Şimdi Ara

Müjde: Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
10.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 17:00 iken 50 kuruşa mãl olan eft 24 saat uygulamasında bize kaça patlayacak ondan haber verin...yine bize doğru kabaran birşey hissediyorum

• BaHele kullanıcısına yanıt
    Sen eft bulda bos ver kaca patlayacagini kardes.. Ben 10 tl ye raziyim.

• Kardeşim, dolandırıcılara para gönderecek kafadaki adamları saat sınırı koyarak engelleyemezsin. O zaman havale, eft tamamen kaldırılsın kimse dolandırıcılara para gönderemesin. Sorgusuz, sualsiz, teyitsiz, kapora, ön ödeme, ürünü almadan para gönderme şeklinde ödeme yapan insanlar biraz kendisini eğitecek.

• super gelisme.

• Süper haber. İban derdini bitirdiler ya işte asıl meseleyi halletmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fibabanka niye yok yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

"Sistemin ek ücretli olup olmadığı konusunda henüz bir açıklama bulunmuyor."

eft ücretsiz bankalar ücret almamaya devam ederler umarım yoksa anlamı yok

Bizim bankalar her nasılsa bankacılık dışı işlemlerden daha fazla kar ediyor.

Hesap işletim ücreti falan korkunç uygulamalardı her ekonomi tasarruflarının bankalarda birikmesini ister biz bundan ücret alıp tüketimi körükledik resmen.

• EFT'den ne farkı varmış da FAST ücretli olacakmış?

Tamam, EFT havaleden kapsamlı bir şey, EFT'ye de ücret ödemek istemesem de banka talep edebilirler, bankacılık hizmetidir.. Ben ödememeyi tercih ediyorum çalıştığım bankalarla..

EFT'si ücretsiz olanın FAST işlemi de ücretsiz olmalı. EFT ve FAST aynı şey olacak görüyorum. (işlem hacmi konusunda kısıtlama yapsın gerekirse.)

Bankacılık adına bu gelişme ise çok güzel, dünyada ne şekilde bilmiyorum ama günümüzde bence geç bile denebilir. Gelişme yaşamak güzel..

• En başından beri böyle olsaydı ensesi kalsınlar ekmeksiz kalırdı

• Niye yıllardır böyle bir şey var diye sorguluyordum açıkcası. Çok mu zor mesai saatinde başka bankaya paranın gitmesi. Adamlar elleriyle mi taşıyor sanki paraları gece vardiyasi olmasın diye mi yapmıyorlardi sanki 😂 saçma salak bir olaydı, inşallah yaygınlaşır ve işlem ücreti de alınmaz.

• Vallahi çok iyi yaw yıl olmuş 2021 artık beklemeyelim güzel valla eft ücretleride kaldırılsın ben enpara kullanıyorum eft ye para vermemde yinede kaldırılmalı diye düşünüyorum

• Eft saati dışında para gönderimi kabul etmem diyen kuponcuların kaprisi de kalmamış oldu.

• Güzel haber

• Haber güzel ancak biz onu bkm express ile hallediyorduk zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtiçi döviz transferi için swift sistemine alternatif bir sistem de geliştirilse çok iyi olur.

• ya Allah aşkına yıl olmuş 2020, 7/24 para gönderimi olayı çok mu muhteşem bir yenilik? Bunun 10 sene önce olması gerekiyordu

• XX58 X kullanıcısına yanıt
    Bu Türkiye'nin elinde olan bir şey değil.

• gece tarifesi açarlar taksilerin bir zamanlar yaptığı gibi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.