olumlu olur. Haberdar edeceğim konu başlığı altında.

Alıntıları Göster
    Yaparsın hocam hiç sorun etme.Eğer bu kadar kafana takıyorsan bu işi gerçekten önemsiyorsun ve bunu anlarlar zaten.Eğer teknik bilgi soracaklarsa gözden geçir yoksa kendin gibi gir heyecanlıysan heyecanlı gibi değilsen gayet rahat şekilde.Neysen o.Ha sakın risk budur olayına girip kurnaz ucu açık cevaplar vermeye kalkma çok orjinal olmadığı sürece ters tepki yapabilir
    Yarın güzelce geçip burayada yazacaksın mülakatım iyi geçti diye.Rahat ol iyi uykular başarılar.Güzel haberlerini bekliyoruz :)

• quote:

Alıntıları Göster
    geçenlerde kuzenimde mülakata gitti.ve ona damatlığı uğur getirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

Yaparsın hocam hiç sorun etme.Eğer bu kadar kafana takıyorsan bu işi gerçekten önemsiyorsun ve bunu anlarlar zaten.Eğer teknik bilgi soracaklarsa gözden geçir yoksa kendin gibi gir heyecanlıysan heyecanlı gibi değilsen gayet rahat şekilde.Neysen o.Ha sakın risk budur olayına girip kurnaz ucu açık cevaplar vermeye kalkma çok orjinal olmadığı sürece ters tepki yapabilir
    Yarın güzelce geçip burayada yazacaksın mülakatım iyi geçti diye.Rahat ol iyi uykular başarılar.Güzel haberlerini bekliyoruz :)

Eyvallah kardeşim içime su serptin. Bu cümleleri bekliyormuşum rahat bir uyku uyumak için. Çok teşekkürler. Yatıyorum ben, iyi haberlerle görüşmek üzere inşallah ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: walkmania

Alıntıları Göster
    öncelikle moonwalk yaparak mülakat yerine gir ve selam brothers ben mesut çevik deyip herhangi bir koltuğa yaylan, mülakat var dediler geldik diyerek konuya girebilirsin. uzun uzun sorular sorarlarsa özet geç liç diyebilirsin bunu biryere not et. Son olarak konuşma bitiince balgam at ve ölü taklidi yap, ertesi gün işin hayırlı olsun.

• quote:

Bende nişanda giydiğim takımı giymeyi düşünmüştüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: speech

öncelikle moonwalk yaparak mülakat yerine gir ve selam brothers ben mesut çevik deyip herhangi bir koltuğa yaylan, mülakat var dediler geldik diyerek konuya girebilirsin. uzun uzun sorular sorarlarsa özet geç liç diyebilirsin bunu biryere not et. Son olarak konuşma bitiince balgam at ve ölü taklidi yap, ertesi gün işin hayırlı olsun.

celiskisiz yanit..ya dip,ya zirve:) tesekkurler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speech

celiskisiz yanit..ya dip,ya zirve:) tesekkurler

Alıntıları Göster
    hocam merhaba..bende 7 ocakta girdim sınava bugün aradılar ve çarşamba günü için mülakata çağırdılar..sen girdim sanırım..ne sordular neler söylediler?nasıl davranıyorlar?haber verdilermi sonuçla alakalı?biraz bilgilendirirsen memnun olurum şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: v88

hocam merhaba..bende 7 ocakta girdim sınava bugün aradılar ve çarşamba günü için mülakata çağırdılar..sen girdim sanırım..ne sordular neler söylediler?nasıl davranıyorlar?haber verdilermi sonuçla alakalı?biraz bilgilendirirsen memnun olurum şimdiden teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Ne sordular?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Ne sordular?

Alıntıları Göster
    merhaba .. arkadaşlar bende habom mülakatına girdim ..29 aralık 2011 de yaklasık 1 ay oldu ama hala bi cevap yok..mülakata girip olumlu yada olumsuz herhangi bir cevap alan varmı ?? yada habom a.ş mülakat sonrası geri dönüs süresini bilen varmı ?? tesekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: therockulan

merhaba .. arkadaşlar bende habom mülakatına girdim ..29 aralık 2011 de yaklasık 1 ay oldu ama hala bi cevap yok..mülakata girip olumlu yada olumsuz herhangi bir cevap alan varmı ?? yada habom a.ş mülakat sonrası geri dönüs süresini bilen varmı ?? tesekkürler...

Alıntıları Göster
    Konu eski kalmış ama belki yeni girenlerden vardır. Benide 18'inde sınava çağırdılar girdim. 80 soru 90 dakika soruların 55'i ingilizce kalan 25 matematik mantık türkçe falandı. Sınav sonucunu akşama bildircez kazananlara dediler. Akşam 7' de msj geldi geçmişim yarında mülakata çağırdılar. Mülakatla ilgili bilgisi olan varsa yazar mı? ne soruyorlar ne yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: iska

Konu eski kalmış ama belki yeni girenlerden vardır. Benide 18'inde sınava çağırdılar girdim. 80 soru 90 dakika soruların 55'i ingilizce kalan 25 matematik mantık türkçe falandı. Sınav sonucunu akşama bildircez kazananlara dediler. Akşam 7' de msj geldi geçmişim yarında mülakata çağırdılar. Mülakatla ilgili bilgisi olan varsa yazar mı? ne soruyorlar ne yapıyorlar.

nasıl öğreniyorsunuz bu sınavları sitesinde birşey yazdığı yok da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.